Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Nowi moderatorzy ??

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie Nowi moderatorzy ??

Chciałbym poruszyć taki jeden temat ...
    a mianowicie ilość moderatorów na forum ...
    bo to co sie dzieje na forum troszke mnie dziwi ...
    nikt nad tym nie panuje ...
    oczywiscie nie chodzi mi o to ze teraźniejsi modowie sa zli !!
    ei mam zastrzerzen ale jest ich za malo ... teraz sa wakacje ... wiekszosc ludzi wyjezdza ... z tego co wiem AML wyjechal ... i nikt nie panuje na forum ...
    moim zdaniem powinno sie "zatrudnić" jeszcze max 2 osoby do prowadzenia forum ...

bo widze ze nie tylko mnie denerwuje to ze nie pozamykane sa zdublowane tematy ,czasem tez trzeba rozdać banany , czasem trzeba troszke przystopować głupie rozmowy OT ...

co reszta o tym mysli ??

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

reszta na to: dobrze mowi polac mu wodki

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Popieram Dj w 100% !! wiecej moderatorów to wrecz koniecznosc teraz to 1 moderator próbuje sobie poroadzic ale sa wakacje i niee ma zbytnio czasu i coraz wiecej syfu sie dzieje na aG a na AML tez niee mozna zrzucac wszystkiego zrzucac co prawda jak jest to jest porzadek na forum ale jest człowiekiem i musi sobie przeciez odpoczac tak wiec potrzebna jest wieksza ilosc moderatorów czególnie teraz w okresie wakacji...
    pozdro
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wielbłąd
    modelatorów to wrecz koniecznosc teraz to 1 modelator
    Modelator :lol: :lol:
    A tak na serio to się z wami zgadzam to co Lancer wyprawia to się w głowie nie mieści pisze beznadziejne nikomu nie potrrzebne tematy i nic nie wnoszące posty np.:
    Cytat Zamieszczone przez Lancer :mad:
    beznadziejny dach :damn:

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

ostatno przyszło na forum kilku brudasow i robia straszny burdel a burdelmama jest lancer.Ten człowiek nie ma umiaru.Nie chodzi o to zeby go sie pozbyc na zawsze tylko niech ktos z gory da mu dobra nauczke bo słowa i proszenie nic nie pomaga.Jak by głowa w mur bic

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    ostatno przyszło na forum kilku brudasow i robia straszny burdel a burdelmama jest lancer.Ten człowiek nie ma umiaru.Nie chodzi o to zeby go sie pozbyc na zawsze tylko niech ktos z gory da mu dobra nauczke bo słowa i proszenie nic nie pomaga.Jak by głowa w mur bic
    I oto chodzi! wszystko kręci wokół lancera. Powinno dojść jeszcze dwóch modów na okres wakacji.
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

Domyślnie

Tez popieram poysl... Czynni na 4um sa tylko 2 moderatorzy(GuGi i AML) i choc ten drugi odwala robote za 2 to jednak jest ich za malo... przydalby sie jeszcze 1 ewebtualie 2...

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    Tez popieram poysl... Czynni na 4um sa tylko 2 moderatorzy(GuGi i AML) i choc ten drugi odwala robote za 2 to jednak jest ich za malo... przydalby sie jeszcze 1 ewebtualie 2...
    No wiesz ja nie mam takiego dlugiego stazu jak AML a poza tym zostalem modem calego forum jakies 1,5 tyg temu tak to tylko dwa dzialy o modyfikacjach!! A i jeszcze nie jestem do konca pewien czy cos zamknac czy cos poprawic bo jeszcze sie ucze ale jak narazie chyba ni jest az tak zle!! Jesli cos komus zawinilem zapraszam na PW i wyjasnimy sobie wszystko!!
    Co do moderatorow to na czas wakacji powinno sie powolywac dodatkowych ale kto ma na to czas!!?? Przeciez sa wakacje!! Zyjcie chwila :P
    POZDRO
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez GuGi
    Cytat Zamieszczone przez Davis
    No wiesz ja nie mam takiego dlugiego stazu jak AML a poza tym zostalem modem calego forum jakies 1,5 tyg temu tak to tylko dwa dzialy o modyfikacjach!! A i jeszcze nie jestem do konca pewien czy cos zamknac czy cos poprawic bo jeszcze sie ucze ale jak narazie chyba ni jest az tak zle!! Jesli cos komus zawinilem zapraszam na PW i wyjasnimy sobie wszystko!!
    Co do moderatorow to na czas wakacji powinno sie powolywac dodatkowych ale kto ma na to czas!!?? Przeciez sa wakacje!! Zyjcie chwila :P
    POZDRO
    Ale o co chodzi Chlopie, nie napisalem ze uwazam ze jestes slaby, jestes spoko mod Po prostu chcialme wywyzszyc AML'a bo on jest wzorowy Chyba zle zrozumuiales mojego posta

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

To ty zrozumiales zle moj ale mniejsza z tym :P nie odbiegajmy od temtu :P
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Uprawnienia umieszczania postów