Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: [rajdy] WRC 2010

Domyślnie [rajdy] WRC 2010

Wraz z rajdem Szwecji wystartował kolejny sezon WRC, więc warto by założyć temat o tym cyklu. Narazie po siedmiu OSach Mikko przed Loebem. Tym razem pewnie na zagrywki taktyczne ze strony Forda nie ma co liczyć :>

Zapowiada się powtórka z poprzedniego sezonu i ciągła walka Loeba i Hirvonena. Jeśli będzie tak jak w zeszłym roku to nie ma na co narzekać. Oby tylko ostateczny triumfator był w końcu inny...

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

kurde pieprzsolony eurosport! przez olimpie nie ma relacji z rajdu! trzeba będzie zajrzeć na wrc.com

edit: nie wiedziałem, że Gronholm też startuje

edit2: tytuł tematu bym zmienił, na taki jak był zawsze

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Eurosport od tego roku w ogóle nie relacjonuje WRC.
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

to mnie pocieszyłeś bardzo fajne były te relacje. gdzie można teraz obejrzeć?

zostało IRC (którego mnie nie interesuje), ciekawe co z WTCC?

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

mi się zdaje, czy co roku Rajd Monte Carlo był pierwszą eliminacją?

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

był. w tym roku był pierwszym rajdem IRC. WRC schodzi na psy!!!

Domyślnie

teraz są tak samo fajne relacje, ale na Motors TV Trochę szkoda, ale IRC nierzadko jest ciekawsze niż eliminacje WRC, a jeśli wszystkie rundy będą transmitowane tak jak Monte Carlo może przeżyć wypadnięcie z ramówki mistrzostw świata.

Bo jak popatrzyłem na kalendarz, to sporo doszło w tym roku rund asfaltowych. Wróciły Niemcy, Francja, doszła Bułgaria, a tam Loeb na pewno nie da szans Mikko...

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

nie mam Motors TV

n Eurosporcie w tamtym roku były wszystkie rundy IRC. czasem nawet na żywo. mnie niestety IRC nie interesuje za bardzo

jak jest dużo asfaltu to raczej Mikko nie ma szans.

Awatar rally_maniac
    Auto
    Thalia & Fluence

Domyślnie

Czy tylko ja mam wrażenie, że oprawa medialna WRC, to delikatna porażka. Ostatnio chyba zmieniła się firma -właściciel praw do emisji - i co? Sorry, ale WRC to ten sam poziom, co F1 - najwyższa kategoria. Nie wymagam relacji na żywo w TVNie, czy innym Polsacie, ale na Eurosporcie mogłoby być cuś... Może chociaż po wprowadzeniu tych nowych wurców, jak będzie więcej fabryk startowało, coś się poprawi. Może

Domyślnie

WRC nie są w Polsce popularne, bo nie ma znanego kierowcy w tym cyklu. F1 też była przecież tylko w TV4, a w mediach nic o tym nie mówiono. Gdy Kubica się pojawił to nagle ten sport stał się dyscypliną narodową, z rzeszami nowych fanów i znawców, to przenieśli go do Polsatu.

Motors TV jest u nas rzadkością, ale w innych krajach zapewne nie, bo małej stacji nie daliby takiego cyklu na wyłączność. Mnie się nawet te nowe relacje podobają - każdy dzień do 45 minutowa relacja, z masą on-boardów bez zbędnego komentarza (w trzecim dniu był cały, kilkuminutowy odcinek pokazany). W Szwecji nawet z tym przesadzili, bo za mało było ujęć z kamer na trasie. Ale liczę, że już w następnych rundach będzie lepiej - np. bardzo przydałby się pomiar czasu na dłuższych on-boardach...

Uprawnienia umieszczania postów