Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: 2010 Ferrari 599 GTO

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie 2010 Ferrari 599 GTO

599 GTO oficjalnie oficjalne: 670 KM, 620 Nm, 335 km/h, 3,4 sekundy do 100 km/h, masa 1495 kilogramów. Publiczna premiera 14 kwietnia.

Konfigurator: http://www.ferrari.com/English/GT_Sp...es/599GTO.aspx

Cytat Zamieszczone przez RX-7 Zobacz posta
    Z niecierpliwością czekam na szerszą specyfikację
    Pełna specyfikacja: http://www.ferrari.com/English/News/...w_599_GTO.aspx

Źródło: autoblog.nl
    Ostatnio edytowane przez Ecnelis ; 08-04-2010 o 21:01

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

W końcu!
    Oj długo czekałem na naprawdę piękne Ferrari i w końcu się doczekałem . Wszystko od 550 kompletnie nie trafiało w mój gust. 599 było całkiem ładne, ale czegoś mu brakowało i wszystkie te braki nadrobiono w tej wersji - aut po prostu gniecie dekiel .
    Z niecierpliwością czekam na szerszą specyfikację, ale przypuszczam, że ta robi nie mniejsze wrażenie, co opakowanie .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Mały ruch w temacie zapewne dlatego, że Ferrari nie zaskoczyło, co nie zmienia faktu, że wyszła piękna maszyna Troszkę się pobawiłem konfiguratorem i rosso scuderia plus czarne felgi i czerwone zaciski dają piękne połączenie Jestem ciekawy czy GTO na torze jest szybsze od Italii, a jeśli tak, to czy duża jest ta różnica
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wszamol Zobacz posta
    Jestem ciekawy czy GTO na torze jest szybsze od Italii
    Czasy podawane przez Ferrari:

599 GTO na Fiorano: 1:24
    458 Italia na Fiorano: 1:25

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

no tak, 100KM przewagi a różnica w masie niewielka. Ale gdybym wybierał (tak tak) to chyba wolałbym i tak Italie;p
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Domyślnie

Auto jest naprawdę ładne i na pewno ma świetne predyspozycje techniczne, ale dla mnie nadal nie zasługuje na miano GTO patrząc w przeszłość to ono po prostu nie zasługuje na "Omologato" Auto Wspaniałe, ale nazwa je niszczy (choć marketingowo wybija na szczyt) dla mnie lepiej już by je nazwali 599 Daytona pierwszy raz oficjalnie używając tej nazwy. Reasumując auto wspaniałe nazwa na wyrost, niezasługuje na nią ani wyglądem, który nie wybija się ponad gamę 599 znacząco ani mocą ani tym, czym jest... Trochę szkoda.

PS. Może ktoś może podać czasy na Fiorano innych modeli? Głównie chodziłoby tutaj o Enzo, 599GTB i Scuderię, ale miło było by zobaczyć i inne.
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

KLIK proszę
    J. Clarkson

Domyślnie

Serdeczne dzięki. Niestety potwierdziły się moje obawy Kurcze ja wszystko rozumiem, marketing, kryzys. Ja wiem, że za same magiczne 3 literki będzie się sprzedawał jak Medaliony z dzika na perłowej kaszy i kisielu żurawinowo-jabłkowym ale nie można tak niszczyć jednej z największych legend Poprostu sie nie godzi. GTO powinno wyznaczać nowe standardy jak 288 GTO za swoich lat, jak F40. Jak Enzo. A zamiast tego dostajemy ścisłą czołówkę lat obecnych i roku 2007

PS. Auto podoba mi się do szaleństwa, wręcz miłości. Ale nazwa rozbija lustro mitu. Da się skleić ale rysy zawsze będzie widać.
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Jako uzupełnienie news Tomka pt. Ferrari 599 GTO - Włoski ogier.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez w newsie
    Ferrari postanowiło odchudzić swój pojazd, dzięki czemu waga gotowego do drogi pojazdu wynosi 1495 kg.
    Jeśli samochód z pustym bakiem (105 litrów) jest "gotowy do drogi", to... Te 1495 kilogramów to masa sucha, 599 GTO gotowe do drogi waży 1605 kilogramów - w obu przypadkach to 85 kilogramów mniej, niż 599 GTB Fiorano.

Uprawnienia umieszczania postów