Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Pagani Zonda C12

Domyślnie Pagani Zonda C12

co sadzicie o tym wozie ??mi sie podoba!! looknijcie http://bluebox.zary.com.pl/moto_info.../zonda_c12.htm

Awatar rumcajs
    Auto
    -

Domyślnie

Po pierwsze "Dziś (rok 2000)", więc nie ten dział. Po drugie to stara wersja z silnikiem 6.0, a teraz są głównie 7.3, a jeśli ktoś chce dokładniejszych danych to tutaj znajdzie coś dla siebie.

Awatar ivis
    Auto
    Opel Astra 1,8

Domyślnie

Teraz doceniam Szukajke Nienawidze jej, ale ten temat już chyba był.

Zonda fajne auto i zajefajne osiągi. Dość dawno był test w TG. Poszukaj sobie na necie filmik z TG i ściągnij.

Domyślnie

Było kilka razy w szukajce, ale linka mi się nie chciało kopiować

Domyślnie

zonda zonda ZONDA ZONDA ZONDA!!!!!!!!!! to wspaniałe auto wprost inealne ale tylko na tory i niemieckie autbany

Domyślnie

poco poruszasz jeszcze ten temat,zrobilem go bo nie wiedzialem ze juz taki byl i dlatego nikt tam juz nie pisze wiec nie wiem poco tam piszesz :damn: :damn:

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

Czy ktoś może podac linka do tego temtu jeżeli to dubel ? bo mi jakos nie znajduje ...

Domyślnie

Kazdy pisze, ze juz to było(włacznie ze mną), ale nikt tego znalesc nie moze(rownierz włacznie ze mną) ... Moze tamten temat zostal usuniety czy cos

Domyślnie

ja nie szkalem bo wszyscy na mnie wyskoczyli z ten temat juz byl wiec nie szukalem a jednk sie pomylili lub zistal on usuniety

Awatar MikI MałS

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez XeNon
    Kazdy pisze, ze juz to było(włacznie ze mną), ale nikt tego znalesc nie moze(rownierz włacznie ze mną) ... Moze tamten temat zostal usuniety czy cos
    Ja szukałem, ale..................nie znalazłem.Sam sie zdziwiłem.Wszyscy mówili, ze było no to pomyślałem, że poszukam, ale................nie moge znależć

A co do samochodu to tak krótko jeszcze powiem, że uwielbiam ten samochód i bardzo mi sie podoba, a tam moc.................SUPER!!
    Wszyscy są to słychać WOOOOOOOOOOOOW!Ekipa WIELKI JOOOOOOOOOOOOŁ

Pomóż!
    www.pajacyk.pl
    www.polskieserce.pl

Uprawnienia umieszczania postów