Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Lexus Hybrid Bicycle Concept

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

a no fakt nie załapałem tam akurat.. w takim razie jak najbardziej na miejscu zwrot

Awatar Astaroth
    Auto
    .

Domyślnie

A gdzie dynamo?
    W newsie jest napisane, że "Hybrydowy układ w opisywanym rowerze polega na współpracy człowieka z silnikiem elektrycznym". Na czym polega ta współpraca? Rower po przerwaniu napędzania go przez kierującego "wspomaga" koła zwiększając zasięg "na luzie" czy jest tu jakieś inne rozwiązanie? Zakładam, że na samym silniku elektrycznym jechać się nie da, skoro moc to 230W, a bateria ma pojemność 4Ah.
    Rower ciekawy.. sporo jest już tego typu projektów, a BMW z tego co wiem produkuje rowery nieprzerwanie. (Nie mam informacji co do innych marek).

Awatar vidocq
    Auto
    służbowe

Domyślnie

Mercedes i Porsche też mają w ofercie rowery. Nawet Lambo i Ferrari mają swoje.
    History begins every morning.

Domyślnie

Wyposażeniem standardowym tego modelu Lexus pokazał, że daleko mu do statusu marki premium

Rower Audi bankowo miałby chociaż LEDy. I pewnie byłby podobny do A4

Awatar woolfik
    Auto
    Leon ST

Domyślnie

Kolekcje rowerów bez mocnych dziwactw (tj. takich, na których bez większego wstydu wyjechałbym na ulice) ma chociażby Mercedes, a już totalnie utylitarne dwukołowce branduje Skoda. Bo to, co np. widziałem w salonie VW na merchandisingowej wystawce, to już kiczowate wynalazki, podobnie jak rzeczony Lexus. Chociaż IMHO Skodzie by się przydało nieco więcej fantazji, bo już nazywać Superbem prostego, niedrogiego kloca to obraza dla auta. Jedyny plus to to, że po specyfikacjach sądząc, klepie je Author (taka rowerowa Skoda, też czeska )
    http://new.skoda-auto.com/COM/servic...ycles2009.aspx

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Wszystko co myślę na ten temat zawarli koledzy w postach wyżej W pełni się z tym zgadzam. Dodam jeszcze, że nie chciałbym jeździć tym pojazdem. Zdecydowanie wolę swój jeszcze bardziej eco, jeszcze bardziej przyjazny dla środowiska rower. A poza tym ile ten wynalazek by kosztował Lepiej bym się czuł, gdybym kupił zwykły rower z wyższej półki za tę cenę
    EDIT:
    Na targach w Lipsku w sklepie VW można było dostrzec zwykły rower do kupienia. Podejrzewam, że był on dla mniejszych osobników, gdyż nie był dużych rozmiarów. Wiele firm motoryzacyjnych ma w swojej ofercie rowery. Kiedyś nawet w TOP GEARZE był artykuł poświęcony temu tematowi

Uprawnienia umieszczania postów