Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 39 z 46 PierwszyPierwszy ... 232425262728293031323334353637383940414243444546 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 451

Wątek: LFS - Live for Speed

Auto
    opel astra II

Domyślnie nowa siec

mam stworzona nową siec w hamachi dzieki.. nie wiem jak mial na imie hehe jest to siec nazwa: lfs-s2x
    pass: lfs

Awatar seregloth
    Auto
    Mercedes Sprinter Maxi Furgon / Miejski Autobus Linia 23 ;]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez GuGi Zobacz posta
    Na Y... z tego co widze wlasnie na odwrot jest... w X bylo latwiej...
    hmmm to ja zauwazylem inna przypadlsc zupelnie. po wejsciu patcha Y ludzie przez pare godzin krecili gorsze czasy (zaczalem grac ze dwie godzinki po tym jak wszedl update ;]) a zaraz potem zaczelo sie masowe sypanie 1.33.5 i mniej. a przeciez 1.33.5 i mniej na X to byl wyczyn ktorego dokonywali nieliczni. ja sam tylko dwa razy zszedlem ponizej 1.34 ;]
    Jabber: [email protected] GG: 1080936, AQQ: 5060404, Skype: Sereg88

Auto
    Fiat 126p

Domyślnie

Czy jest możliwość korzystając z Hamachi używania własnych skinów samochodów tak żeby inni gracze je widzieli? Jeśli tak, to gdzie trzeba wrzucać te skórki i w jakiej postaci (.jpg czy .dds)?

Auto
    golf

Domyślnie

Mam ogromna prosbe czy muglby ktos z was wrzucic linka do mechanica pod wersje y wiem ze taki jest bo go juz mialem;p juz kiedys go z tad pobralem nie wiem jakim cudem bo byl linka na unlockera a jak sciagnalem okazalo sie ze jest jeszce machanic;p ale teraz ten link cos nie dziala;/ prosze o szybka pomoc specjalnie sie zarejestrowalem;p z gory dzieki;]

Auto
    niemam

Domyślnie

Czy jest możliwość korzystając z Hamachi używania własnych skinów samochodów tak żeby inni gracze je widzieli? Jeśli tak, to gdzie trzeba wrzucać te skórki i w jakiej postaci (.jpg czy .dds)?
    nie ma takiej mozlowosci, aby je inni widzieli lusisz je im poprostu wyslac oni je wklejaja do folderu ze skinami, odpalacie gierke i juz widzicie swoje skiny

folder z lfs/data/skinns_dds wklejacie i macie
    Ostatnio edytowane przez Thai'e ; 04-05-2008 o 11:27 Powód: gg

Auto
    BMW E34

Domyślnie

ma ktoś unlocker do LFS Alpha Q ? Widziałem że Gugi miał ten unlocker ale dał link na RapidShare a tam raczej nie ściągne bo nie kpw tego :/ pisze że trzeba 4 literowy kod podać a tam jest z 6 liter :/

Auto
    Fiat 126p

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Thai'e Zobacz posta
    nie ma takiej mozlowosci, aby je inni widzieli lusisz je im poprostu wyslac oni je wklejaja do folderu ze skinami, odpalacie gierke i juz widzicie swoje skiny

folder z lfs/data/skinns_dds wklejacie i macie
    Chodziło mi o grę przez Hamachi czyli prościej mówiąc LAN. Co z tego, że gdybym nawet miał S1 czy S2 i załadowałbym im mój skin na serwer. Jeśli gram z kimś po LAN-ie i ta druga osoba nie ma dostępu do netu to z oczywistych powodów nie ściągnie sobie skin-a z lfsworld.net. Moje pytanie dotyczyło tego czy jest możliwość obejścia tego problemu.

Wysłanie każdemu graczowi z lanu mojego skina nic nie dało.
    Ostatnio edytowane przez Chronos ; 10-05-2008 o 18:53

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Kolego drifter nie podam Ci linka do zadnego unlockera... jesli chcesz miec s1 albo s2 wejdz na www.liveforspeed.net i zamow licencje

Co to skinow to tak:

Jesli chcesz zeby inni widzieli Twoje skiny musisz je poprostu im wyslac i kazac im wkleic do folderu skins... ot to cala filozofia :P

C\LFS\Data\skins
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Auto
    ferrari

Domyślnie

Witam wszystkich. Mam pytanie ogladalem sobie ten filmik http://youtube.com/watch?v=i77BuuI8o_I i zastanawialem sie czy tez tak potrafie, wiec zaczalem szperac w tym temacie i znalazlem setupy, ale nic nie pomaga ani jeden zakret mi nie wychodzi. Ma ktos jakas rade ??

P.S. Posiadam pelna wersje s2 alpha Y

Awatar seregloth
    Auto
    Mercedes Sprinter Maxi Furgon / Miejski Autobus Linia 23 ;]

Domyślnie

koles z tego filmiku musi byc naprawde dobrym graczem :P na to jest tylko jedna rada: "practice makes perfect"...
    Jabber: [email protected] GG: 1080936, AQQ: 5060404, Skype: Sereg88

Uprawnienia umieszczania postów