Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: Opel Astra 1.6 Twinport Enjoy

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Opel Astra 1.6 Twinport Enjoy

Czekam na uwagi, komentarze, opinie nt. testu auta Opel Astra 1.6 Twinport Enjoy pt. Coś ekstra?.

autor: Adam Kołodziejczyk

Auto
    Audi A4 2.0 tfsi S-Tronic

Domyślnie

1.4 Turbo wygląd już dużo lepiej, choć cenowo jak zaczyna sie dokładać to szybko cena skacze.

Ciekaw jestem ile krzykną za kombi.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Spoko wozik, ale jak bedzie mial tyle niedorobek co teraz Insignia, to dziekuje, postoje...
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar korg
    Auto
    500X 1.4 MultiAir 140KM

Domyślnie

Raczej właśnie powiększona Corsa ta Astra...

Szału nie ma...

Auto
    2018 Volvo V60 Cross Country 2,4 D4 AWD

Domyślnie

calkiem ciekawe auto jesli cena faktycznie okaze sie na zblizonym poziomie do konkurencji. focus na pewno wymiekka za sprawa kiepskiego wnetrza. wolnossaca benzyna 115KM w takim aucie to oczywiscie zal.pl, nie ma co komentowac nawet.
    auto z zewnatrz, odkad zobaczylem na zywo dobra wersje, bardzo pozytywne. obok megane'a najladniejsze. golf VI zdecydowanie nie ma tutaj polotu. niestety... kolo 17 to tutaj podstawa, tak jak w insignii w ogole nie widac tego rozmiaru w nowej astrze.
    jazda testowa obowiazkowa, wkrotce sie wybiore.

a co tam sie stalo przy zderzaku z prawej strony? ;P

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Pierwsze na co zwróciłem uwagę siadając za kierownicą Astry to jest to Insignia.
    Z tyłu już jednak zaraz zostałem sprowadzony na ziemię.
    Ja nie mogłem tam się normalnie zmieścić. Nie jestem niskim człowiekiem ale tylko nieco mniej miejsca to oferował mój dzisiaj pełnoletni Colt.
    Do Avensis (niby tylko o 1.5cm większy rozstaw osi w Toyocie) nie ma co porównywać.
    Ten rozstaw został wykorzystany tylko i wyłącznie do designu.
    A ten jest powalający.
    Najładniejszy kompakt jaki dzisiaj można posiadać. Przód Insignii z jednym z najlepiej rozwiązanych dziennych LED, bok z "bumerangiem", tył faktycznie coś z Mazdy.
    Wszystko tak składnie i tak "mięsiście", że nie ma się do czego przyczepić.
    Na żywo jeszcze lepiej się prezentuje. Kolor szary jest mało ciekawy do tego samochodu.
    Czerwony, ciemno niebieski czy nawet czarny wyglądają ciekawiej (w ogóle szary kolor to jakaś pomyłka w przypadku lakieru samochodowego).
    Co do silnika to ostatnio mniejsze wolnossące jednostki są skazane na zagładę.
    Masa samochodów nie pozwala na nic ekscytującego bez skazania naszego portfela na rozjechanie walcem.
    Zawieszenie - nie jeździłem i nie mogę ocenić do końca ale martwi mnie materiał z jakiego wykonane są przednie wahacze.

Przechodząc do sedna.
    Z takim designem, silnikiem 1.4 turbo zamiast tego 1.6 (do tego w identycznej cenie - dziwie się, że jest w ogóle ten silnik w ofercie) to ja bym brał
    Ostatnio edytowane przez Samurai ; 14-04-2010 o 10:45
    "More is better" - J.Clarkson

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

115 KM mocy z silnika 1.6 to wprawdzie niezły wynik
    Ta, 20 lat temu. Chociaz, na pewnym producencie na H juz wtedy to nie robilo wrazenia.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Samochod jest bardzo ładny. Miałem przyjemnosc go widziec niedawno w ruchu ulicznym i byłem podbudowany. Rzczywscie, dzis auta sa otyłe i wielkie wiec takie silniki jak w testowym aucie nadaja sie co najwyzej do segmentu B. Jesli ktos chce sprawnie i oszczednie jezdzic benzyna to małe turbo wskazane.
    Autorowi gratuluje dobrego testu. Pasjonujaca laktura

Auto
    Fajne

Domyślnie

Tak, potwierdzam świetna lektura. I w końcu fotki fajne ( w końcu ktoś wpadł na pomysł jak pokazać konsole środkowa podswietloną i nie).

Co do auta wewnątrz dalej jest czarne i smutne na rynku PL i D nie ma jasnych "wariantów", jedynie kolorowe akcenty. Zdecydowany minus w dzisiejszych czasach.

Cieszą bixenony- często ludziom nie jest potrzebne duże auto a chcieliby mieć mniejsze dobrze wyposażone i komfortowe.

Z zewnątrz również nie jest brzydkie

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez baczek Zobacz posta
    Ta, 20 lat temu. Chociaz, na pewnym producencie na H juz wtedy to nie robilo wrazenia.
    Ale przecież to ma być normalny silnik do normalnej jazdy, a nie wiertarka którą trzeba trzymać w okolicach czerwonego pola żeby łaskawie przyspieszała.

I tak ten silnik niedługo zniknie z oferty na rzecz 1.4T 120 KM.

Uprawnienia umieszczania postów