Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: [opinie] Opel Astra II OPC

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie [opinie] Opel Astra II OPC

Co sądzicie o tej wersji?

Tu galeria, dane i opis:
    http://astra.autokacik.pl/new/spis.php?menu=astopc

Chodzi mi o tą nowszą, 200-konną wersję.

Według mnie jest super. Extra prędkość maksymalna, przyspieszenie i max moment już przy niecałych 2000 obrotach!!
    Wygląd jak najbardziej spox. Kolorek
    zaje***ty, felgi też. To samo ospojlerowanie.
    Dodać mu jakieś audio i extra autko.

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Bardzo mi się podoba wogóle Astra II Coupe więc tym bardziej świetna wersja OPC. Świetnie zrobiona, ma super silnik... tak tylko jeszcze jakieś audio i jazda...
    Pozdrawiam

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mk133
    Bardzo mi się podoba wogóle Astra II Coupe więc tym bardziej świetna wersja OPC. Świetnie zrobiona, ma super silnik... tak tylko jeszcze jakieś audio i jazda...
    Coupe też lubię. Szczególnie jakąś czarną z bordową skórą...
    ...ale OPC pomimo zwykłego nadwozia hathback bardziej mi się podoba z wyglądu i oczywiście ma lepszy silnik. Coupe występowało z silnikami 2.2 147KM i 1.8 125KM. Była jeszcze wyścigówka Xtereme

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Lubie ta Astre, nawet mi sie bardziej podoba niz III, tak sprowadzic sobie uzywana i mozna niezle poszalec, a wyglad nie najgorszy... jeszcze nie straszy

Sowison
    Guest

Domyślnie

No ostanie wersje Asrty II OPC bardzo mi się podobają Ładne zderzaki, takie bardziej mięsiste, spoiler na klapie bagażnika, przyciemniane lampy, felgi... No poprostu tak jak powinno wyglądać auto!!!

Awatar MikI MałS

Domyślnie

Świetne autko.Podoba mi się.Fajne fele i spoiler.We wnętrzu na konsoli środkowej jest trochę zmian.Ogólnie wszystko świetnie wygląda
    Wszyscy są to słychać WOOOOOOOOOOOOW!Ekipa WIELKI JOOOOOOOOOOOOŁ

Pomóż!
    www.pajacyk.pl
    www.polskieserce.pl

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DK_WRC
    ...ale OPC pomimo zwykłego nadwozia hathback bardziej mi się podoba z wyglądu i oczywiście ma lepszy silnik. Coupe występowało z silnikami 2.2 147KM i 1.8 125KM. Była jeszcze wyścigówka Xtereme
    Tak, zarówno Coupe jak i Hathback fajnie wygląda, no i jeszcze [Hathback] ma fajne silniki, można sobie pośmigać.
    Pozdrawiam

Awatar MikI MałS

Domyślnie

Szczerze powiedziawszy to nie wiedziałem, że jest Astra II OPC??
    Wszyscy są to słychać WOOOOOOOOOOOOW!Ekipa WIELKI JOOOOOOOOOOOOŁ

Pomóż!
    www.pajacyk.pl
    www.polskieserce.pl

Domyślnie

Proszę o więcej ocen :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DK_WRC
    Nie wiem skąd masz takie info, ale w Astrze coupe też był silnik Z20LET. Był to ten sam silnik co w Astrze OPC Co do silnika, to często ludzie wymieniają w nim tłoki na te z C20LET (z Calibry turbo). Są one bardziej wytrzymałe i kute (chociaż na róznych forum Opla trwają od zawsze spory na ten temat). Co do Astry OPC, to wczesniej była oferowana z silnikiem wolnossącym X20XER - z tego co pamiętam miała 160 KM. Była to jednostka, która była rozwinięciem znanego oplowskiego silnika X20XEV (seryjnie 136 KM). Astra OPC jest bardzo ładnym autem z ładnymi sportowymi akcentami (m.in. kubły Recaro). Jest rzadziej spotykana od coupe i w słynnym niebieskim kolorze OPC jest piękna. Chociaż mi bardziej podoba się Astra coupe

Pozdrawiam!!!

Uprawnienia umieszczania postów