Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Fajny, młodzieżowy samochód osobowy.

Awatar kamillo.net
    Auto
    Laguna III 2.0 dci GT/Saab 9-3 Vector 1.9 Tid 150KM Nocturne Blue

Domyślnie

To może i ja coś zaproponuje ale nie będę dodawał aukcji sam poszukasz co cie będzie interesowało. Moje propozycje:
    Alfa Romeo 147
    Audi A3
    BMW 3 e46 http://www.otomoto.pl/index.php?sect...d=C11323567(tu już pokażę)
    Lancia Ypsilon ale nie wiem czy to raczej nie dla kobiety ;p
    Peugeot 307- jakiś fajnie wyposażony 206?
    Seat Ibiza
    Według mnie to takie w miarę wyglądające auta z częściami ubezpieczeniem ,itp. nie powinno być problemu .
    "A ja kocham się bać, ale nie jestem szaleńcem..." O.S.T.R.-Strach

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez lukasz-m Zobacz posta
    Jak wspomniał Grappcio Seat Leon jest niezłą propozycją, może ten proponowany jest trochę podejrzany, zwłaszcza, że import i nigdy nie wiesz jak był eksploatowany diesel
    Szczerze mówiąc nie przyglądałem mu się, to tylko pokazowy link, by zobrazowac o jakie auto mi chodzi

Auto
    Corolla

Domyślnie

Wspomniane propozycje są ciekawe, Mazda 3 jest fajna, w sedanie których jest jak na lekarstwo a i są droższe niż hb który nieco dziwny tył.
    Wiem że kupowanie używanego diesla to nieco kota w worku, ale mam w rodzinie dwa pugi 307 właśnie z 1.6 hdi i do tej pory żaden się nie posypał.
    BMW 3 i Audi A3 podpinam pod Golfa IV, jeździ tego cała masa a i jakoś kojarzy mi się z panami bez szyi w pasiastych spodniach. Leon odpada, sylwetke ma fajną, ale przód to nie to.
    Co do zagazowania rozważam taką opcję, obecnie jeżdżę gazolotem i nie mam uprzedzeń.

Awatar mxgts
    Auto
    Audi A6

Auto
    Corolla

Domyślnie

Ta druga mi coś nie wygląda, rocznik 2002 a przedni grill i lampy poliftowe wyglądają jak po wymianie, a jak spojrzeć na znaczki Hondy to na pewno coś z nią było robione. Ale Civic jest ciekawą opcją, Diesel 1.7 CDTI wart jest uwagi?
    Ostatnio edytowane przez rsk ; 02-03-2010 o 21:44

Awatar mxgts
    Auto
    Audi A6

Domyślnie

te dwie to tak wziąłem pierwsze z brzegu na pewno w tej kasie coś znajdziesz, co do tego silnika 1.7 diesel to z tego co wiem to nie jest on produkcji hondy tylko jakiejś innej marki... zresztą jest ich bardzo mało, że prędzej Type R kupisz niż tego 1.7 CDTI

Auto
    Corolla

Domyślnie

Odkopmy trochę, cały czas przeglądam testy, raporty niezawodności i tym podobne. Rzuciła mi się w oczy informacja o 10 letniej gwarancji Forda zarówno na samochody używane jak i nowe. Haczykiem limit 200k km. Fiesta z 2005 z silnikiem 1.4 tdci powinna spełnić wymóg przebiegu, a gwarantowałoby to spokój ducha o turbinę i inne duperele w silniku przez jakieś dwa lata. Warto rozejrzeć się za takim modelem? Wiem że fordy mają generalnie przyjemne w prowadzeniu podwozia, jak jest z resztą?

Auto
    Corolla

Domyślnie

Udało się upolować po wielu miesiącach pasujące auto. Miało być ciekawie, wyszła biała Corolla 3D z zawrotnymi 97km pod maską. Udało się dorwać auto w idealnym stanie, książką i przebiegiem ledwo ponad 100tyś w zamierzonym budżecie. Dziękuje wszystkim za porady.

Uprawnienia umieszczania postów