Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 188

Wątek: Plagiat

Domyślnie

BMW już znalazłem - piękne czarne E38. Dobry, choć trochę wybrakowany egzemplarz (TUTAJ LINK). Na jeden wypad wystarczy, a jak będziemy go chcieli wysadzić pod redakcją to nie będzie go szkoda.

A oto nasz SQUAD: (od góry od lewej)

4 smutnych panów:
    - pseudonim M&M's znany również jako Lentilky - człowiek legenda, postrach ulic. Jeden z mocniejszych członków gangu.
    - pseudonim BOSS, znany również jako Krzysztof Jeżyna ze Szczecina. Szef wszystkich Szefów. Jest tak groźny, że chodzą słuchy, że sam siebie się boi.
    - pseudonim Insekt - dubler Val Kilmera w rolach kaskaderskich. Mocny, wysportowany, dobry do mokrej roboty.
    - pseudonim Tapeciarz - kiedyś pomagał sycyliskiej mafii, dziś rządzi koncernem paliwowym oraz całym Piasecznem.

kierowca:
    - pseudonim Ziżej - powozi wszystkim, co ma 4 koła. Nawet tym, co nie jeździ.

młody baseballista:
    - pseudonim Hiena - młody, niedoświadczony ale dobrze macha pałą

P.S 1 Teraz wystarczy tylko datę ustalić
    P.S 2 Każdy z w/w przestępców spełnił surowe kryteria wyboru tj. mandat za minimum 100 złotych i 2 punkty karne na koncie.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

OMG, padłem normalnie boskie!! :lol: :lol:

Hiena wymiata wszytskich :lol:
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Fotka 6 agentów aG jest nieziemska - print i nad łóżko Opisy agentów również powalają Kawał dobrej roboty Ziżej - wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi:P

PS. Co do samego Motoflesza to ręce opadają Padło chociaż jakieś przepraszam??
    Zapnij pasy, ta chwila może wiele zmienić! | http://www.autogaleria.pl

Domyślnie

Cieszę się, że można się wspólnie pośmiać - bo cała sprawa w sumie poważna. Czy ktoś coś odpisał nie mam pojęcia - BOSS'a trzeba byłoby zapytać... :susp:

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Cieszę się, że można się wspólnie pośmiać - bo cała sprawa w sumie poważna.
    Dokładnie tak.

Czy ktoś coś odpisał nie mam pojęcia - BOSS'a trzeba byłoby zapytać...
    Spytałbym, ale niestety BOSS chwilowo poza zasięgiem - sprząta:P

PS. Sorry za OT.
    Zapnij pasy, ta chwila może wiele zmienić! | http://www.autogaleria.pl

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Wybaczcie że ostatnio sporo OT-uje ale rozwaliło mnie to zdjęcie (przyczepić bym się mógł tylko do zamalowanych ślepków, lepszy by był czarny prostokąt), ale tak to normalnie możemy sobie tylko cyferki do koszulek poprzyczepiać

Krzysztof Jeżyna ze Szczecina. Szef wszystkich Szefów

A co do sprawy, to sądzę że narazie nic nie zdziałamy, musimy poprostu poczekać, zapisać sobie podejrzaną stronę do "Ulubionych" i obserwować kolejne testy i podsumowania.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

BMW już znalazłem - piękne czarne E38.
    Do Kutna i z powrotem powinno dac rade hehe.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    przyczepić bym się mógł tylko do zamalowanych ślepków, lepszy by był czarny prostokąt
    Zmiany według Twojego pomysłu już poczynione - zarówno prostokąciki jak i Pan Jeżyna.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Przekłamanie licznika nawet podaja. A kogo to obchodzi? Co za idiotyzm i ogolnie widac ze cały test to jawny plagiat.

W razie czego, jakbyscie nie dali rady albo bejca nie dojechała to jestem przygotowany na odsiecz. Dres juz wyprany i zacerowany a kij z krwi wymyty. Tylko telefon do djhexe i biegacza i zaraz bedziemy na miejscu.

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vincentus
    Do Kutna i z powrotem powinno dac rade hehe.
    BOSS już podjął decyzję.

Agenci niestety wpadli zrywając plakaty wyborcze. Grzeją teraz ławę w więzieniu C.I.A na terenie Polski. Dlatego by nie tracić czasu wyślemy dwa F-16, co to je BOSS niedawno sprowadził z zagranicy. Jest blisko więc obędzie się bez tankowana w powietrzu zresztą i tak paliwo mamy za darmo. Zrzucą bomby powietrze-ziemia, po które musiały się wrócić do USA. Oczywiście jak tylko sprawdzą, czy wszystko w nich działa, by nie było F-16 M.I.A.

A dosłownie przed chwilą jako sekretarz redakcji na głównym holu naszej siedzimy powiesiłem plakat z agentami aG. Zastąpił dotychczas wiszący kalendarz z Ministrem Giertychem.

Uprawnienia umieszczania postów