Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: Opel Astra 1.6 Twinport Enjoy

Auto
    ForTwo prawie Brabus

Domyślnie

czyli lepiej kupić golfa VI czy tę astrę, a może jeszcze coś innego ?

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

W tym wypadku raczej nie będzie złej decyzji, trzeba się kierować gustami

Auto
    opel

Domyślnie

W Astrze/Insigni średnio mi to wnętrze podchodzi, nie jest brzydkie, ale nie jest ładne, nie umiem ocenić. Z zewnątrz Astra to najładniejszy kompakt i nie ma co dyskutować, ale na 17" minimum. Poważnym mankamentem jest waga. To auto nawet z 1.6T ma stosunkowo słabe osiągi, za to spalanie adekwatne do mocy... Ja bym chciał, żeby ją odchudzili i wsadzili 1.8 tsi I golf nie ma szans
    Cytat Zamieszczone przez Vincentus Zobacz posta
    Spoko wozik, ale jak bedzie mial tyle niedorobek co teraz Insignia, to dziekuje, postoje...
    O jakie niedoróbki chodzi? Bo w sumie o niczym w miarę masowym nie słyszałem. Jedynie co to chyba, że ksenony często oślepiają innych...

Auto
    Trzy diamenty

Domyślnie

Nie powala na kolana ta Astra. Po prostu kompakt jak wiele innych ,nic co by wbiło konkurencje w ziemie.Według mnie auto na jednym poziomie z Megane III. Co nie oznacza ,że jest to kiepski samochód wręcz przeciwnie.

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

muszę przyznać, ze na zewnątrz wyszło im cholernie ładne auto, no po prostu aż nie można się nie odwócić na ulicy - po częsci może dlatego że nowość Środek jednak mnie nie zachwyca - pachnie trochę malizną - ale w sumie to tylko kompakt,można powiedzieć czegóż chcieć więcej. ogólnie jakbym miał kupic teraz jakieś 2 mniejsze autko dla kobiety wybrałbym astrę bez wątpienia. Mazda 3 w wresji sport trochę przekombinowana, Focus już się w sumie opatrzył chociaż dalej ładny, Jednak Astra aż bije świeżością designu - brawo dla Opla
    ...................f*..perfect

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez theOne Zobacz posta
    O jakie niedoróbki chodzi? Bo w sumie o niczym w miarę masowym nie słyszałem.
    Oj, to mało słyszałeś
    Dobry Kamaz nie jest zły

Auto
    opel

Domyślnie

Mógłby ktoś w końcu napisać co konkretnie? Jestem ciekawy. Astra w sumie technicznie podobna, więc być może ma to samo?

Awatar Tombar5
    Auto
    Micra K12

Domyślnie

Opel chyba nieco przesadził z masą własną tego auta, stąd niedosyt co do osiągów pojawiający się w testach bardzo często. Ogólnie do wyglądu nie ma się co przyczepić, mnie się samochód podoba. Bliskiego kontaktu z nim nie miałem ale widziałem już kilka razy na żywo i wrażenia mam pozytywne.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Z wyglądu - cudowna. Szkoda tylko, że wnętrze to jakaś pomyłka. Tak ciasnego kompaktu nie widziałem od dłuższego czasu.

Co do niedoróbek Insignii - jest ich sporo, wręcz za dużo. Wystarczą takie pierdółki jak odskakująca wiecznie klapka wlewu paliwa, silnik, który przy mrozie rzędu -20 stopni przeskoczył na drodze szybkiego ruchu w tryb awaryjny, czy też FATALNIE grające radio. Jak na razie tyle z obserwacji z punktu widzenia pasażera. A co do prowadzenia - świetny samochód, szczególnie z zawieszeniem Flex Przepraszam za mały OT.

Awatar vidocq
    Auto
    służbowe

Domyślnie

Pierwszy test, w którym spotykam się, z częściową krytyką zawieszenia tego samochodu.
    History begins every morning.

Uprawnienia umieszczania postów