Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 109

Wątek: Honda Accord 2.4 Executive

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Po tej zimie zawieszenie z przodu zaczeło tłuc. Dzis przy okazji wymiany opon mechanik znalazł przyczyne. Do wymiany jest łacznik stabilizatora z przod na stronie prawej. Mowi ze sie wymienia parami bo i lewy zaraz bedzie o sobie dawał znac. Pierwsza powazniejsza usterka. Dobrze ze tania do usuniecia. Jeden łacznik 60zł, trzeba pare i robocizna około 50 zł. Całosc wyniesie mniej niz 200zł.

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

wg mnie łącznik stabilizatora nijak się ma do "poważniejszej" usterki... to jest normalka na polskich drogach, szczególnie w japońskich autach...
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez JDM-san Zobacz posta
    wg mnie łącznik stabilizatora nijak się ma do "poważniejszej" usterki...
    Innych nie ma

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

to tylko gratulować pozostaje cieszyć się jazdą
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Wczoraj poszedł w ruch niebieski t-cut. Wkleiłem fotki aby kolega pionio zobaczył ze ten preparat nadaje sie do metalika rowniez. Efekt jest gorszy co zobaczyłem dopiero z rana. Troche odwaliłem chaułture na tej stronie gdzie swieci słonce bo polerowałem juz szmata mocno przesiaknieta preparatem a trzeba zeby była jak najbardziej szysta i sucha. Jednak na zywo auto wyglada dobrze. Jakby ubyło mu ze 4 lata.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Kurek od gazu pięknie się komponuje z lśniąca karoseria i dopełnia całości niczym wisienka na torcie.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Niespecjalnie on się rzuca w oczy. Przynajmniej na zdjęciach. Głównie to zasługa ciemnego koloru lakieru. Tymbardziej po jego odnowieniu.

Auto
    VW Tiguan / Mitsubishi ASX

Domyślnie

Robaku wejdż sobie na tą stronke i może wybierzesz sobie jakies fajne środki.

http://www.mrcleaner.pl/

Ja tam kupiłem ten wosk http://www.mrcleaner.pl/meguiars-mir...11g-p1233.html oraz taki szampon http://www.mrcleaner.pl/car-lack-68-...0ml-p1294.html . Do tego gąbki i szmatki . Zrobiłem samochód swój i żony i bylem pod wrażeniem.

Auto
    Scirocco

Domyślnie

Jeśli już idziemy w CD to polecam forum.kosmetykaaut.pl, to jest dopiero kopalnia wiedzy, a pomaga, by nie kupić niby dobrego środka, który z powodzeniem może zostać zastąpiony przed 5 innych, polecam.

Uprawnienia umieszczania postów