Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 46 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 451

Wątek: LFS - Live for Speed

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie LFS - Live for Speed

Chciałbym was zachęcić od pogrania we wspaniałą gierke ... a mianowicie Live for Speed (LFS) ...

a wiec ... to jest najrealniejsza gra w jaka do tej pory grałem (niekontrolowany poślizg jest tutaj standardem)... nigdy też w zadnej grze nie widzialem tylu mozliwosci ustawiania parametrów samochodu ... wymienie kilka z nich ktore nie wystepuja w innych grach ...
    -cisnienie w oponach
    -ilosc benzyny w baku
    -nachylenie kół
    -rozstawienie kół
    -dodawanie pasażerów (od 1 do 4)
    itd... itp ...
    mógłbym wymieniać i wymieniać ... mozliwosci jest nieskonczenie wiele ... mozemy sie bawic kazdym suwakiem ile nam sie podoba ... stworzenie wlasnego ustawienia samochodu ktore pozwoli na bezpieczna oraz szybka jazde nie jest tak łatwe ... jednym slowem kazdy moze sobie zrobić samochod ktorym bedzie mu sie najlepiej jezdzilo ...
    co do samej gry ,nie zachwuca moze super rewelacyjna grafika ... producenci postawili na efekt jazdy a nie na grafike ... nie powiem zeby grafika byla kiepska ... ale niektorzy moi znajomi ktorym ta gre pokazalem krzywili sie ze nie ma w niej efektow wizualnych jak np.w NFS:U2 ... kazdy lubi co innego ...jedni super grafike (i tylko graja w gre bo fajnie wyglada) a inni nie przejmuja sie grafika i graja w gre bo naprawde wciąga ...

PARE SŁÓW NA TEMAT SAMEJ GRY:
    gra wyszla dość dawno (kilka lat temu) w wersji S1 ... i byla naprawde fantastyczna ... niedawno ukazała sie w wersji S2 z poprawiona grafika i realnoscia jazdy (gdy zobaczylem S1 myslalem ze bardziej realnej gry nie ma ... ale gdy wyszlo S2 zmieniłem zdanie)
    w grze mamy do wyboru kilka pojazdów.w wersji S1 jest ich 9 w wersji S2 jest ich az 18 ... od standardowego malego autka po super bryki ...
    gra ma jeden mankament ... ZABEZPIECZENIE ... otóż gre da sie sćiągnąc z internetu za darmo ALE trzeba ja zarejestrowac w internecie płacąc za to aby odblokowac wszystkie trasy i wozy ... na szczescie "piraci" nieśpią i jest juz od dość dawna crack do wersji S1 ... do wersji S2 crack jeszcze nie wyszedl ale mysle ze lada dzien moze juz być w internecie ...
    grac mozna zarówno single player jak i multiplayer ... niestety po wgraniu cracka gra nie dziala w internecie a wiec mozna grac w on-line tylko w wersje niezarejestrowana oferującą 2 trasy i 3 samochody ... lecz nawet to jest fajne ...
    GRE POLECAM TYLKO FANATYKOM !!!!!
    gra sie myszka lub kierownica ... odradzam granie na klawie poniewaz gra sie wtedy beznadzienie ... ja osobiscie nie mam kierownicy i gram na myszce i osiagam dobre czasy ...
    nie ma tutaj kariery , nie ma misji ... po prostu wlaczasz i grasz ... albo sie scigasz z komputerem albo w internecie z ludzmi albo jezdzisz sobie sam dla zabawy np. driftując sobie ...
    trybów gry jest nieduzo ... mianowicie wyscig po asfalcie , wyscig na piachu lub drag ... oczywiscie na kazdy wyscig trzeba miec wlasne ,zadowalajace ustawienia ...
    wersja S1 nie ma duzo urozmaicenia ... w wersji S2 dodano niszczące sie opony (z przebiciem ich włącznie) ,uszkodzenia (których nie było w S1) i poprawiona grafika ...
    co moge jeszcze dodac ... gra wciaga ... gram w nia prawie codziennie ... jedyne co mnie odciagnelo od tej gry na kilka dni bylo GTA:SA ... ale tą już przeszedłem i znowu wróciłem do LFS ... wedlug mnie to najrealniejsza gra w jaka do tej pory grałem ... i chyba nigdy mi sie nie znudzi ...
    posiadam crack do wersji S1 i jezeli ktoś by chciał poszaleć wszystkimi furami na wszystkich trasach zgłaszać sie do mnie to wysle ów pliczek pocztą razem z informacja jak gre odblokowac (bo robi sie to dziwnie) ...
    mam nadzieje ze duzo osob zainteresuje sie ta gra bo naprawde warto ... wiec prosze pisac swoje opinie co do gry lub pytania bo ja tą gre znam juz az za dobrze
    poniżej zamieszczam screeny z gry .. pierwsze 3 są z S1 a nastepne 3 z wersji S2 ... ostrzegam ze screeny nie oddaja frajdy z grania w tą gre ...

