Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Walenie się po głowie

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie Walenie się po głowie

Cytat Zamieszczone przez mtm33 Zobacz posta

A skoro uwazasz ze Ceed to taki solidny samochod to po co ci 7 lat gwarancji i przeplacania za droszy serwis?W USA VW tez daje wieksza gwarancje analogicznie do tego co Kia robi w Europie.
    Mozesz w firmie ubezpieczeniowej za stosunkwo nieduze pieniadze dokupic 3 lata gwarancji na dowolne model koncernu VW i myslisz ze ta bedzie na tym stratna?
    Skoro więc wg Ciebie VW to kolejny cud świata to po co dłuższa gwarancja? Przecież jest to auto klasy premium, niezawodne, najbezpieczniejsze na świecie, cieszące się niesłychanym prestiżem, myślę więc że grupa VAG montuje w nim selekcjonowane elementy, które nie będą się psuć.

Zbanowany
    Auto
    audi a4

Domyślnie

Ale co uderzyles sie w glowe czy o co ci teraz chodzi?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Najpierw psioczysz na gwarancję KII a później piszesz, że to samo robi VW. Różnica polega na tym, że w przypadku KII jest to bardzo kiepski pomysł a w przypadku VAG - świetny! Przeczytaj jeszcze raz mój post, jest on CELOWO napisany w sarkartycznym stylu, żeby coś wyolbrzymić.
    I nie pisz proszę, że uderzyłem się w głowę bo:
    - dyskutujemy tutaj o Ceed a nie o mnie
    - obrażasz mnie w ten sposób
    - jest to forum dla osób które dojrzały do dyskusji, jeśli chcesz prowadzić rozmowę na poziomie dzieciaków z podstawówki to proszę udaj się tam
    EOT

Zbanowany
    Auto
    audi a4

Domyślnie

A mozesz przytoczyc choc jedna moja wypowiedz z ktorej jasno wynika ze dlusza gwarancje VW uwazam za swietny pomysl czy chocby chwale?
    Jesli znajdziesz to nawet wysile sie na kulturalne "przepraszam" ale jesli nie to dobrze jednak przemysl czy ostatnio nie spotkal Ciebie uraz glowy skoro nie rozumiesz tego co czytasz.
    Jestem zdecydowanym przeciwnikiem serwisow ASO bez wzgledu na marke o czym nie raz juz pisalem .
    Ostatnio edytowane przez mtm33 ; 10-02-2010 o 10:54

Uprawnienia umieszczania postów