Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 188

Wątek: Plagiat

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Cieślak
    Dlatego by nie tracić czasu wyślemy dwa F-16, co to je BOSS niedawno sprowadził z zagranicy.
    ZONK, nie doleciały, za pierwszym razem w jednym z F16 nie udała sie proba tankowania w powietrzu a za drugim znow cos sie stało i jeden musiał awaryjnie ladowac na Islandi a bodajrze dwa poleciały do Niemiec...

PS. Jak juz bedzie ten F-16 to przydałby wam sie młody i prezny technik awioniki...
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

A dosłownie przed chwilą jako sekretarz redakcji na głównym holu naszej siedzimy powiesiłem plakat z agentami aG. Zastąpił dotychczas wiszący kalendarz z Ministrem Giertychem.
    :lol: :lol: :lol: Popłakałem się ze śmiechu :lol: :lol: :lol: Krzychu widzę wszedłeś w "fazę" z niezłym klimatem.

P.S. A gdyby tak wydzielić ten temat i nie robić tu bałaganu?

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Agenci niestety wpadli zrywając plakaty wyborcze. Grzeją teraz ławę w więzieniu C.I.A na terenie Polski. Dlatego by nie tracić czasu wyślemy dwa F-16, co to je BOSS niedawno sprowadził z zagranicy. Jest blisko więc obędzie się bez tankowana w powietrzu zresztą i tak paliwo mamy za darmo. Zrzucą bomby powietrze-ziemia, po które musiały się wrócić do USA. Oczywiście jak tylko sprawdzą, czy wszystko w nich działa, by nie było F-16 M.I.A.
    :lol: hahaha... musiałem ze śmiechu iść do kibla... A te dwa, co na Islandii(?) lądowały, to po co Uzbroiły się w jeszcze jakieś inne bombki :lol:

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Te dwa co ladowały na Islandii to miały problemy techniczne, a dzis do Polski przebyły cztery z tego co sie dowiedziałem, ale Pilot jest w PL podajrze jeden, ta maszyna ma bardzo rozbudowane uzadzenia pokładowe a ich obsługa jest owiele bardziej pracochłonna i z elektronizowana do chyba najwiekszego konkurenta MIG-a 29, maszyny beda serwisowane w Bydgosczy wiec pewnie napatrze sie na nie w pracy tak, ze az beda mi bokiem wychodziły, ale fajnie by było na nich pracowac poniewaz za to jest najwyzsze wynagrodzenie jezeli chodzi o konserwacje uzadzen pokładowych, tak wiec jestem dobrej mysli
    To nie ja byłam Ewą !

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Jeżeli jesteśmy przy temacie F16, to osobiście nie jestem zadowolony z tego zakupu.... W Polskiej armii widziałbym najlepiej JAS-39 Grippen bądź MIG-29(ten nie brał udziału w przetargu)...

Jedzie ktoś z was w sobotę do Krzesin na Festyn Lotniczy?? Będą demonstrować publicznie m.in. "polskie" F-16. Ja tam na pewno będę, ponieważ mieszkam parę kilometrów od Bazy Lotniczej. Wybieram się tam z autami kumplami, a potem pojedziemy do Poznania na rogale

Dla zainteresowanych postaram się zrobić fotorelacje, ktoś ma jakieś szczególne prośby?!
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Jak juz jestesmy przy OT to...
    Moim zdaniem ten plagiat jest inspirowany przez kogos, kto jest w sposob posredni lub bezposredni zwiazany ze Służbami

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

A ja sądzę że za ten Plagiat odpowiedzialny jest UKŁAD
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    A ja sądzę że za ten Plagiat odpowiedzialny jest UKŁAD
    Także zakładamy Komisje Śledczą. Trzeba jakąś ją nazwać.

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Niestety, upomnienia naszych redaktorów aG, nic nie wskórały. Redaktorzy MotoFlesza raczej nie mają zamiaru się pozbywać ledwo co "pożyczonych" pomysłów autoGALERII...
    http://www.motoflesz.pl/publicystyka.php?kat=1&id=1113

Ale jakby co to oni byli pierwsi z tym newsem
    http://www.motoflesz.pl/publicystyka.php?kat=4&id=1111
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Hiena juz macha pała w oczekiwaniu na sad ostateczny
    To nie ja byłam Ewą !

Uprawnienia umieszczania postów