Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Legendy PRL-u

Awatar yakuza144
    Auto
    02' Vw Polo 1.2

Domyślnie Legendy PRL-u

Oglada ktos z Was ten program? Jak dla mnie genialny. Ogladam powtorki po kilka razy.

Ostatnio byl ciekawy odcinek. Piekny Mercedes 190 na poczatek a pozniej juz tylko lepiej Juz niemoge doczekac sie jutra. W koncu nowy odcinek!

Jakie sa Wasze odczucia i opinie o tym programie?

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Może nie genialny, ale czasem warto oglądać Ostatnio trochę za dużo pieprzyli o motocyklach, wiem, że takie Osy, albo MZ-ki to były też legendami tamtych czasów, ale to nie moja działka, więc ostatnio właśnie nie oglądałem :P Z największą chęcią oglądałem o prototypach pokroju Wars, Ogar LS, Warszawa Ghia, Syrena 110 czy (o mama ma) Syrena Sport oraz dostawczakach i innych tych najbardziej kultowych autach, ta część motoryzacji PRL-u najbardziej mnie fascynuje i staram się pogłębiać wiedzę w tych kategoriach

Awatar yakuza144
    Auto
    02' Vw Polo 1.2

Domyślnie

Z ciekawszych prototypow byly tez:
    Polonez Analog, Beskid, wspomniana Syrena sport.

Mi podobal sie odcinek o dostawczakach, pojazdach milicyjnych i pojazdach budowlanych kiedy Mikiciuk caly w smarach i oleju odpalal jakis dzwig czy co to tam bylo

Awatar communique
    Auto
    -

Domyślnie

trzeba też wspomnieć o Syrenie laminat, syrenie 110, motocyklach i skuterach których było od groma

Awatar yakuza144
    Auto
    02' Vw Polo 1.2

Domyślnie

Taak, o motocyklach w tym programie mozna duuuzo pisac jednak ja zdecydowanie wole 4 kola.

Jak moglem zapomniec o Syrenie Laminat. Byla calkiem niedawno w odcinku o "plastikach". Byly tam tez 2 auta zbudowane przez inynierow lotnictwa. Jeden byl nawet obklejony "sygnetami" VW przyslanymi wprost z Wolfsburga

Awatar freshman
    Auto
    -

Domyślnie

a mi sie podobało z motocyklami ale jak kto woli ; ) po odcinku z syreną sport dowiedziałem się, że zrodziła sie inicjatywa odbudowy samochodu. Pojawiło sie wtedy o tym trochę w mediach w których na codzień nie słyszy sie o samochodach a zwłaszcza takich

Awatar Stig_PL
    Auto
    Mitsubishi Lancer Evo IX

Domyślnie

Jak dla mnie ten program to istna "bomba", jest inny od wszystkich i tu właśnie mi to się podoba , nie ma tam jakiś "car" milionowych koni mechanicznych, i warte po miliony, biliony funtów, euro itp..., ale nie zaprzeczę, że takie programy mi się też podobają, ale wracając do tego programu, są odcinki mniej lubiane, a nie które więcej, ogólnie program jest dobry oraz prowadzący też zna się na rzeczy, a nie jak inni czytają z karteczki, jedynie jakim jest minusem tego programu, jest czas trwania, jak dla mnie mogli wydłużyć do 1h, niż 30 minut, ale kto wie, może kiedyś to uczynią...

Pozdrawiam Stig_PL
    Żyje od wyścigu do wyścigu, 10 sekund po starcie czyje się wolny.
    http://www.autogaleria.pl/forum/show...9&postcount=72

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Dorzućmy do tego świetną realizację, i mamy najlepszy polski program motoryzacyjny
    Drive tastefully!

Awatar yakuza144
    Auto
    02' Vw Polo 1.2

Domyślnie

Jak Wam sie podoba najnowszy odcinek?

Nie bede sie tu o nim rozpisywal bo moze ktos nie ogladal

Awatar Stig_PL
    Auto
    Mitsubishi Lancer Evo IX

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Dorzućmy do tego świetną realizację, i mamy najlepszy polski program motoryzacyjny
    Z tym się zgodzę w 100% .

Cytat Zamieszczone przez yakuza144 Zobacz posta
    Jak Wam sie podoba najnowszy odcinek?

Nie bede sie tu o nim rozpisywal bo moze ktos nie ogladal
    Właśnie ja jestem ten pierwszy, który nie oglądał , ale jest jedno wyjście z tej sytuacji, obejrzeć dziś powtórka o godz. 12.30 .

Pozdrawiam Stig_PL

EDIT

Obejrzałem i warto, np.: Fiacik 125p rocznik 1981, a przebiegu 1200km (kupiony z przebiegiem 900 km w Rzeszowie, w stodole, przykryte plandeką), aż się oczom nie chce wierzyć, że mogą takie rodzynki trafić...
    Ostatnio edytowane przez Stig_PL ; 16-05-2010 o 21:33
    Żyje od wyścigu do wyścigu, 10 sekund po starcie czyje się wolny.
    http://www.autogaleria.pl/forum/show...9&postcount=72

Uprawnienia umieszczania postów