Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Nieobecni...

Domyślnie Nieobecni...

Pomyslalem sobie ze przydalby sie taki temat, aby ktos, kto gdzies wyjezda, albo z jakis innych powodow bedzie nieobecny na 4um, informowal innych uzytkownikow o tym... Mysle ze to sie przyda, bo kiedy wyjezdza keso wazniejszy robi sie male zamieszanie, atk napisze sie tutaj ze jewt sie nieobecnym i od razu bedzie wiadomo czemu ten ktos np nieodpowaiada na jakies prosby czy cos w tym stylu...

PS: Dzial chyba dobra co nie

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

O Doktorek wyjechał na dwa tygodnie. Jedziemy mu chate obrobić

A tak na serio to pomysł nawet

Auto
    Rower

Domyślnie

pomysl dobry, bardzo
    ja np. jutro jade na caly dzien do WhiteSStocku, bede po salonach latal...

Domyślnie

Widze ze pomysl sie podoba to OK, ale nie robmy tu off-topicu, tylko jesli kogos niebedzie t niech napisze kiedy wruci i juz

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    Widze ze pomysl sie podoba to OK, ale nie robmy tu off-topicu, tylko jesli kogos niebedzie t niech napisze kiedy wruci i juz
    Nie no spoko, pomysł jest ok. (Posty powyżej oprócz tego pierwszego rzecz jasna moderator niech usunie)

Ice
    Guest

Domyślnie

Ja osobiście nie widze sensu takiego topica. Ktoś chce zaznaczyc swoja nieobecnosc - moze to zrobic w podpisie.

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ice
    Ja osobiście nie widze sensu takiego topica. Ktoś chce zaznaczyc swoja nieobecnosc - moze to zrobic w podpisie.
    zgadzam sie z Toba ... to nie ma sensu ... tylko przydalby sie taki jeden topic ... oczywiscie zablokowany ... zeby kazdy wiedzial zeby taki podpis sobie zrobic ... AML wyjechal i nie ma podpisu ... BA ! nigdy nie mial ... a jest nawazniejszym modem na forum ... mysle ze w podpisach to bedzie lepsze niz osobny dział na forum ...

Awatar rumcajs
    Auto
    -

Domyślnie

Zauważcie też co się stanie jeśli wszyscy bardzo "świerzy" użytkownicy będą chcieli być nadaktywni i może im się wydawać, że to coś jak opis w komunikatorach-Wyjechałem do babci, będę o 6.35.... itd, itp. Oczywiście to już skrajność, ale prawdziwa nieobecność to tak minimum 2dni. Stworzy się do takiego topicu osobny regulamin. którego i tak nikt czytać nie będzie chciał, więc uważam, że to co powiedział Ice jest lepsze.

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

GG chyba każdy ma. Nie każdy wpisze je do profilu i zainteresowani będą sobie sprawdzać podpisy GG. I po sprawie.

Domyślnie

A mi sie wydaje ze tak bedzoie wygodniej... Czyt o napradwe taki problem aby poswiecic minute na naopisaie posta ze sie nie bedzie na 4um...

Uprawnienia umieszczania postów