Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Renault Twizy Z.E. Concept w grze The Sims 3

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Renault Twizy Z.E. Concept w grze The Sims 3

Proszę o komentarze do newsa Tomka pt. Elektryczne modele Renault debiutują w grze The Sims 3.

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Śmieszny pomysł. Naprawdę bardzo oryginalny i ciekawy. Z tego co mi wiadomo to w TS3 była już Toyota Prius III, a więc czas na kolejny samochód przyjazny dla środowiska. Jednakże, ciekawiej byłoby, gdyby w grze pojawiło się Renault Fluence Z.E. oraz Renault Kangoo Z.E. Twizzy jest małym pojazdem, wolę jednak pozostałe elektryczne modele. Mam nadzieję, że Renault będzie chciało też zareklamować Renault ZOE w The Sims 3
    BTW jest kilka osób, które robią zwykłe (czyt. codzienne) samochody do TS3 np. VW Golf I albo Renault Megane III, a także Audi R8

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grapppcio! Zobacz posta
    Jednakże, ciekawiej byłoby
    śmiem wątpić, że w tej grze będzie kiedykolwiek ciekawiej
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Dokładnie Przecież tam nic ciekawego się nie dzieje... Moja siostra gra w Simsy, a ja zaopatrzam ją we właściwe samochody z neta Nie godzi przecież, żeby jej ludki jeździły jakimiś pokracznymi autami, a przynajmniej ja tego nie toleruję Może jest to w pewnym sensie interesująca gra, ale nie gdy do wyboru jest jeszcze Test Drive Unlimited albo Forza Motorsport 3. Wtedy TS3 jest na straconej pozycji xD

Uprawnienia umieszczania postów