Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Daimler Super Eight

Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Też coś nic innego jak XJR ze zmienionym logiem, ale ciekawe jest to że Jag ma Daimlera, a Jaga ma Ford, ciekawe nie.
    PS. poprawili wyposażenie

a co do auta (najluxusowszego JAG-a) to mi pasi... nie jest taki dla dziatków jak niktóre ??:

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lancer
    Też coś nic innego jak XJR ze zmienionym logiem, ale ciekawe jest to że Jag ma Daimlera, a Jaga ma Ford, ciekawe nie.

a co do auta (najluxusowszego JAG-a) to mi pasi... nie jest taki dla dziatków jak niktóre ??:
    Co ?? jak jush to najbardziej dla dziadków podopad XJ jest produkowany od bardzo długiego czasu z mała iloscia zmian !!!! jak dla dziadków zaliczasz S-type i nowy E-type !! przemysl chłopie co piszesz !! łatwo mozna poznac ze ich na zywo niee widziałes bo maja piekne kragłe linie... a S-type ma piekny wydech z bardzo dobrym brzmieniem jak na auto klasy wyzszej- sredniej !! przemysl chłopie cos zanim cos napiszesz !!
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wielbłąd
    Cytat Zamieszczone przez Lancer

Co ?? jak jush to najbardziej dla dziadków podopad XJ jest produkowany od bardzo długiego czasu z mała iloscia zmian !!!! jak dla dziadków zaliczasz S-type i nowy E-type !! przemysl chłopie co piszesz !! łatwo mozna poznac ze ich na zywo niee widziałes bo maja piekne kragłe linie... a S-type ma piekny wydech z bardzo dobrym brzmieniem jak na auto klasy wyzszej- sredniej !! przemysl chłopie cos zanim cos napiszesz !!
    widziałem: S-type,XJR,XK i chyba jakiś jeszcze i są ładne... a ten model XJ to raczj dziatkowie se nie pojeżdą znasz osiągi???? ok. 5s. do sety to odstraszy starszych ludzi :damn:

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

napisałes ze inne modele tej firmy czili Jaguar sa dla dziadków !! a ten własnie na to miano najbardziej zasługuje... osiagi ma dobra ale takim samochodem to dziadek jezdzi z szoferem który nigdy całej mocy niee wykorzysta mojego kolego starszy ma MB S 320 ma ponad 50 na karku a gna ja ostro... ze mna jechał troche ponad 180 na Polskiej obwodnicy z twojej wypowiedzy winika ze silnik odstrasza starszych zamorznych klijentów którzy w wiekszosci kupuja ta auto wiec sam widzesz ze sie znowu motasz ...

P.S niee zawsze sie wykorzystuja cała mac auta... te ogromne siliki monotwane w limuzynach sa po to aby miec sie czym szczycic i aby na autostradzie sprawie wyprzedzac innych... pewnie 90 % klijentów niee przyspiesza tym samochopdem do 100 km/h w ciagu 5 s i niee zamierzaj tego robic szkoda auta skrzyni silnika ... i nastepnym razem zastanów sie co piszesz
    To nie ja byłam Ewą !

Guest

Domyślnie

napisałes ze inne modele tej firmy czili Jaguar sa dla dziadków !! a ten własnie na to miano najbardziej zasługuje... osiagi ma dobra ale takim samochodem to dziadek jezdzi z szoferem który nigdy całej mocy niee wykorzysta mojego kolego starszy ma MB S 320 ma ponad 50 na karku a gna ja ostro... ze mna jechał troche ponad 180 na Polskiej obwodnicy z twojej wypowiedzy winika ze silnik odstrasza starszych zamorznych klijentów którzy w wiekszosci kupuja ta auto wiec sam widzesz ze sie znowu motasz ...

P.S niee zawsze sie wykorzystuja cała mac auta... te ogromne siliki monotwane w limuzynach sa po to aby miec sie czym szczycic i aby na autostradzie sprawie wyprzedzac innych... pewnie 90 % klijentów niee przyspiesza tym samochopdem do 100 km/h w ciagu 5 s i niee zamierzaj tego robic szkoda auta skrzyni silnika ... i nastepnym razem zastanów sie co piszesz
    ale nociśnij lekko pedał gazu to zobaczysz będziesz wystaraszony!!!!!! to nitrzeba mocno to prawie Porsche Carrera 2 :shock:

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Przezjedz sie kiedys luksusowym autem to zobaczysz co sie bedzie działo jak wcisniesz mocniej pedał gazu jest prawie tak samo cichutko i przytulnie tylko troche mocniej wciska w fotel nic wiece prawie nic niee czuc

a tak aprapo znowu pomijasz watek.... napisałes ze Jaguar Xj jest bardziej dla młodych ludzi a reszta dla dziadków !!! całkowity shit

a potem jeszcze dodtałes ze tak duzy i mocny silnik odstrasza starsze osoby przed kupowaniem tego auta !!!!! niezłe naprawde niezłe bo sie przestrasza hehe chyba sam bys sie przestraszył... oni stanowie główna klijenterie i do nich jest adresowany samochód !!
    To nie ja byłam Ewą !

Guest

Domyślnie

Przezjedz sie kiedys luksusowym autem to zobaczysz co sie bedzie działo jak wcisniesz mocniej pedał gazu jest prawie tak samo cichutko i przytulnie tylko troche mocniej wciska w fotel nic wiece prawie nic niee czuc

a tak aprapo znowu pomijasz watek.... napisałes ze Jaguar Xj jest bardziej dla młodych ludzi a reszta dla dziadków !!! całkowity shit

a potem jeszcze dodtałes ze tak duzy i mocny silnik odstrasza starsze osoby przed kupowaniem tego auta !!!!! niezłe naprawde niezłe bo sie przestrasza hehe chyba sam bys sie przestraszył... oni stanowie główna klijenterie i do nich jest adresowany samochód !!
    dziadek nie umi sie obsługiwać taką macą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i te felgi to mi przpomina auta dziadziusia

i idę spać bo nichce mieć bana za kłutnie nara :damn:

Auto
    *

Domyślnie

Nie prawda że Jaguary są dla dziadków, tym bardziej XJR i XKR, sam Clarkson miał kiedyś albo i nadal ma Jaguara XJR, pozatym silniki 400 KM to nie zabawa.
    Szofera to można mieć do MM, to jest auto dla najprędzej młodych oraz w średnim wieku mężczyzn.
    konto zamknięte

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

a z kad wiesz ze niee ?? napewno by umiał i to spokojnie wiem po przykładzie mojego kolegi taty !!! stawiał S-ke na boku !! piekny wodok i peło kurzu było !!! dobra niee robie OT słuchaj niee mozesz wiedziec kto jakie ma umiejetnosci... ze dziadek to odrazu zly ?? takie osoby przejechały jush fuull kilometrów i bardzo dobrze jezdza autami !! wiec tutaj niee wyjezdzaj !!!

i znowu pomijasz watek !!!! 3 raz !!
    według ciebie Jaguar Xj samochód dla młodziezy raszta dla dziadków !! sam shit

Duzy mocny silnik odstrasza starszych klijentów !!! kolejny wielki shit !!! oni stanowia główna klijenterie i dla nich jest głównie adresowany samochód
    To nie ja byłam Ewą !

Awatar skibae124
    Auto
    W140

Domyślnie

Hm moj dziadek jezdzi ładnych pare lat a nadal nie umie ruszyć bez szarpnięcia. I starsze osoby mają opuźniony refleks

Uprawnienia umieszczania postów