Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: dla studenta do 20ty zl.

Auto
    Corolla

Domyślnie

@michal
    Bo GP to auto z przeznaczeniem miejskim, dlatego 120km/h w małym silniku to dla niego abstrakcja. Pomijając, musi mieć takie obroty bo na dłuższej skrzyni by się nie rozpędzało. 1.2 nie bierz nawet pod uwagę jeśli planujesz jakąś trasę co jakiś czas, wyprzedzanie przy ciągnięciu do odcięcia to i tak dosyć ryzykowny manewr.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Czy możecie mi powiedziec dlaczego oceniacie auto pod kątem wyprzedzania czy jazdy przy 120 na godzinę? Czy ja czegoś nie rozumiem? Do przepisowych prędkosći 1,2 wystarczy przecież

Awatar Bart3kk
    Auto
    Astra J 1.4T 18' & Kia Rio III 17' 1.2MPI

Domyślnie

A kto w tym kraju jeździ 90 na godzinę w trasie??
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

https://autogaleria.pl/forum/showthr...-1-4TURBO-2018
    OPEL ASTRA J SEDAN 1.4T 140KM 2018

Auto
    Ford Focus 2 fl

Domyślnie

Nie chcialem juz tego napisac:P

Po prosrtu nie chce sie schodzic ponizej tego co sie ma-przynajmniej mnie sie tak wydaje:P
    Nie wyobrazam sobie juz jazdy slabszym autem..

Co powiecie o stilo?
    Ostatnio edytowane przez b707 ; 07-06-2010 o 15:33

Auto
    Cordoba SDI

Domyślnie

Stilo całkiem niezłe, ale pod warunkiem, że nie 1,6, bo nie dość, że nie jedzie, to jeszcze bardzo dużo pali. Zastanów się nad Corollą, w której 1,6 naprawdę daje radę. Bardzo przyzwoicie wykonana, w naszej rodzinie jest już II i znowu bezawaryjna, jedynie musisz zaakceptować, że silnik czasem chlapnie trochę oleju (prze przebiegu 15tys. na rok nie trzeba nic dolewać).

Auto
    Corolla

Domyślnie

@ryjas
    To żeś nie jeździł po drogach gdzie często wloką się tiry albo niedzielni kierowcy. Jak siedzisz czwartą godzinę za kierownicą to powoli tyłek staje się integralną częścią kręgosłupa i te głupie 10-15/h robi mentalną różnicę przez trasę. I na koniec, są w kraju drogi z podniesionym limitem jak np 8, która po paru godzinach babrania się z koleinami, przebudowami i innymi pierdołami raduje przed samą stolicą odcinkiem s8, i naprawdę przyjemniej jest jak auto przy tych 120 (bo mało kto wolniej jedzie) nie wyje jak bosch z udarem.

Awatar yakuza144
    Auto
    02' Vw Polo 1.2

Domyślnie

Bierz Golfa. Pojezdzisz w miare bezawarynie i jeszcze sprzedasz go za jakis pieniadz

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rsk Zobacz posta
    @ryjas
    To żeś nie jeździł po drogach gdzie często wloką się tiry albo niedzielni kierowcy. Jak siedzisz czwartą godzinę za kierownicą to powoli tyłek staje się integralną częścią kręgosłupa i te głupie 10-15/h robi mentalną różnicę przez trasę. ...
    Nic takiego nie napisałem Jeżdze zwykle do 100-110 i czasem przycisne na ekspresówce do 130 Szybciej mi się nie opłaca.
    Najdłuższa moja trasa to z Gdańska do Szczyrku bez przerwy (oprócz tych na żarcie i tankowanie) w Lanosie... Zauważyłem, że te "15/h" nie ma znaczenia, bo na średnią w zasadzie się nie przekłada. Prędkość 100-110 jest ok. Miałem auta całkiem różne od siebie, a Lanos z nich jest najmocniejszy... Zauważyłem, że nie moc powodowała, że jeżdziłem szybciej, a wiek Kadett z sillnikiem 60 KM (skrzynia 4 bieg.) jeżdził najszybciej Jeżdziłem nim jeszcze w liceum.

Auto
    Ford Focus 2 fl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez yakuza144 Zobacz posta
    Bierz Golfa. Pojezdzisz w miare bezawarynie i jeszcze sprzedasz go za jakis pieniadz
    najbardziej sie sklaniam za golfem. Jeszcze leon kusi fajna stylistyka zewnetrzna. Podobna mi sie tez corolla,ale nie wiem jak to jes z naprawami w japosnkich samochodach. Zawsze sie slyszalo,ze czesci sa bardzo droge....

Auto
    Corolla E12, mazda 323f bj, Mazda 6 GJ 2012

Domyślnie

mój kumpel ma leona z 1.8 i mówi że to porażka, żłopie dużo średnio jedzie i się psuje, układ kierowniczy był juz 5 razy naprawiany bo cały czas miał przecieki na wspomaganiu, ogólnie to probemów z nim troche miał ale juz sie nie chwalił jakich konkretnie,

corolle będzie chyba trudno znaleźć, ale z 1.6 to tylko civic będzie szybszy, vvt-i lubi jechać, w corolli masz belkę skrętną, czyli nic się tam nie dzieje, w mojej po 4 latach jazdy nic się jeszcze nie zepsuło,

Uprawnienia umieszczania postów