Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: BMW Z4 sDrive35i

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie BMW Z4 sDrive35i

Czekam na uwagi, komentarze, opinie nt. testu auta BMW Z4 sDrive35i pt. Radość bez dachu.

autor: Michał Niezgoda

Domyślnie

Widze, że sesja zdjeciowa wykonana nad zalewem zegrzynskim i w tle moj ulubiony bar na barce..

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Świetny tekst. Lekki i ściągający. Ciekawi mnie czy byłą zrobiona próba klimy, czyli ujechania krótkiego dystansu bez dachu (jak dobrze pamiętam to na zewnątrz było ok -15).

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar MEFIS7O
    Auto
    Renault Clio V6 '03

Domyślnie BMW Z4 sDrive35is

BMW Z4 sDrive35is = Z4 M
    Nareszcie jest; długo oczekiwany.

Awatar patinito
    Auto
    Fiat 500, Megane III

Domyślnie

ostatnio bardzo dużo BMW w autogalerii x6, x5, x1, 5, 5 GT teraz Z4. w sumie to dobrze bo to super auta i dla większości z nas poza zasięgiem ze względu na cenę, a tutaj chociaż można im się dokładnie przyjrzeć i przeczytać rzetelną opinię

Auto
    chevrolet lacetti & mitsubishi colt

Domyślnie

Trafne wprowadznie do testu, ktory wprost 'pochlonalem'. Nie mam co pisac czy sie zgadzam czy nie z opinia na temat auta gdyz jak i wiekszosc osob nie mialem okazji obcowac z nim (lecz licze na to iz w moim przypadku to sie zmieni - tylko kiedy?) - przegladajac po koleji zdjecia i czytajac ich 'podpisy' najlepiej charakter postrzegania tego cuda oddaja te zdania cyt. ''Roadster BMW jest bez wątpienia spełnieniem marzeń...'', ''...które są drastycznie niszczone przez wysoką cenę''. Rowniez w trakcie czytania gdy w odpowiednich momentach sa dowcipne komentarze pozwala lekko artykul przyswoic . Autem jestem zachwycony od kad je zaprezentowano, a i zycze redaktorom mozliwosci testu w bardziej sprzyjajacych warunkach do jazdy cabrioletem .

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Mimo że roadstery są z definicji samochodami mało pojemnymi, to zaskoczyła mnie przestronność wnętrza Z4. Większość tego typu aut powoduje nieuleczalną klaustrofobię. W BMW jest inaczej.
    W tym miejscu mam odmienne doswiadczenie. Miałem okazje przymierzyc sie do z4 w salonie i musze stwierdzic z przykroscia ze jest to auto bardzo ciasne. Wydawało mi sie ze wsiadłem do zabawki dla 8 letniego chłopca. Mało sie nie rozpłakałem bo chorowałem na to auto a teraz mysle ze miałbym problemy z jazda na codzien. Owszem, jestem słoniowaty(194cm) ale wiem ze sa roadstery łaskawsze dla wysokich ludzi. SLK obecnej generacji ma zncznie wiecej miejsca na nogi, ktore chowaja sie gdzies tam głeboko pod kierownica. W tym wzgledzie z4 bradzo mnie rozczarowało.
    Fajny test a auto jest niesamowite. Wg mnie tez nie jest takie drogie. Jesli rozpatrywac je w kategorii emocji i designu za dana cene to rozkłada na łopatki wiele drozszych aut.

Auto
    Fajne

Domyślnie

Szkoda, że jest on jednak tak mały. Jak zwykle zwiększenie długości i rozstawu osi zostały gdzieś " zaprzepaszczone"

Jest również trochę przyciężki jednak

dla mnie to najładniejszy roadster jaki widziałem.

Testujący testował również MX-5 i BMW 123d to może się wypowie jak wypadają auta pod względem ilości miejsca dla kierowcy?

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

na zywo wyglada jeszcze lepiej niz na zdjeciach, jakbym mial wybierac roadstera wybor bylby calkowicie jasny
    ...................f*..perfect

były redaktor autoGALERII Awatar Michał Niezgoda
    Auto
    Abarth Grande Punto / BMW E60 07 520d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez manu20 Zobacz posta
    Szkoda, że jest on jednak tak mały. Jak zwykle zwiększenie długości i rozstawu osi zostały gdzieś " zaprzepaszczone"

Jest również trochę przyciężki jednak

dla mnie to najładniejszy roadster jaki widziałem.

Testujący testował również MX-5 i BMW 123d to może się wypowie jak wypadają auta pod względem ilości miejsca dla kierowcy?

MX-5 jest sporo bardziej klaustrofobiczne od z4

123d to inna liga bo ma kanape z tylu - 1 cabrio zdecydowanie jest najwieksza. Jednak z4 jak na klasycznego roadstera uwazam, ze wypada tutaj bardzo dobrze
    "Life is racing" Steve McQueen

Uprawnienia umieszczania postów