Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: World Car Of The Year 2010 dla VW Polo

Zbanowany
    Auto
    audi a4

Domyślnie

Jesli nie potrtafisz "jednoznacznie " powiedziec ze sa nieobiektywne to twoje teoroie sa wiesz ile warte?
    Zbawawne ze kazdy odcina sie od teorii spiskowych jednoczesnie dobitnie sugerujac ze musi byc cos nei tak - jak to jest ze wszyscy cos widza a przez tyle lat nikt nic nie udowodnil?
    A tak na marginesie skoro samochody VW sa tak przecietne jak twierdzisz a kazdy wie ze sa drogie, to jak sie to stalo zes sie nimi obstawil ?Cos mnie sie zdaje ze to taka przykrywka / zaslona dymna swoich kompleksow.W twoich wypowiedziac az bije nienawisc do wszystkiego co VW he,he.Bo pasuja tam do tej sieny jak rybie recznik.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Też bardziej skłaniam się do stwierdzenia, że wyższość VW nad resztą świata to bardziej zasługa marketingu niż produktów.
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 04-04-2010 o 14:33

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie World Car Of The Year 2010 dla VW Polo

Proszę o komentarze do newsa Tomka pt. VW Polo zdobywa tytuł World Car Of The Year 2010.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Może zbyt ostro, ale adminowi chyba też nie zaszkodzi trochę poszukać w forum
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=18175

Domyślnie

Przeniosłem post do właściwego tematu.

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mtm33 Zobacz posta
    Jesli nie potrtafisz "jednoznacznie " powiedziec ze sa nieobiektywne to twoje teoroie sa wiesz ile warte?
    Widzisz mtm, jak by to powiedzieć, trudno jest dowieść, że jakiś artykuł/test/konkurs jest 'sponsorowany' (w sensie nieobiektywny) ponieważ nikt do tego jakoś się nie chce oficjalnie przyznać (zdaję sobie sprawę, że takie rzeczy niektórym trudno pojąć, dlatego o tym teraz wspominam). A życie widzisz tak się niektórym układa, że raz jeżdżą Sieną, raz Paskiem a raz Golfem, nieświadomie robiąc wielgachną zasłonę dymną na forum, konieczną do tego aby wejść w szeregi VW - fanów niepostrzeżenie... Rozumiem, że będziesz bronić VW niczym niepodległości (w sumie można pozazdrościć fanatyzmu), ja bronię tylko tego co jest dobre i nie skażone mniej lub bardziej nieuczciwą reklamą. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt

Zbanowany
    Auto
    audi a4

Domyślnie

Mieszasz fanatyzm z logika myslenia.Cos na wzor twardych sympatykow PIS- kazdy kto nie jest za to musi byc z "ukladu " ewentualnie esbek.
    Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    . Wiem, wiem, zaraz napiszecie, że snuję teorię spiskową, słyszałem to już milion razy, tylko, że nikt nie potrafi jednoznacznie powiedzieć, że większość testów aut VW (a ostatnio nawet konkursów) jest obiektywna..
    Rozumiem ze ty jednoznacznie jestes wstanie okreslic ze jest inaczej i to bedzie obiektywna ocena - tak?

Jako dorosly facet dawno juz powinienes zrozumiec ze obiektywizm w roznego rodzaju testach czy nawt konkursach nigdy nie ma miejsca chocby nie wiem jak testujacy/oceniajacy sie starali . Zawsze bedzie to jedynie subiektywne odczucie ludzi bioracych w tym udzial .
    Ale zawsze latwiej cos z czym sie nie zgadzamy wytlumaczyc ukladem bo przeciez jedynym, slusznym wyborem byl samochod B (kazdy moze sobie tu wstawic swojego faworyta ) - nie wygral wiec musi uklad istniec.
    W sieci dostepne sa informacje o tym kto organizuje konkursy jakie osoby zasiadaja w jury co brano pod uwage itd .Myslisz ze to takie proste wplynac na wynik przy tylu czlonkow jury z tak roznego srodowiska ?I myslisz ze ktos dla takiej niewielkiej korzysci zaryzykuje ewentualnymi konsekwencjami w przypadku wycieku o co nie jest trudno przy tylu ogniwach.

