Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Najlepsze i najciekawsze trasy w Polsce

Domyślnie

Okolice J. Czorsztyńskiego, równy asfalt i wspaniałe widoki. Szczególnie 969 na wysokości od Krośnicy i Krościenka.

Na wysokości jeziora, przeważają mniej więcej takie widoki http://s.fotek.pl/upload/o36565-dd.jpg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Potek Zobacz posta
    yyy kiedyś był zakładany podobny temat.. nawet przeze mnie -> http://www.autogaleria.pl/forum/po-g...h-drogach.html
    Połączyłem obydwa tematy. Nawet ze swego czasu planowaliśmy z Adamem Kołodziejczykiem publikację takich artykułów (bądź testów aut) o najlepszych trasach w Polsce.

Moje typy to drogi z Andrychowa do Żywca oraz z Makowa Podhalańskiego do Jabłonki.

Auto
    seat

Domyślnie

Lubię trasę między Iławą a Brodnicą.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Moje typy to drogi z Andrychowa do Żywca oraz ..
    mm super droga.. tam w seicento upaliłem nieco tarcze. to byly chwile i piękne widoki.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

jeśli mówicie, że jest wyremontowana, to muszę się tamtędy znowu przejechać jak będę jechał do Krakowa.

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Dla wszystkich lubiących zakręty polecam odcinek drogi 163 (Wałcz - Kołobrzeg) Czaplinek - Połczyn Zdrój.

Niestety z dzieciakami nie mogę tamtędy jeździć - za każdym razem musiałem sprzątać samochód .

Na nizinach nie spotkałem fajniejszego odcinka.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

o kurcze... posty z 2005 roku, niezły oldskul... miło powspominać tamte czasy i userów ;D a co do tematu - ja mam szczególne zamiłowanie do drogi z bochni do limanowej. świetne oesy można także natrafić ze wszystkich stron lądka zdroju, także po stronie czeskiej. za dużo ich jest żeby konkretnie wymieniać, ale można spędzić całe dnie na tych wąskich, krętych i na ogół mało uczęszczanych drogach w ogóle dużo dróg na południu jest super na północy z fajnych znana mi jest tylko z nidzicy do olsztyna przez zgniłochę. pokonywałem ją m.in. audi R8 i vw golfem GTI i na tej drodze można naprawdę dużo wyciągnąć z aut tego pokroju, bo w wielu porach dnia droga jest mało uczęszczana, a ma dobrą nawierzchnię. mam też jednego swojego faworyta w okolicy warszawy, którego nigdy nie zdradzałem - jak się jedzie przez marki to skręca się na legionowo i tam do stefanowa mamy kilkukilometrowy, piękny oes ze świeżą nawierzchnią i bardzo interesującą sekwencją zakrętów. el_ może coś o niej powiedzieć :P mam nadzieję że po tym jak się tak naprodukowałem to sprzedacie też swoje odkrycia z okolic Warszawy albo i samej, jeśli coś się znajdzie
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Auto
    seat

Domyślnie

W najbliższe wakacje biorę przewodnik Pascala i ruszam na jurę częstochowską.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Jadąc z Katowic do Suchej Beskidzkiej/Makowa Podhalańskiego można lecieć na kilka sposobów. Świetnym wariantem jest wjechanie S1 w bielsko i odbicie w ul górską (przypomina odcinek prawie jak w alpach ze słabym asfaltem na dużym odcinku) dojedziemy do Międzybrodzia Żywieckiego, potem skręcamy w prawo na 948 i przez tamę w Tresnej dojeżdżamy do szosy suskiej 946 (tzw górą) i przez Okrajnik, lub Ślemieńską (tzw dołem) przez Gilowice. w Obu przypadkach may w miarę krętą drogę aż do Koconia ( dół jest bardziej kręty i nie oświetlony oraz bez linii wiec jak ktoś chciałby jechać go po raz pierwszy nocą to bez szaleństw , góra ma znacznie mniej zakrętów ale nie znaczy że jest nudna i obie trasy mają w miarę świeży asfalt). Dla chcących pokręcić się w tamtych rejonach bez celu proponuje pętle Bielsko Górska-Okrajnik-Kocoń-Gilowice-Bielsko Górska mierzącą 67,5km . jedyny minus jest taki że i suska i ślemieńska są najkrótszymi drogami łączącymi żywiec z Suchą Beskidzką i ruch w godzinach tzw szczytu jest tam duży jak na realia miejscowości przez które się jedzie temu najlepiej wybrać się tam wcześnie rano lub pod wieczór.

P.S.
    Miejscowi wolno nie jeżdżą i tak naprade jedyne co może nas spowolnić to znajomość trasy i PKS,y ( oczywiście nikogo nie namawiam do łamania przepisów )

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Uprawnienia umieszczania postów