Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Daimler Super Eight

Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wielbłąd
    według ciebie Jaguar Xj samochód dla młodziezy raszta dla dziadków !!
    ja tak nieepowiedziałem.... bo XK niee jest dla dziatków ale S-type :lol:

Domyślnie

Pisz na temat aut i nie wkurzaj ludzi. Powiem wprost - jesteś spamerem i tyle. Każdy Jagma w sobie charakter, że będzie pasować dla dziadków jak i dla młodzieży. Klasyczne i wytworne auto i tyle w tym temacie.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lancer
    Według Ciebie XJ który jest produkowany bardzo długi czas jest limuzyna klasy F z bardzo szlacheckiej marki jest dla ... młodziezy niee nadaje sie dla starszych ludzi którzy stanowia główna klijenterie i głównie do nich jest adresowany samochód PRZECZYTAJ TO I MOZE WKONCU DOJDZIE DO CIEBIE ZE TO CO MÓWISZ TO SHIT !!

dobra pisze dalej S-Type mdel dla dziadków... nowy model w ofercie Jaguara miał go wyprowadzic z dołka finansowego... piekne opływowe linie przodzód troche przypomina starego E okołarnika piekny dzwiek silnika i dla dziadków ??? zobacz ten samochód pojezdzi nim a potem gadaj !!! KOLEJNY SHIT !!

jade dalej według Lancer duzy mocny silnik odtsrasza starsza zamozna klijenterie !!! "bo jak wcisniejsz mocniej gaz to sie przestrzaszą" !!! no niezle naprawde zobacz co ty piszesz i sobie sam odposiedz na pyt. pomysl po co Jaguar bo wsadzał tak duzy mocny silnik skoro on niby odstrasza klijenterie ??? po co MB BMW AUDI wkładaja mocne skoro one "odstraszaja starsza klijenterie " ?? która głównie kupuje takie samochody ?? KOLEJNY SHIT !!!
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar MikI MałS

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lancer

dobra pisze dalej S-Type mdel dla dziadków... nowy model w ofercie Jaguara miał go wyprowadzic z dołka finansowego... piekne opływowe linie przodzód troche przypomina starego E okołarnika piekny dzwiek silnika i dla dziadków ??? zobacz ten samochód pojezdzi nim a potem gadaj !!! KOLEJNY SHIT !!

Ja widziałem raz na żywo S-type.I za jego kierownicą był starszy pan.
    Można powiedzieć, że wyjątek potwierdza reguła, bo wedłyg mnie to wcale nie samochód dla dziadków, a zresztą dziadki kupują sobie samochody jakie im się podobają, a nie przychodzą do salonu a sprzedawca mówi mu który samochód jest dla dzadków, a który nie.Może wkrótce będą jakieś nowe klasy, które będą mówić jaki samochód dla dziadka, a jaki dla młodziana. Uhhhhhhh, ale się napisałem
    Wszyscy są to słychać WOOOOOOOOOOOOW!Ekipa WIELKI JOOOOOOOOOOOOŁ

Pomóż!
    www.pajacyk.pl
    www.polskieserce.pl

Auto
    Ford Mondeo

Domyślnie

yeah! Daimler to jest coś. Chociaż niewiele różni się od Jaguara to jeździć Daimlerem to gratka. Teraz tylko potrzebnych jest kilkadziesiąt ładnych tysięcy i można pojeździć
    Only DB9

Sowison
    Guest

Domyślnie

Aaach piekna maszyneria Przy takim Jaguary troche tanio sie prezentują <joke> Egzystencja luksusu... Piękny, piekny i jeszcze raz piękny!!!

