Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wymiana dowodu rejstracyjnego

Awatar S3X
    Auto
    Opel Astra H 1.7 CDTI

Domyślnie Wymiana dowodu rejstracyjnego

Czy w przypadku wymiany dowodu rejestracyjnego ( skończyły się miejsca na pieczątki z przeglądów ) na nowy będę zmuszony wyrobić też nowe tablice? Pytam, bo posiadam jeszcze te stare z flagą polski, a nie gwiazdkami unijnymi ? Jeśli tak to czy dostane takie same numery rejestracyjne jakie mam obecnie?

Drugie pytanie.
    Czy jeżeli do dowodu zostanie dodany współwłaściciel pojazdu to muszę to zgłaszać u ubezpieczyciela ( tylko OC) ? W czerwcu zostanie dopisany współwłaściciel ( wtedy jak będę wymieniał dowód, żeby już wszystko za jednym zamachem zrobić ) a w lipcu wygasa umowa OC. Chce z niej zrezygnować ( wiem, że wystarczy dzień przed wygaśnięciem ale dla pewności zrobię to miesiąc wcześniej ) i ubezpieczyć się gdzie indziej mając już nowy dowód i tak żeby składki leciały drugiej osobie.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Czy w przypadku wymiany dowodu rejestracyjnego ( skończyły się miejsca na pieczątki z przeglądów ) na nowy będę zmuszony wyrobić też nowe tablice? Pytam, bo posiadam jeszcze te stare z flagą polski, a nie gwiazdkami unijnymi ? Jeśli tak to czy dostane takie same numery rejestracyjne jakie mam obecnie?
    Nie będziesz musiał. Nie dawno wymieniałem właśnie dowód rejestracyjny i pytali mnie czy chcę zostawić stary nr rejestracyjny, też mam jeszcze z flagą Polski. Odpowiedziałem twierdzącą i dalej jeżdze na tych samych numerach.

Uprawnienia umieszczania postów