Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 11 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 109

Wątek: Honda Accord 2.4 Executive

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie Honda Accord 2.4 Executive

Auto powrociło do formy. Po lawinie, ktora uszkodziła dach, od kierowcy: przednik błotnik, przednie drzwi, tylne drzwi, tylny błotnik, klape tylna, wybita szyba przednia i dwie boczne oraz boczek drzwi kierowcy udało sie wszystko naprawic za 4350zł i zostało zrobione to w miare solidnie. Zobaczymy jak to biedzie wygladało za poł roku.
    W rodzinie małą roszada z autami. Zony cordoba idzie na sprzedaz a zamiast niej dostała własnie accorda( dobre tesciowe sie zdazaja). Auto wraca spowrotem do nas. Passat teraz bedzie pewnie miał mniejszy przebieg bo honda ma lpg i przez to jej eksploatacja jest tania. Bedzie dobrze słuzyc na dalekie podroze. Do auta mam wielki sentyment. Kiedys duzo nim jezdziłem z wielka radoscia kiedy silnik w magicznym rytmie przekraczał 7000obr.

Troche danych:
    silnik i-vtec 2.4l, [email protected], [email protected]
    0-100km/h - 7,8s vmax - 228km/h
    masa - ok. 1460kg, manual 6
    rocznik 2004, przebieg 99300km

Z ciekawszego wypasu mozna wymienic ksenony, szyberdach, skorzana tapicerka, podgrzewanie foteli i elektryczne ustawianie u kierowcy, zmieniarka na 6 cd w konsoli, kierownica ze sterowaniem radia i tempomatu, klima 2 strefy.

Przyjemne auto, ktorym dynamicznie sie jezdzi. Do niezaprzeczalnych zalet trzeba zaliczyc silnik, ktory jest jednoczesnie elestyczny a na gorze ma duzego kopa i pieknie ryczy, redline 7300obr. Do tego dobrze znosi instalacje lpg z ktora nie było jeszcze zadnych problemow. Skrzynia biegow jest najlepsza z jaka miałem do czynienia. Wzorowa precyzja i krotkie skoki. Wg mnie tez pojazd swietnie sie prezentuje. Ma dynamiczna sylwetke z eleganckimi akcentami, ktora sie powoli starzeje i bedzie długo dobrze wygladac. Fotele przednie bardzo wygodne o dobrym trzymaniu bocznym, wnetrze wysokiej jakosci nie trzeszczy i jest w miare swieze.
    Auto nie posiada istotnych wad ale jak sie przyczepic to mozna do układu kierowniczego, ktory daje przecietne czucie. Zawieszenie jest dosc sztywne jednak za bardzo pozwala nadwoziu na wychylanie sie w szybkich łukach. Z tyłu tez nie jest za duzo miejsca ani na głowe ani na kolana oraz wneka do bagaznika jest dosc wazka co utrudnia ładowanie przedniotow o duzych gabarytach. Drewno plastikowe wyglada dosc tandetnie.

Ceni sie to ze przez 6 lat trzeba było jedynie wymieniac rzeczy eksploatacyjne a jedyna usterka to zablokowana zmieniarka płyt. Podczas przekładnia krazkow padła. Aby sie do nie dostac trzeba rozebrac poł deski zaczynajac od tunelu gdzie jest lewarek. Zostawilismy to tak jak jest bo szkoda na to kasy i czasu. Jeszcze radio gra.

Auto
    opel

Domyślnie

Mimo lat, auto dalej prezentuje się świetnie, zarówno wnętrze jak i z zewnątrz. Silnik imponuje osiągami. Ile pali gazu? Ogólne wrażenie psuje "drewno" ale reszta pozytywnie, skóra widać b. dobrze się trzyma.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Spalanie gazu w miescie w zaleznosci od stylu jazdy to 11-13l. W trasie raczej nie schodzi po nizej 10l bo jak chce sie jechac dosc dynamicznie to wtedy ssie Wolno w trasie jeszcze nie jechał bo nie było takiej okazji.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

A od kiedy macie LPG, ile km zrobiliście na niej no i jaka to instalacja (gen., cena).
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    Chevrolet Evanda, Polonez

Domyślnie

Bardzo fajne autko, od zawsze podobał mi się ta Honda z tym silniczkiem Szkoda że stało się z nią tak jak się stało Przy sprzedaży może być ciężko, przez te szyby i malowania. Pozdrawiam i życzę kolejnych niezapomnianych chwil przy akompaniamencie VTEC'a

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Naprawdę ładny sprzęcik, ciekawy odcień lakieru Można pozazdrościć, Audi Q5, VW Passat CC, Honda Accord 2.4, same dobre autka
    Drive tastefully!

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Troche danych dotyczacych instalacji lpg. Załozona w lipcu 2008 przy przebiegu 74tys. km (BRC). Przez te niecałe 2 lata zrobione zostało 26 tys. km. Niewiele, niestety tak wyszło. Zaraz po załozeniu zmienilismy siedzibe firmy i mama jedziła do pracy 3km wiec mało skorzystała.
    Teraz zona nadrobi. W zeszłym tygodniu zrobilem przeglad instalacji(250zł). W weekend bylismy w Wawie u mojej zony siostry. Jechałem na trasie 140 km/h a ostatni kawałek przed Wawa 50 km na nowej ekspresowce stale 170 km/h. Potem jazda po stolicy( wiadomo jak sie tam jezdzi). Srednie spalanie na baku 11,6 lpg. Wg mnie auto dostało ostro w kosc wiec taki wynik jest dobry.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Troszkę odkopię, ale mam pytanie - ile kilometrów możesz przejechać na jednym tankowaniu gazu?
    Drive tastefully!

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

To zalezy. Maksymalnie 300km w trasie a w miescie przy klimie i duszeniu czasem ciezko zrobic 250.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Zaniedbałem ostatnio troche accorda. Jezdzilismy nim czesto nie wnikajac w nic. Raz samochod stanał na duzym zjedzie i migneła kontrolka od oleju. Pod domem zagladam pod maske a tam bagnet ledwo zamoczony.Potem uzupełniałem olej jedzac i dolewajac co raz po 0,5l zeby nie przelac i okazało sie ze brakowało 2,5l oleju do idealnego wskazania! W silniku chyba sie miesci 5l. Zapommniałem ze na lpg troche wciaga olej a zima to sie jeszcze nasila. Dobrze ze nic nie padło.

Uprawnienia umieszczania postów