Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Volvo S40

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie Volvo S40

Moi rodzice zastanawiaja sie nad kupnem Volvo S40 2.0l benzyna z orginalnie zamontowanym gazem z 2001 roku. Powiedzcie co sadzicie o tym samochodzie... czego sie nalezy wystrzegac... jakies typowe usterki. Auto generalnie jest sprowadzone z Holandi.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Sowison
    Guest

Domyślnie

Ja miałem Forda Scorpio 2.0 z 95 roku także pierwotnie był z Holandii i także z fabrycznym gazem. Moge więc powiedzieć że to dobry wybór, bo zapewne będzie palił tylko nieco więcej gazu niż benzyny (jak nawet nie mniej) i nie będzie problemów z tym systemem... Okres ważności wynosił 10 lat więc niestety w tamtym roku musieliśmy go opchnąć.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Mój tata 4 lata temu tez był o krok od zakupu uzywanego V40 z silnikiem diesla ale do zakupu nie doszło .. bo sie nie zdecydował ... ale nie wazne ..
    Ja raczej polecam to autko, S40 ładnie wygląda( ba mi sie bardzo podoba) i wydaje mi sie ze raczej problemów z nim nie powinno byc .. nie wiem jak sie spisuje fabryczny gaz... nie mam pojęcia.. U mnie w miejscowości ma jedna osoba i nie słyszałem zeby miała problemy z tym volvem.
    Ja jesli bym kupował cos z tej klasy i z takim silnikiem to bym sie zastanawiał nad passatem, a4, toledem i własnie S40

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ja nie polecam tego modelu gdyz nie jest to prwadziwe volvo.Daleko mu do solidnosci i niezawodnosci swoich wiekszych braci.Przez to ze produkcje przeniesiono do holandii a samochod oparto na płycie wspolnej z mitsubishi carisma(ten model tez jest nedzny).Samochod jest zwykłym przeciatniakiem a w chwili wejscia na rynek jego rozwiazania techniczne były juz przestarzałe.Do tego ciasne wnetrze.Owszem samochod jest całkiem ładny.Za te same pieniadze wolałbym audi a4 które jest wzorem w klasie i nie ma sie do czego przyczepic.

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    nie ma sie do czego przyczepic.
    Zawsze się coś znajdzie - elementy wspólne z Golfem

Awatar aston
    Auto
    xxxxxxxx xxxxxx

Domyślnie

nie miałem doświadczeń z tym smaochdoem, ale jakiś czas temu jechali w top gear Volvo S40 z jakiegoś 2000-2 1,8 miał 130tys mil i "homik" powidził, zę jeździ jak nówka

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

osobiscie szukalbym mondeo po 2001 roku zamiast volvo.
    audi a4 tez nie grzeszy przestronnoscia, choc miejsca jest wiecej (glownie z tylu) niz w volvo.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

w a4 jest więcej miejsca niz w s40 ?? .. napewno ?? .. ja mam 2 a4 pod domem u musze przyznaz ze z tyłu jest bardzo malo miejsca .. tzn mi wystarcza i jest bardzo wygodnie(choc z tyłu rzadko jeżdze ale wole z tylu niz z przodu na miejscu pasazera .. jakos tak wygodnie jest jak nie wiem ) ale dla wyzszych osob moze byc za mało .. uwazam ze miejsca z tyłu jest cos jak w golfie IV .. ale ze w volvo jest mniej ?? . to tam musi byc totalnie ciasno .. w co nie wierze..

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

jak dla mnie jest wiecej, w volvo gdy ustawilem sobie fotel (187 cm) z tylu prawie w ogole nie bylo miejsca na nogi. w audi mozna bylo wsiasc spokojnie, co nie znaczy ze miejsca bylo w a4 duzo, po prostu jak dla mnie bylo wiecej niz w volvo.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Zgadzam sie z ilovebmw.Siedziałem w jednym i w drugim.O ile w a4 mozna z tyłu wytrzymac to w s40 jest bardzo kiepsko.

Uprawnienia umieszczania postów