Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Instrukcje

Imperius
    Guest

Domyślnie Instrukcje

Cześć jestem tu nowy i nie zabardzo wiem jak korzystać z tego forum dlatego chciałbym aby ktoś mi to wytłumaczył. Proszę o przesłanie instrukcji na prywatną wiadomość.

Ice
    Guest

Domyślnie

Yyyyy a co tu tłumaczyć? :lol: :lol: :lol:
    Sam do wszystkiego dojdziesz, a uwierz mi - nie ma tu zbyt wiele do dochodzenia

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Wazne jest to aby "łaczyc posty" jesli nie bedziesz tego robic kazdy na ciebie bedzie ostro srał.Jak byłem nowy spotyakało mnie to czesto.Mysle sobie w morde jeza o co im chodzi?Po prostu jak napiszesz jeden post w konkretnym temacie a potem swierdzisz ze mu cos brakuje i chcesz dopisac od razu drugi nie rob tego tylko zmodyfikuj stary uzywajac "zmien" ktore widnieje w gornym prawym rogu juz napisanego twojego postu i w sumie tyle.Jak bedziesz sie motał z czyms to pytaj ludzi.Sa mili i ci pomoga.

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Zwróć uwagę również na tytuowanie tematów oraz zamieszczanie ich w odpowiednich działach.
    Zreszą przeglądnij sobie regulamin(y).
    Pozdrawiam

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

I najważniejsze: Wiedz że kazdy ma swoje zdanie o danym typie samochodu, wiedz jesli ktoś będzie nielubił samochodu który opiszesz w swoim temacie to nie powód żeby z wszczynać kłutnie bo to tylko zaśmieca forum.
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Pisze sensownie i na temat. Każdą odpowiedź uzasadnij, jak się nie znasz na jakimś temacie to nie pisz.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Pisze sensownie i na temat. Każdą odpowiedź uzasadnij, jak się nie znasz na jakimś temacie to nie pisz.
    No - to jest chyba najważniejsze
    Pozdrawiam

Awatar rumcajs
    Auto
    -

Domyślnie

Staraj się pisać posty starannie, bez błędów ort, ze znakami przestankowymi. Uważaj, żebyś nie pisał z włączonym caps-lockiem, bo to też potrafi nieźle wkurzyć. Rzadko używaj kolorów, a już napewno nie przez cały długi post. Naprawdę nie wiem co trzeba było napisać, bo jeśli któś jest w stanie się zarejestrować to czemu nie umiałby pisać? :damn:

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Jesli zalozysz nowy temat, postaraj sie o jakies fotki do niego (oczywiscie jesli jest sens jakies dawac) troche danych tez nie zaszkodzi i jakies slowo od siebie, bo sa tacy co pisze "Ja lubie xxx a wy?"... :damn: Az mnie krew zalewa jak to czytam...

Imperius
    Guest

Domyślnie

A jak zrobić takie obrazki obok jak Wy macie?

Uprawnienia umieszczania postów