Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 188

Wątek: Plagiat

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    P.S. 2 Poza tym, co to za nazwa samochodjazd... :damn:
    wiem.....na sam widok żygam (sorry za określenie) no i rzeczywiście....teksty z aG bez podania źródła to NIE JEST raczej dozwolone....

Auto
    *

Domyślnie

samochodjazd

:shock: :shock:
    :lol: :lol: :lol:
    Nie wiem jak mocno dostał w dekiel ten kto to wymyślił, ale na pewno nie jest to ani racjonalne ani mądre.
    konto zamknięte

Domyślnie

Mnie się to jakoś dziwnie z rosyjskim kojarzy...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez 307_big_fan
    może staszek pytał michaka o pozwolenie ??
    nie rozumiem....a kim jest michak i jaki on ma wpływ na "pozwolenie"

sorry ale nie łapie...

Domyślnie

moze chcail miec samochodjazda ale zgubil litere "a" i tak juz zostalo,ale nazwa debilna

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DK_WRC

sorry ale nie łapie...
    Ja dzisiaj jestem specjalistą od wyjaśniania niejasności! Michak91 to człowiek z AutoGalerii (jest autorem oryginalnego tekstu), który temat zamieścił 8 listopada, a Staszek to człowiek z Motoforum (notabene u nas znany jako leopard; skopiował post bez podania źródła), który ten sam tekst zamieścił 16 listopada...

Jednak temat już nieaktualny, gdyż dziś pojawiło się jedno małe sprostowanie - (c)autogaleria.pl

Domyślnie

dzięki już wszystko jasne, jak już nikt nie ma nic do powiedzenia pozostaje tylko czekać na następną porcję plagiatu

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DK_WRC

sorry ale nie łapie...
    Ja dzisiaj jestem specjalistą od wyjaśniania niejasności! Michak91 to człowiek z AutoGalerii (jest autorem oryginalnego tekstu), który temat zamieścił 8 listopada, a Staszek to człowiek z Motoforum (notabene u nas znany jako leopard; skopiował post bez podania źródła), który ten sam tekst zamieścił 16 listopada...

Jednak temat już nieaktualny, gdyż dziś pojawiło się jedno małe sprostowanie - (c)autogaleria.pl
    Ciezko to nazwac plagiatem ale niech wam bedzie.W kazdym temacie zawsze podaje zrodlo ale tutaj musailem zapomniec lecz juz poprawilem i po krzyku,sorki

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez leopard
    Ciezko to nazwac plagiatem ale niech wam bedzie.W kazdym temacie zawsze podaje zrodlo ale tutaj musailem zapomniec lecz juz poprawilem i po krzyku,sorki
    Teraz bardzo łatwo puścić coś w świat. Kiedyś trzeba było znać język html, założyć konto www, zgromadzić materiał i mocno się napracować by ktoś jeszcze na to trafił. Teraz jest to uproszczone do "dwóch kliknięć" i już post wysłany.

Morał z tego taki, że trzeba uważać co się pisze i brać za to odpowiedzialność.

Domyślnie

To napisał Dj Brabus

Uprawnienia umieszczania postów