Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Czy jestem zadowolony ze swojego Zwierzaka

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK, w zupełności - nie zamieniłbym go na żadne inne auto

4 19.05%
  • TAK - ale kupiłbym go z innym silnikiem/w innej wersji

6 28.57%
  • NIE - gdybym dziś miał wybierać, kupiłbym inne auto

11 52.38%

Wątek: Škoda Yeti - opinie użytkowników

Domyślnie

W zimie Yeti długo się nagrzewa?? No chyba żartujesz, trzeba było francuskimi produkcjami pojeździć.

Cytat Zamieszczone przez PRZEMO - Y Zobacz posta
    Witam wszystkich użytkowników tego zadziwiającego autka !!!.
    Powitać, powitać!

Trafiłem w końcu na deelera spod Krakowa
    Czyżby u Murawskiego w Wieliczce?

co radzicie a mianowice chodzi mi o styl jazdy , maksymalną prędkość itp. Wiekszośc drogi będę pokonywał autostradą.
    Po prostu nie kręć do maksymalnych obrotów - turbina włącza się wyjątkowo wcześnie, poza tym prędkości powyżej 130 km/h i tak będziesz rzadko przekraczał.

jaka jest jakośc wejścia AUX zamierzam podpiąc MP3-kę na trasę. Prosba o poradę - wielkie dzięki.
    Wyjątkowo dobra - ja nie mam zastrzeżeń, a z MP3 korzystam bardzo często.
    Ostatnio edytowane przez b707 ; 09-11-2010 o 16:23

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    W zimie Yeti długo się nagrzewa?? No chyba żartujesz, trzeba było francuskimi produkcjami pojeździć.
    A prosze bardzo: Peugeot 106, silnik 1.0 - goraco w kabinie po 2-3 minutach. Za to latem potrafil sie przegrzewac w dluzszej trasie

Do tego koreanski wynalazek z silnikiem diesla - niewiele gorzej niz Yeti. A przeciez 1.2 TSI to silnik benzynowy!

Domyślnie

Ja tam na nagrzewanie kabiny w Yeti nie narzekałem - po dużych mrozach po kilku minutach. Znacznie gorzej było w Citroenie Xsarze.

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Tragicznie nie jest - ale liczylem na wiecej po benzynie - chyba, ze hyundaiowy diesel jest tak niesamowicie dobry (w 106 do nagrzania bylo duuuuzo mniej powietrza), ze dogania przecietne benzyny - tego nie wiem, zima nie jezdzilem innym dieslem.

Auto
    Skoda Yeti 1.2 TSI Ambition

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Ja tam na nagrzewanie kabiny w Yeti nie narzekałem - po dużych mrozach po kilku minutach. Znacznie gorzej było w Citroenie Xsarze.
    My się chyba nie zrozumieliśmy, chodzi mi o temp oleju i silnika a nie nagrzewanie kabiny...tu akurat nie mam zastrzeżeń.

Auto
    Skoda Yeti

Domyślnie

Ja też myślałem o temperaturze oleju. Natomiast niektóre samochody mają nagrzewnice elektryczne (nie mylić z webasto) i wtedy niezależnie od temp. silnika w kabinie robi się szybko ciepło.

Auto
    -

Domyślnie

Elektryczne nagrzewnice mają zazwyczaj nowoczesne samochody z silnikiem Diesla.

Domyślnie

Sorry za zamieszanie...

Awatar Chiara
    Auto
    Zwierzak Yeti 2.0 TDI

Domyślnie

Pytanko jestem z Poznania na pierwszy raz będe robił autkiem trasę powrotną przez moje rodzinne strony razem ok 600km w związku z tym co radzicie a mianowice chodzi mi o styl jazdy , maksymalną prędkość itp. Wiekszośc drogi będę pokonywał autostradą. Z tego co słyszałem auta docierają się teraz w fabryce a nie u kupujacego nie wiem ile w tym jest prawdy... Ps. jaka jest jakośc wejścia AUX zamierzam podpiąc MP3-kę na trasę. Prosba o poradę - wielkie dzięki.
    Zwierzak to samochód, nadaje się do jeżdżenia - szczególnie autostradą. Jedź spokojnie i słuchaj silnika, to nic złego mu nie zrobisz
    AUX w porządku, ale wiesz, gdzie trzeba go szukać?

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Z tego co słyszałem auta docierają się teraz w fabryce a nie u kupujacego nie wiem ile w tym jest prawdy...
    Niewiele... Dociera się silnik co by większych zgrzytów nie było potem. Ale samochód jako całość czyli układ napędowy, zawieszenie, hamulce itp itd nadal wymagają dotarcia. Dlatego dobrze jest te pierwsze tysiaki trochę lżej przejechać.
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Uprawnienia umieszczania postów