I na koniec - zadalem tobie proste pytanie na ktore juz kolejny raz unikasz odpowiedzi.Skoro te VW sa takie przecietne jak to sie stalo ze w twoim posiadaniu sa az dwa?Sadzac z twoich wypowiedzi powinienes z trybie natychmiastowym pozbyc sie gratow i kupic sobie duzo lepsze i tansze ! produkty od Fiata .
    To jakas forma masochizmu? Pytanie oczywiscie retoryczne nie musisz odp bo z prawdopodobienstwem graniczacym z pewnoscia znam odpowiedz na ta "zawila " zagadke.

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mtm33 Zobacz posta
    Mieszasz fanatyzm z logika myslenia.Cos na wzor twardych sympatykow PIS- kazdy kto nie jest za to musi byc z "ukladu " ewentualnie esbek.
    Mylisz się, takie coś panuje w PO w PiS można mówić co się myśli. Co do aut w mojej stopce: chyba już kiedyś napisałem, że ja tymi autami jeżdżę często ale nie decyduję ostatecznie czy zostaną one sprzedane czy też nie. A ja jak mniemam jesteś w stanie jednoznacznie twierdzić, że dany test/konkurs jest całkowicie obiektywy.
    P.S. Dżonego się nie czepiasz.
    Czy ja w ogóle gdzieś w tym wątku napisałem, że zamiast Polo powinien zostać wytypowany np. Grande Punto? Mtm, zacznij wreszcie czytać a nie jedziesz na stereotypach i czepiasz się jak rzep. Do tego ciągle próbujesz dowieść mojej nieuczciwości, i próbujesz mi udowodnić, że piszę nieprawdę. Dla nikogo moje opinie nie stanowią zagadki, tylko Ty zachowujesz się jak komisja śledcza (pewnie naoglądałeś się w TVN24). Czy moja odpowiedź jest satysfakcjonująca Panie Przewodniczący Szanownej Komisji ds Obiektywizmu Testów Pojazdów Aut grupy VAG?
    Ostatnio edytowane przez Buzzer ; 05-04-2010 o 10:17

Auto
    Alfa 159 SW TBi

Domyślnie

Tytuł World Car of The Year kojarz mi się jednoznacznie z nagroda Nobla dla Obamy.
    Bo jak można tytułować auto na rok, który jeszcze dobrze się nie rozpoczął nie mówiąc o zakończeniu. Dla mnie to czysty marketing nic po za tym. A kto jest pod czyim wpływem i jak zagłosuje to już inna kwestia. Tam, gdzie są potencjalne korzyści znajdą się chętni na nie. I nie mówmy o obiektywizmie (bo opinie zawsze będą subiektywne) tylko o bezstronności.
    Dlaczego np. Nissan znacznie opóźnił wprowadzenie sprzedaży Nissana GT-R w Europie? Czyżby bał się tych bezstronnych dziennikarz powiązanych z największym rynkiem motoryzacyjnym w Europie czyli niemieckim?
    A czy mi się dobrze wydaje, że pierwsi z naszego kontynentu okazję przetestowania GT-Ra dostali brytole? Konkretnie Top Gear i to nie u siebie a w Japonii.

Nie twierdzę, że VW są złe i nie zasługują na tytuł. Trzeba tylko pamiętać, że tam gdzie są interesy każdy patrzy na własną korzyść.

A jeszcze jedno. Czy wprowadzenie przez VAG (w końcu) silnika 1.6 CR również nie skończyło się jakąś nagrodą? Kto ją przyznał? Na pewno nie Francuzi czy Włosi...
    Ostatnio edytowane przez Mokitoki ; 05-04-2010 o 10:47

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

No widzisz, ale twardych dowodów nie ma więc nie można powiedzieć ani w jedną ani w drugą stronę. Na szczęście przeciętnie inteligentny człowiek wyrobi sobie dość szybko konkretne zdanie na temat tego typu konkursów. Nie ma się co czarować, niemiecki rynek samochodowy jest bardzo duży i tamtejsi producenci robią co mogą żeby go jeszcze powiększać (w sposób mniej lub bardziej elegancki).

Uprawnienia umieszczania postów