Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 195

Wątek: Kilka sugestii na temat forum

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Gdyby nie to że nie wychwalasz naszych sponsorów byłbys moderatorem pewnie
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    ale za CELOWE, BEZCZELNE i PROWOKACYJNE cytowanie... to nie były przypadki, potknięcie czy nawet zapominalstwo.
    Hahaha, to teraz powiedz mi jak odróżniasz takie cytowanie od bezcelowego i nieprowokacyjnego?

Na złość nigdy nie cytowałem, jeślijuż to odruchowo i nigdy nie zacytowałem posta dłuższego niż 3 linijki, także zdanie:
    Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Ale jeśli zrobi tak...

...to nie ma problemu.
    ...jest zwykłą hipokryzją.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Hahaha, to teraz powiedz mi jak odróżniasz takie cytowanie od bezcelowego i nieprowokacyjnego?
    A co w tym trudnego ?

nigdy nie zacytowałem posta dłuższego niż 3 linijki, także zdanie:
    To co - trzeba będzie wprowadzić do regulaminu liczbę dozwolonych linijek do cytowania?

Poważnie Agent zlituj się - wałkujesz ten temat od dłuższego czasu nie mając żadnych argumentów poza swoim uporem.
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez RX-7 Zobacz posta
    To co - trzeba będzie wprowadzić do regulaminu liczbę dozwolonych linijek do cytowania?
    Skoro DJ_Rabuś wprowadził pojęcie "krótki post" czy "krótkiej wypowiedzi" to niech to sprecyzuje. Może podac liczbę zdań, sylab, albo liter, bez różnicy.

Poważnie Agent zlituj się - wałkujesz ten temat od dłuższego czasu nie mając żadnych argumentów poza swoim uporem.
    Argumentów to wy nie macie bo nie potraficie uzasadnić w sensowny sposób tego co piszecie, a są to oczywiście bzdury.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Skoro DJ_Rabuś wprowadził pojęcie "krótki post" czy "krótkiej wypowiedzi" to niech to sprecyzuje. Może podac liczbę zdań, sylab, albo liter, bez różnicy.
    Ty wprowadzasz to pojęcie bo Ty chcesz cytować krótkie wypowiedzi...

Nikt z moderatorów tego pojęcie nie stosuje... dlatego uznajemy że "nie wolno cytować postu pod którym bezpośrednio odpowiadamy".

Dopuszcza się wyjątki kiedy to post pod którym odpowiadamy ma ma dużo wątków a chcemy sie odnieść do jednego który znajduje się gdzieś tam wewnątrz. Ale to już inwidualne kwestia i nie da sie ich jednoznacznie zamknąc w regulamin.

BTW tutaj ładny przykład tego jak przydaje sie punkt 6a..
    http://forum.pclab.pl/t578654.html
    Połowa tematu to jak narazie cytat mojego postu... Wyjatkowo przejrzyste forum.
    BA popatrzcie na OBURZENIE jednego z użytkowników
    Po jakiego wala cytujesz post, ktory jest wyzej? Do tego tak dlugi
    Które w pełni rozumiem.

Tu pilnuje Kocia Banda:

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Agent, Ty chyba nie rozumiesz założenia tego punktu. Jakby ludzie cytowali post pod postem, to strony wydłużyłyby się tak, że każdy w tydzień zajechałby rolkę w myszce od przewijania. Poza tym takie cytowanie nie ma sensu, bo wiadomo do kogo się w danym momencie odnosisz. Jak chcesz się odnieść do danego punktu wypowiedzi to cytujesz fragment.
    To nie jest głupie ani bezsensowne, tylko logiczne, a wygląda to tak, że Ty się rzucasz, bo dostałeś bana i masz urażoną dumę.

To jest przecież takie proste, więc ja naprawdę nie wiem, czego Ty próbujesz dowieść.
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Dyskusja na temat 6a w tej chwili jest już bezcelowa. Wszystko jest wyjaśnione. A jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to taki że Emilek to Anarchista i jak na forum mielibyśmy np. obowiązek cytowania każdego posta pod którym piszemy To Emilek też byłby przeciw...tak dla Zasady
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Agent, Ty chyba nie rozumiesz założenia tego punktu.
    Rozumiem i nigdy nie cytowałem długiej wypowiedzi.

Jakby ludzie cytowali post pod postem, to strony wydłużyłyby się tak, że każdy w tydzień zajechałby rolkę w myszce od przewijania.
    Ale na tym forum nie ma możliwości kaskadowego cytowania, jeśli już to tylko wypowiedź jednej osoby, przy której klikamy "Cytuj"

To nie jest głupie ani bezsensowne, tylko logiczne, a wygląda to tak, że Ty się rzucasz, bo dostałeś bana i masz urażoną dumę.
    Logiczne, ale nielogicznym jest pisanie, że cytując dwa-trzy zdania nie ma problemu a wcześniej dwa razy mi dac za to właśnie bana. I mówię teraz do użyszkodnika b707, który już chyba sam nie wie do czegosię przyczepić.

nie wiem, czego Ty próbujesz dowieść.
    Tego, że nie potraficie się przyznać do błędu i plączecie się w swoich zeznaniach.

Zabrońcie avatarów, zakażcie emotikonek, strona będzie się ładowała sto razy szybciej...
    Były:
    (1.)

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Emilku, zapomniałeś wspomnieć że zanim dostałeś BAN-a byłeś z 10 razy upominany (no i ze 20 razy korygowany bez upominania). Co niektórzy Forumowicze mogą mieć wrażenie że jesteś na aG faworyzowany.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

AGENT nikt sie w zeznanaich nie plącze... sa też rzeczowe argumenty... ale to do Ciebie nie trafia bo Ty lubisz zawsze robić wszystko na przekór ot tak dla zasady.

I Em ma racje... co jak co ale na forum masz troche więcej luzu niż inni... Bo nie każdemu chce sie potem czytac na PW Twoje wywody o niesprawiedliwościach tego świata.. Ale może czas zacisnąć zęby i zacząć traktować Cie na równi z innymi?

Więc albo się dostosujesz albo będziesz miał dużo czasu by przerobić UNO na prom kosmiczny i polecieć do innego świata [bez punktu 6a?] z okazji Międzynarodowego Dnia Lotnictwa i Kosmonautyki.

Nie wiem jak inni ale IMHO mozna temat zamknać.
    pzdr

Tu pilnuje Kocia Banda:

Uprawnienia umieszczania postów