Awatar atropos
    Auto
    Grand Marquis 2009

Domyślnie

Robię właśnie ogromny odkop, ale... dziś miałem okazję prowadzic ten wóz. Rocznik 2007, przejechane 60 tkm. Auto jest GIGANTYCZNE, ale smukłe i zgrabne zarazem. Nie widac chamskiego przedłużenia, jak bywa to w innych limuzynach z literką L. Silnik mruczy jak niedźwiedź, przy 140 km/h kręci się z prędkością 2000 obr/min. Tylne osobne fotele mają regulowany kąt oparcia, i możliwośc regulacji przedniego prawego przedniego fotela. W tylnym podłokietniku znajduje się panel sterowania audio. Dywaniki ważą po 5 kg, a buty się w nich dosłownie zapadają. Piękne drewno, pachnąca skóra, rewelacyjne audio. W porównaniu z np. Phaetonem, którym zrobiłem dobrych kilka tysięcy km to zupełnie inne auto. Czuje się, że to wóz do "niedzielnej" jazdy. Koszty serwisu i części są obłędne - w Vitres Jaguar JEDEN amortyzator
    (pneumatyka) kosztuje 6 tys PLN... Fantastycznie było przejechac siętaką maszyną, tym bardziej, że nie ostatni raz...
    The weak must kneel!

Awatar Sandwich12
    Auto
    2011 Ford Focus 1.6

Domyślnie

Jak zobaczyłem ten temat w "dyskusje na forum" to serce zabiło mi mocniej bo pomyślałem, że pojawił się następca, ale jak otworzyłem stronę to emocje szybko opadły. Pozwolę sobie wykorzystać, że odkopałeś ten temat
    atropos miałeś ogromne szczęście - wyprodukowano tylko 853 egzemplarze tej generacji XJ z logiem Daimlera, z prostego powodu - auto było za drogie i zaczęto je oferować dopiero pod koniec 2005 roku, czyli 2 lata po premierze Jaguara XJ X350. Za znacznie mniej kasy już w 2003 roku można było mieć Jaguara Super V8, który od Daimlera różnił się tylko znaczkiem i nieznacznie jakością wykonania (głównie dywaniki o których pisałeś i drewno). Z tego co napisałeś rozumiem, że jechałeś wersją 5-osobową. Była jeszcze 4-osobowa z kredensem pomiędzy tylnymi fotelami. W 2008 (ostatnim roku produkcji) przeprowadzono lekki lifting, zmieniono zderzaki na poliftowe z XJa (a'la Subaru), dodano listwę-spojler na klapie bagażnika, przeniesiono kierunkowskazy do lusterek i dodano chromowane listwy na błotnikach pod lusterkami. A no i jeszcze wprowadzono nowe, paskudne felgi, a te piękne stare (Rapier) zepchnięto do opcji, obok felg Sepang (a'la handlarz narkotyków). A co do cen części to są takie jak do Jaguara XJRa, tyle że zawieszenie jest od zwykłego XJ. Największy problem tego auta to blacharka, np. grill jest nie do dostania, nawet w serwisie! Dlatego często są w ogłoszeniach powypadkowe Daimlery X350/X358 z grillem od normalnego Jaguara.
    Daimler tej generacji jest w moim top 10 aut, gdybym miał wydać 200k na limuzynę która częściej by stała w garażu niż jeździła - to byłby mój wybór. Jest piękniejszy od A8, bardziej komfortowy od S-Klasy, a kiedy trzeba to może być piekielnie szybki. Szybszy nawet od 760Li. Do tego pięknie by się prezentował obok Range Rovera Autobiography Ultimate Edition i Rolls-Royce'a Corniche z 2000 roku. Wszystkie były by w kolorze wina Warto też dodać, że "prywatnie" takim Daimlerem jeździ sama Queen Elizabeth.

http://www.youtube.com/watch?v=FN_P7L8VQBo
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof Cieślak ; 08-08-2011 o 12:07
    "An Aston Martin combines three important elements: power, beauty and soul. Aston Martins are truly special - they always have been and always will be." - Dr. Ulrich Bez, CEO of Aston Martin.

Awatar atropos
    Auto
    Grand Marquis 2009

Domyślnie

Jechałem autem z dwoma osobnymi fotelami z tyłu i z "kredensem" jak to nazwałeś. Blacharka musi byc problemem - klejone aluminium, to koszmar blacharza ;P

trochę zdjęc:

Ostatnio edytowane przez Krzysztof Cieślak ; 08-08-2011 o 12:08
    The weak must kneel!

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

Ta generacja XJ była jeszcze piękna, nie to co dzisiaj. A w czym Phaeton był gorszy? Przecież to ta sama klasa, może to tylko takie twoje pierwsze odczucie?

Uprawnienia umieszczania postów