GRE (w wersji S1 lub S2) MOZNA POBRAC ZE STRONY WWW.LIVEFORSPEED.NET w dziale download ->

dziekue za zainteresowanie i za poświecenie chwilki czasu na przeczytanie recenzji

Recencja Copyrighted by DJ_J

Awatar Wck

Domyślnie

Kiedyś grałem w to od groma, byłem w klanie Driftowym Velds-D jeśli to komuś coś mówi, ale odkąd wyszło S2 to prawie w ogóle w to nie gram, bo strasznie zrypane jest tam zużycie opon i po 2 okrążeniach nie da się driftować w ogóle, a w S1 mało kto już gra

Jak chcesz DJ_J, to możemy pyknąć jakąś rundkę w S1, tylko najpierw musiałbym sobie przypomnieć jak się gra

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Ja też grałem i nawet baaardzo podobała mi się fizyka tej gry ale niestety ma ona zasadniczą wadę. TRZEBA grać albo na kierownicy albo na myszce. Kierownicy nie mam, a myszką nigdy w życiu mi to nie chciało wychodzić. Problemem sterowania (na boki) w klawiaturze jest to, że kierownica kręci się tak powoli, że po prostu nie da się nawet porządnej kontry założyć. Daleko im np. do TRD2
    Scotch po whisky

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Macie racje ...
    po pierwsze oponki za szybko sie zuzywaja ... ale wazne ze to jest ... gra jest realniejsza ... po prostu co 2 lapy trzeba wjezdzać do PIT-u i po bólu ...
    a co do myszki ... mysle ze to jest dobre rozwiazanie dla ludzi ktorzy nie maja kierownicy ... ja np. wole grac myszka niz kierownica .. nigdy nie mialem kierownicy i jak gram u kogos to dziwnie mi wychodzi ... a mysze uzywam codziennie uzywajac kompa wiec mam do niej wyczucie ...
    gralem w TRD2 ... mysle ze gdyby byla tam opcja myszki gralbym w nia nadal ... wedlug mnie opcja kierowania myszka jest bardzo fajna ...

Awatar Wck

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ajronmen
    Problemem sterowania (na boki) w klawiaturze jest to, że kierownica kręci się tak powoli, że po prostu nie da się nawet porządnej kontry założyć. Daleko im np. do TRD2
    O ile się nie mylę można było tam ustawić jakiś klawisz jako fast-steer, ale wtedy i tak ciągle trzeba było go trzymać, a wygodne to pewnie nie było. Nie wiem, ja od zawsze gram na myszce i jest super - większa precyzja i wyczucie samochodu. Przez jakiś czas grałem też trochę na kierownicy, ale mi się znudziło i wróciłem do myszki :lol: Mimo trudnych początków warto nauczyć się kierować myszą dla późniejszych wrażeń

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Ja na klawiaturze gram ustawiłem sobie ze lekko chodzi kiera na klawie i jeszcze lecej na fast-steerze(uzywałem go od wyjścia z poślizgu) spoko sie gra, myszką pamientam gralem w taki symulator jak Racer. Choc nic wielkiego mi sie w tym zdziałac nie udało .. ale odblokowalem wszystkie auta grając na profesionalu na takiej malej planszy :P
    Nie no ogolnie gierka super .. i chodziła mi na cienkim kompie jeszcze

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Potek
    Ja na klawiaturze gram ustawiłem sobie ze lekko chodzi kiera na klawie i jeszcze lecej na fast-steerze(uzywałem go od wyjścia z poślizgu) spoko sie gra, myszką pamientam gralem w taki symulator jak Racer. Choc nic wielkiego mi sie w tym zdziałac nie udało .. ale odblokowalem wszystkie auta grając na profesionalu na takiej malej planszy :P
    Nie no ogolnie gierka super .. i chodziła mi na cienkim kompie jeszcze
    Faktycznie ... RACER tez jest fajny ... duzym plusem jest mozliwosc sciagniecia ogromnej ilosci samochodow ... ok.300 chyba jezeli dobrze pamietam ... w RACER-ze rowniez gralem myszka ... tez fajna gra ale moim zdaniem LFS lepszy ... w RACER-ze dodatkowe samochody sa tworzone przez zwykłych uzytkowników ... i nie wszystkie sa dopracowane ... niektore to poprostu tragedia ...

P.S.RACER do sciagniecia pod adresem www.racer.nl

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

W lfs dużo szpilałem ale to było downo, dawno temu. Pewno grałbym dalej lecz Krack'a niema w necie :damn: ( choć ja nieznalazłem a naprawde dużo szukałem ).

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    W lfs dużo szpilałem ale to było downo, dawno temu. Pewno grałbym dalej lecz Krack'a niema w necie :damn: ( choć ja nieznalazłem a naprawde dużo szukałem ).
    Crack byl i nawet dlugo go nie szukalem ale zabawa w necie rownala sie z koniecznoscia zakupu gry
    Scotch po whisky

Auto
    *

Domyślnie

Ja tam w to nie grałem i chyba nie bedę bo fakt w jakiej postaci ta gra jest rozprowadzana mnie nie przekonuje, ja tam wolę ToCA RD2, w to jestem chociarz dobry.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów