Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Który lepszy?

Głosujących
78. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Porsche 911 Turbo S

19 24.36%
  • Lamborghini Gallardo

29 37.18%
  • Ferrari F430

30 38.46%
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: Lamborghini Gallardo vs Porsche 911 Turbo S vs Ferrari F430

Domyślnie Lamborghini Gallardo vs Porsche 911 Turbo S vs Ferrari F430

Lamborghini Gallardo
    maks.moc - 500 KM
    maks. prędkość - 309 km/h
    0-100 km/h - 142 100 euro + ok. 23%

Ferrari F430
    maks. moc - 490 KM
    maks. prędkość - 316 km/h
    cena - 138 700 euro + ok. 23%

Porsche 911 Turbo S
    maks. moc - 450 KM
    maks. prędkość - 307 km/h
    cena - 171 459 euro (oficjalna cena polskiego importera)

Który wybrać !? :shock:

Mógłbym prosić moderatora o ankiete?

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

proponuje abys zmienił porsche turbo S na porsche carrere gt2 wtedy te porównanie bedzie dobre, tamte ma naped na jedna os i jest dziksze.Tak jak konkurecja.Turbo ma dwie osie napedzane wiec ma inny charakter ale zrobisz jak chcesz

Auto
    *

Domyślnie

Nic tylko Lambo, porsche, a szczególnie ferry jak dla mnie odpadają poniewarz nie potrafię zdzierżyć tych samochodów, jakiekolwiek by nie były, nie interesuje mnie zabawka dla playboya, świecąca i którą zna każdy, lambo jest podobne ale lambo lubię po prostu, marka jest do przełknięcia czego nie można powiedzieć o 2 pozostałych.

Cytat Zamieszczone przez Robak
    proponuje abys zmienił porsche turbo S na porsche carrere gt2 wtedy te porównanie bedzie dobre, tamte ma naped na jedna os i jest dziksze.Tak jak konkurecja.Turbo ma dwie osie napedzane wiec ma inny charakter ale zrobisz jak chcesz
    Po co? GT2, GT3, Turbo S, jedna i ta sama cholera, tyle!
    konto zamknięte

Guest

Domyślnie

dobrze porównał bo napewno czytał gazete "Auto Moto"... tam było to porównanie i napierwyszm miejscu było Ferarri drugim Porschak trzecim Lambo

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Ale gallardo tez ma naped na dwie osie, wiec tylko Ferrari tu odstaje Ja oczywiscie wybieram Lamborghini, pomijajac fakt, ze jest dla mnie najldniejszy, to wlasnie naped 4x4, jego exkluzywnosc, bo Porsche mozemy spotkac bardzo czesto, nawet w naszym kraju, a Ferrari jest fibrma, ktora do mnie nie przemawia, oni robia te samochody tak... nie wiem... moze nie seryjnie, tak jak Porsche, ale okolo 500 samochodow wyprodukowanych przez Lamborghini, przeciw okolo 5000 wyprodukowanych prze Ferrari (dane mam tylko z 2002r.) to wyglada jak produkcja samochodow dla "ludu" przez Ferrari i exkluzywnych maszyn dla wybranych... Tak wiec Lambo i tylko Lambo, ale oczywiscie nie pogardze zadnym z tych swietnych samochodow.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lancer
    dobrze porównał bo napewno czytał gazete "Auto Moto"... tam było to porównanie i napierwyszm miejscu było Ferarri drugim Porschak trzecim Lambo
    No właśnie To był numer 7 z lipca br.

Dziękuje za ankiete

brajtos
    Guest

Domyślnie

Wybrałem Lambo, ale i tak dla mnie najlepszym wozem jest ten co RENÓWA ma w obrazku czyli Mesio CL65 AMG

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ja wybieram Ferrari drugie miejsce porsche.Lambo w ogołe nie znam.wydaje mi sie ze naped na dwie osie nie pasuje do takiego bolidu.Poza tym nie pociaga mnie stylistycznie.gdyby to było Gt2 to by było u mnie pierwsz miejsce.A tak wybieram ferrari ze wzgledu na naped.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez brajtos
    Wybrałem Lambo, ale i tak dla mnie najlepszym wozem jest ten co RENÓWA ma w obrazku czyli Mesio CL65 AMG
    Ten mesio jest cudowny nie

Awatar R34
    Auto
    X

Domyślnie

Wybrał bym gallardo bo ogulnie uwielbiam autka lambo tylko jedno co mi niepasie to że niema lambo dors .Wiem że lambo dors są zastrzeżone tylko do bryk z silnikiem V12.

Uprawnienia umieszczania postów