Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Opel Vectra A

Awatar Randori
    Auto
    Pugi 406 2.0/ VW T4 2.4/Mitsubishi Galant 2.5 V6/Seat Cordoba 2.0

Domyślnie

Opel Vectra A. Udany model Opla. Miałem okazję jeździć wieloma egzemplarzami, od 1.6 nawet do wersji po swapie z C20let czyli 2.0 16v turbo. Przyjemne w eksploatacji, trochę problemów z blachą, ale też naprawdę znikome problemy z jej remontem.
    Nawet porządne zapalniczki są na benzynę.

Auto
    ford mondeo MKI

Domyślnie Opinia

Cytat Zamieszczone przez dani Zobacz posta
    Fajniutka Viki. Kubełki z GT czy VA2000? Jaki masz tam silnik? 2.0 115KM?
    Witam ja też miałem Vectre A z 92r. i miałem problem z zapłonem raz paliła raz nie ale jak nie chciała odpalic to podnosiłem maske i waliłem po kopułce i to pomagało wtedy odpaliła, była u elektryka ale nic nie znalezli wiec sie jej pozbyłem.

Awatar FantasTICO
    Auto
    Daewoo Tico

Domyślnie

Obecnie ojciec użytkuje taką Vectrę rocznik '92 sprzed liftingu. Ma już prawie 300 000 km na liczniku, a bezawaryjnością bije na głowę nie jednego japończyka z tamtego okresu. W egzemplarzu który opisuję rdza pojawiła się stosunkowo późno, bo po jakiś 13 wiosnach tego auta, więc lepiej niż w niektórych dzisiejszych konstrukcjach. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych modeli jaki Opel produkował.

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

W sumie jak się wspawa nowe progi i reperaturki nadkoli , to problem z rdzą znika.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Widzę, że koledzy tak samo jak i ja powoli zaczynają doceniać ten bardzo pospolity, jednak że solidny samochód, prawidłowo... hehe... ;-)

Cytat Zamieszczone przez Nergal Zobacz posta
    Albo Ty byś się zdziwił. Spora część gówniarzy której nie było stać na BMW E36 kupiła takie Vectry i wiadomo co się teraz dzieje. Ile ja takich samochodów (albo ich połówek) widziałem w stanie krytycznym, to nie jestem w stanie zliczyć.
    Nie wiem który to już raz powtarzam, że to w jakim stanie jest auto zależy od tego jak jest użytkowane a co do młodych łepków katujących fury na których się tak uparłeś to nie pozostaje nic innego jak ich pochwalić za to, że wiedzą co dobre... :-p
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, bmwfan@wp.pl

Auto
    Audi 80 B4 Avant

Domyślnie

Mnie zaskoczyły pozytywnie materiały we wnętrzu - np. boczki są o wiele lepsze niż w vectrze B.

Zbanowany
    Auto
    Toyota Starlet

Domyślnie

Mój sąsiad ma z '89, 400tys na liczniku i śmiga jak ta lala, jedyny mankament to korozja która zjada to auto od opon, az po dach

Domyślnie

Mój brat takim jeździł Wspaniały samochód

Domyślnie

Fajne autko to było, jeszcze jak się ma w takim dobrym stanie to aż żal sprzedawać pewnie było

Uprawnienia umieszczania postów