Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Mazda MX-5 vs Toyota MR-2 vs Opel Tigra TT

Guest

Domyślnie Re: RE

Cytat Zamieszczone przez Gornet
    Lancer ,obejrzyj FIFTH GEAR. Zrozumiesz dlaczego pomimo wszystko wybrałbym Boxstera... testowali tam dużo roadsterów.
    ogladałem ale mi chodzi o to czemu porównujesz go z tymi autami ??:

Awatar m3csl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mercedesw123
    wybieram Mazde Mx5 za jej ponadczasowosc
    1. Mazda
    2. Toyota

3. Opel

jest stara ale doświatczona technicznie dlatego jest najleprza
    hyundai Sonata to D klasa czy E kalasa??

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie Re: Mazda miata MX5, Toyota Mr2 vs Opel Tigra towin top???

Cytat Zamieszczone przez Lancer
    Cytat Zamieszczone przez DJ_JoHnSoN
    Cytat Zamieszczone przez m3csl
    miata jest rulezz
    nie chce nikogo obrażać ale posty Lancera są na tym samym poziomie co m3csl :damn: :damn: :damn: nic nie wnosza ani do tematów ani do rozrastania sie forum ... to zwykłe nabijanie postów
    czy wszyscy musza sie mnie czepiac powic powód a nie bez sensownie mnie obrarzasz :damn: :damn: :damn:
    powód ?? a prosze bardzo ... bedzie ich nawet wiecej niz jeden ...
    -bezsensowne posty nic nie wnoszące do tematu ...
    -nie łączenie postów ...
    -pisanie zbędnych i powtarzających sie tematów ...
    -rzucasz sie na kazdego gdy ktos Cie pouczy ...

najgorszy problem masz z tym ze nie potafisz zrozumiec ze zle robisz ...
    moze najpierw przeczytaj regulamin bo cos widze ze nawet nie wiesz ze cos takiego istnieje ...

oj duzo by wymieniac a nie chce mi sie klocic bo nie po to jest to forum ...

Czyzby Aston spał ?? tu sie coraz wiekszy burdel robi moze ktos by cos z tym zrobil ?? wiem ze nie wszyscy maja czas ... ale jest tyle modów ze ktoryś mogłby zamykac bezsensowne tematy i w razie koniecznosci dawac bana uzytkownikom ktorzy przesadzaja ... (nie mam nikogo na mysli mowiac zeby byly bany) poprostu raz jest porzadek na forum a raz burdel ...
    nie moze byc caly czas porzadek ?? moze od razu bany ostrzegawcze a pozniej bany na "amen" ?? normalni ludzie chca tutaj tylko porozmawiac o motoryzacji niestety przez kilka osob nie da sie normalnie funkcjonowac

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie Re: Mazda miata MX5, Toyota Mr2 vs Opel Tigra towin top???

(...)
    Czyzby Aston spał ?? tu sie coraz wiekszy burdel robi moze ktos by cos z tym zrobil ?? wiem ze nie wszyscy maja czas ... ale jest tyle modów ze ktoryś mogłby zamykac bezsensowne tematy i w razie koniecznosci dawac bana uzytkownikom ktorzy przesadzaja ... (nie mam nikogo na mysli mowiac zeby byly bany) poprostu raz jest porzadek na forum a raz burdel ...
    nie moze byc caly czas porzadek ?? moze od razu bany ostrzegawcze a pozniej bany na "amen" ?? normalni ludzie chca tutaj tylko porozmawiac o motoryzacji niestety przez kilka osob nie da sie normalnie funkcjonowac
    Aston wyjechał - jak każdy normalny człowiek chyba - chciał odpocząć. Hehe...
    I albo powinno być więcej modów, albo bardziej aktywni.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów