Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: TVR Sagaris

Auto
    *

Domyślnie TVR Sagaris

Co o nim myslicie?

Ja uważam że to świetne auto, osiągi są na prawdę potężne, cena jest bardzo dobra, wygląd pociągający, prowadzenie i trzymanie podobno jeszcze lepsze od T350, Sagaris nie pociąga mnie tak bardzo stylistycznie jak T350 ale dzięki wyraźnie lepszym osiągom kupiłbym właśnie Sagarisa na dzień dzisiejszy.
    konto zamknięte

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Swietny samochod, moze nawet najlepszy w swojej klasie. Stylistycznie "inny" od reszty sportowych samochodow, ale jest piekny na swoj sposob. Chyba kazdy takiego chcialby miec

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

No jest super, TVR jest marka która zawsze bedzie sie wyróżniała pozytywnie, poza tym jest taką nieskarzoną marką Angieską... bo Jag i Aston są markami które robia bardzo spokojne i piękne auta a TVR dodaje troszku pikanterii do wyglądu co mi sie podoba

link
    link

gościowi tylko pozazdrościc nooo ... i temu co robił zdjecie i temu co go ma ..

ps ale na tym zdjeciu wyszedł malutki mi sie on wydawał taki wiekszy cos jak Carrerka albo cos.. a tu wygląda wielkością jak TT'tka

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie Re: TVR Sagaris

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    (...) świetne auto, osiągi są na prawdę potężne, cena jest bardzo dobra, wygląd pociągający, prowadzenie i trzymanie podobno jeszcze lepsze od T350 (...)
    Popieram, jednak... Bardzo przeszkadza mi to, ze wszytskie TVR-y są tak do siebie podobne... :damn: Ci którzy nie przywiązują uwagi do szczegółów moga mieć powazne trudności z odróżnieniem niektórych z nich od siebie... Zdecydowanie te auta mogłyby być bardziej zróżnicowane stylistycznie

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie Re: TVR Sagaris

Cytat Zamieszczone przez Dominik999
    Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    (...) świetne auto, osiągi są na prawdę potężne, cena jest bardzo dobra, wygląd pociągający, prowadzenie i trzymanie podobno jeszcze lepsze od T350 (...)
    Popieram, jednak... Bardzo przeszkadza mi to, ze wszytskie TVR-y są tak do siebie podobne... :damn: Ci którzy nie przywiązują uwagi do szczegółów moga mieć powazne trudności z odróżnieniem niektórych z nich od siebie... Zdecydowanie te auta mogłyby być bardziej zróżnicowane stylistycznie
    Oj nie przesadzaj, takiego samochodu jak Sagaris to nie sposob chyba pomylic hehehe

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Tak - auto prezenruje się wspaniale. Przynajmniej z wyglądu - jest po prostu SUPER (zresztą jak każdy TVR).
    Czy mogę prosić jakieś szersze dane - cenę, osiągi
    Pozdrawiam

Auto
    *

Domyślnie

Producent podaje
    3.7 sec do 100 km/h
    195 mp/h max speed
    400 KM
    999,7 kg waga
    ok. 50 tyś funtów cena

400 KM i waga 1 tona daje nam równy przelicznik, 400 KM/Tona, dla porównania AM DB9 ma ok. 250 KM/T.
    konto zamknięte

Awatar skibae124
    Auto
    W140

Domyślnie

Leciutki jak piórko. Ale to nie to co najbardziej sportowa wersja BMW M3. Tylna część auta zrobiona z "kartonu" a opony tak łyse że musisz przed zakupem podpisać się pod tym że przyjmujesz do wiadomości ze opony są na tyle łyse i z tego powodu nienadają się do jazdy w deszczową pogode

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

uwazam ze to bardzo dobre auto a przede wszystkim orginalne czego barkuje we wspoczesnej motoryzacji.Pomimo lepszych siagów od t350 ja bym wybrał tego drugiego.Oba maja podobna sylwetke jednak t350 jest taki jakby bardziej ugłaskany.chodzi mi o to ze przód w nim jest taki spokojny z klarownie zarysowanymi lampami.Tył w obu jest bardzo podobny.Sagaris jest troche zamotonay z przodu ma upione spojrzenie i dyuzory w spojlerze.Ogladajc ten film nasuneło mi sie takie skojarzenie z nocnym łowca którego twarzy dokładnie nie widac bo przysłania ja kaptur.Jest jakas straszna i zniekształcona.A on sam w nocy wychodzi i zabija szybko i precyzyjnie swoje ofiary.I nikt nie jest w stanie go rozpoznac.

Auto
    *

Domyślnie

Te ostatnie zdania świetnie opisują sagarisa, niezły tekst, i powiem ci że ja też się waguję, Sagaris a T350t, tak samo jak tobie mi podoba się stylistyka T350 bo jest pełna i gładka a za razem sportowa, z jednej strony osiągi Sagarisa a z drugiej wygląd T350, to bardzo trudny wybór.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów