Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Który lepszy?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 206

13 50.00%
  • 1007

13 50.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Peugeot 1007 vs Peugeot 206

Awatar m3csl

Domyślnie Peugeot 1007 vs Peugeot 206

co byś kupił??? małego,zadziornego 206 czy tez zadzieornego ale wyrzszego 1007??? :susp:
    hyundai Sonata to D klasa czy E kalasa??

Auto
    *

Domyślnie

Facet daję ci ostatnią szansę, znowu śmiecisz na forum i nie trzymasz się regulaminu, jeszcze raz a cię ujaję!
    konto zamknięte

Domyślnie

Jeżeli AML nie zamyka tego tematu to chyba moge cosik napisać
    Wybieram 1007 ponieważ jest większy.....ciekawszy w środku....można zmieniać we wnętrzu kolory foteli i obwódek nawiewów....ma fajną stylistyke....tylko ta czarna dziura :damn:

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

Napatrzyłem się już an te jeżdżące po drogach 206 wiec wybieram 1007 za innowacje z tymi drzwijami, za dość dużo miejsca w środku i za ogólny wyglad przypominający minivana albo mikrowana.
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

1007 bardzo mi się podoba, te odsuwane drzwi są bardzo ciekaym rozwiązaniem, ma duzo miejsca w środku, schowków, jest bardzo funkcjonalny - słowem dobre auto. JA jednak wiem, ze źle bym się czuł jeżdżąc tym autem... sam nie wiem czemu, może wydaje mi się być zbyt kobiece? W każdym,razie kupiłbym sobie raczej 206, mógłby być 1.4 ośmiozaworowy, moja mama jeździ C3 z takim silnikiem - polecam

Awatar Gornet
    Auto
    Audi TT

Domyślnie

Ludzie dajcie spokój ,co to za porównanie ? Gdzie tu są osiągi ,gdzie zdjęcia od wewnątrz ? Pozostaje kwestia gustu ,o którym się nie dyskutuje.

Do moderatora: usuwajcie takie tematy ,bo są na poziomie przedszkola.
    Audi forever !

Imperius
    Guest

Domyślnie

Zgadzam się w 100% z Gornet. Co to za porównanie. Chyba każdy przy zdrowych zmysłach wybrałby większego, nowszego, ładniejszego Peugeota 1007.

Awatar TuningPan
    Auto
    łoweł

Domyślnie

nie trawie za bardzo takich vanikow jak 1007 i dlatego wole 206, chociaz ze jest mniejszy i nizszy, pozatym troche modyfikacji i bedzie gitara
    www.skyline.fora.pl <--------- Forum dla wszystkich zafascynowanych Nissan'em Skyline'em i nie tylko

Zapraszaja R34 i TuningPan
    ----------------------------------------
    Ashely Force - i jak tu nie kochac kobiet

Guest

Domyślnie

niechce sie wtrącac ale... :neutral: 1007 tak jak 206 to auto kalasy B a ktoś tu gadał ze 1007 to mikro van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ps. 206 jest zaawansowany i doświatczony a z 1007-mą nie wiadomo jak będzie

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Ja wole 206 i to 100 razy bardziej. Wogóle mi się to rozwiązanie z dzrzwiami odsuwanymi nie podoba w 1007. Zresztą 206-ką można się pobawić (pod każdym względem - jazdy, tuningu itp., itd...) w przeciwiaństwie do 1007. :neutral: :neutral:
    206
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów