Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Peugeot 207 1.4 95 KM Trendy

Awatar ritep
    Auto
    służbowe

Domyślnie

Niemniej w tej cenie polo 1.2 TSI jest dla mnie dużo ciekawszą opcją.
    Chris Botti - No. 1 Trumpet in the World

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

5 pkt za stylistykę i tylko 5 jako ocena końcowa? może rzeczywiście czas zlikwidować tę tabelkę bo to wg. mnie całkiem bezsensu.
    Na 207 robiłem prawo jazdy i jeździło mi się nią całkiem przyjemnie w każdym razie cieszę się ,że u mnie to 207 a nie np. Aveo.
    Najbardziej przeszkadzała mi plastikowa kierownica
    Mi akurat udawało się znaleźć wygodną pozycję za kierownicą ale nie jestem zbyt rosły(173cm) więc może dlatego.
    Nie zgodziłbym się też co do ilości miejsca na tylnej kanapie bo wg. mnie jak na sporą długość auta jest go zbyt mało, konkurencja oferuje więcej.
    Układu kierowniczego nie testowałem w ekstremalnych sytuacjach ale w jeździe miejskiej sprawuje się dobrze tylko wspomaganie jest nidco zbyt słabe , zawieszenie naprawdę udane ładnie i dość cicho wybiera nierówności i jest przyjemnie sprężyste chyba jedno z najlepszych w tej klasie.
    Ogólnie bardzo udane autko i wcale nie dziwi mnie jego popularność
    Dla mnie odwołując się do tabelki 8/10 mimo wieku nadal jedna z najlepszych konstrukcji w klasie no ale w końcu Francuzi i Włosi od zawsze robili najlepsze samochody miejskie.

Awatar luk
    Auto
    zmieniam

Domyślnie

Pamiętam jak ukazał się model 206, to był szał. A tutaj szału ni ma. Samochodzik jakich wiele, a przy tym dość drogi. Wolę inne większe peugeoty.

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Czuję się jakbym się cofnął w czasie gdy 10 lat temu klima manualna dokładana w salonie kosztowała 5 klocków
    Peżo 207 to nuda.
    Może 12 lat temu robił wrażenie (biorę go na spółę z 206 bo są niemal identyczne).
    Cena też jest kiepska.
    Jednym słowem nie przekonał mnie w AMiS i tutaj również.
    "More is better" - J.Clarkson

Awatar Kubus
    Auto
    Różniaste

Domyślnie

Tylko tylko te 5k za klimatyzację to jest trochę wirtualne mimo wszystko. W wakacje kiedy pojawił się u mnie w garażu Pug 207 były wersje promocyjne gdzie klimatyzacja manualna była dodawana w cenie samochodu. Ostatecznie za kwotę około 50k można kupić dobrze wyposażone toczydełko miejskie.

Pod koniec roku (nie wiem jak z dostępnością samochodów ponieważ 407 praktycznie nie było z tak dużymi upustami) upusty w zależności od wersji wynosiły od 10 do 12k zł.

Wygląd to już kwestia gustu. Ja wolałem np. Alfę 'Widziałeś jak to wygląda z przodu i dodatkowo jakie ma ohydne światła z tylu' Mito ale nic nie dało się zrobić.

Awatar Jacobser

Domyślnie

Wersja Trendy spełniła woje założenia. Patrząc na przednie reflektory w kształcie pazurów, które przedziela duże logo mogę przyznać, że autko jest trendy. Wewnątrz już rzuca się w oczy kierownica, która mogłaby być nieco mniejsza. Bagażnik zaś ma 270 l pojemności - no tak, to w tej klasie dobra średnia.

Auto
    Trzy diamenty

Domyślnie

Witam
    Jako posiadacz identycznego auta coś o nim napisze.
    Wygląd zewnętrzny wiadomo rzecz gustu. Jeżeli chodzi zaś o wnętrze to według mnie tylko Polo w tym segmencie ma tak ładne, miękkie oraz dobrze spasowane materiały. Rewelacyjna jest pozycja za kierownicą ja mam 186cm wzrostu i miejsca full. Fakt za mną jak ja wygodnie siądę to tylko osoba do 160cm może wejść. Ergonomia bez zarzutu tak samo funkcjonalność. Bagażnik normalny potrzebujesz większy jest kombi. Komfort jazdy bardzo duży, gorsze nawierzchnie nie robią na aucie żadnego wrażenia. Clio przy 110km/h podskakiwało jak piłeczka pingpongowa. Silnik jest ok ale przyznaje 1,2TCE był żwawszy. Za 46000 zł nie ma uważam nic lepszego. Ale bez promocji za 56700 to się nie opłaca.

Uprawnienia umieszczania postów