Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: VOLVO V70 2.4 D5 rok 2005

Auto
    CITROEN 2CV

Domyślnie VOLVO V70 2.4 D5 rok 2005

jakie sa plusy i minusy tego auta ??

Awatar Astaroth
    Auto
    .

Domyślnie

To powiem Ci, że poszalałeś z tematem... chęć nabijania postów zawładnęła Twoim umysłem^^
    Temat chyba zbyt ogólny.. tzw. "rzeka", zatem nie wróżę mu długiej przyszłości.
    Dla mnie np plusem tego samochodu jest rocznik..^^ Więc każda taka odpowiedź to spam Chcesz poznać wady i zalety? Szukaj testów.

Auto
    jeździ

Domyślnie

Nowej generacji silnik diesla i nadwozie po liftingu.... Czego chcieć więcej? Trochę mało koni mechanicznych ale jak ktoś nie potrzebuje.... Ja bym brał 2.8 biturbo. 136KM przy tym aucie to może być trochę mało.

Auto
    Corolla

Domyślnie

Skąd wziąłeś 136? D5 w tym modelu ma od 163 do 185

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez arczimi Zobacz posta
    Nowej generacji silnik diesla i nadwozie po liftingu.... Czego chcieć więcej? Trochę mało koni mechanicznych ale jak ktoś nie potrzebuje.... Ja bym brał 2.8 biturbo. 136KM przy tym aucie to może być trochę mało.
    tylkoo, że takiego silnika w tym aucie nie było ha. D5 właśnie jeździ bardzo dobrze, przy niewysokim spalaniu.

Auto
    jeździ

Domyślnie

Przepraszam Panowie. ALE DAŁBYM GŁOWĘ,ze początkowo Temat postu był o S80 !!!! Albo użytkownik zmienił temat albo za duzo wypiłem.... Co do KM to sorry za literówkę "3" z 6 zamieniłem. Mam tyle koni w mojej alfie 2.4 i mozna by było podyskutować. Co prawda nigdy nie jeździłem Volvo z tym silnikiem ale boje się,ze nie będzie miało łatwo przy tej masie. Tak czy siak do normalnej eksploatacji wystarczy.

Uprawnienia umieszczania postów