Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Wątek: Toyota Avensis Sedan 1.8 Valvematic Sol Plus

Auto
    Audi A4 2.0 tfsi S-Tronic

Domyślnie

Kombi ogolnie mi sie podoba. Jedno co mnie rozczarowuje to wnetrze, czemu jest takie nudne?

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

vidocq, nie zrozumiałem Cię. Masz rację, tak właśnie jest. Jak w przypadku prawie każdej Toyoty. Równo punktują w każdej dziedzinie- bardzo przyzwoite auta, ale wyprane z emocji. Zwykły, porządny środek lokomocji. Auto na czwórkę (z plusem lub minusem, zależnie od modelu )

mkuczara, pół biedy gdyby było tylko nudne, ale jest kompletnie nijakie i gorsze jakościowo od poprzednika. Przy bliższym kontakcie wygląda niestety jeszcze gorzej. Ponadto deska rozdzielcza trzeszczy na naszych drogach, co jest niedopuszczalne w tym segmencie nawet po dużych przebiegach. Temat kroku w tył w jakości wnętrza w Avensisie byl już poruszany.

Awatar vidocq
    Auto
    służbowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maciek-m Zobacz posta
    vidocq, nie zrozumiałem Cię.
    Szkoda, bo napisałem to najprościej jak można. No, ale spróbuję jeszcze tak: góra urodziła mysz. Wszystko to co potrafi Avenis potrafią równie dobrze jego konkurenci, a w wielu dziedzinach są po prostu lepsi.
    History begins every morning.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Teraz Ty mnie nie zrozumiałeś. Przecież napisałem w czasie przeszłym- nie zrozumiałem tego "benzadziejnie nijaki"- myślałem, że chodzi Ci tylko o wygląd. Ze wszystkim się zgadzam. Ale Toyota równo punktuje, nie jest w niczym wyjątkowo dobra i nie ma szczególnych słabostek.

Auto
    opel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez vidocq Zobacz posta
    Tylko widzisz to nie jest żaden argument. To jest :
    - czy ten samochód ma wyróżniające go właściwości jezdne?
    -nie
    - czy ten samochód cechuje się wyjątkowym poziomem komfortu jazdy?
    -nie
    - czy jego kabina pasażerska wyróżnia się wyjątkową jakością?
    - nie
    - czy oferuje wyjątkowe silniki?
    - nie
    - czy ogólnie oferuje jakieś wyjątkowe rozwiązania techniczne?
    - nie
    - czy wyróżnia go wyjątkowo korzystny stosunek cena/wartośc?
    - nie
    - no to może jest chociaż zaje... cie ładny?
    - nie
    - czyli jest wyjątkowo brzydki?
    - hmm... no w sumie też nie
    Mam takie samo zdanie. Dobra sprzedaż widać bazowała na "bezawaryjności" Toyoty, która nie tak dawno została nadszarpnięta.

Awatar vidocq
    Auto
    służbowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maciek-m Zobacz posta
    Teraz Ty mnie nie zrozumiałeś.
    Ok, teraz wszystko jasne
    History begins every morning.

Auto
    Corolla

Domyślnie

@maciek-m
    Nie wiem po jakich drogach jeździłeś T27, ale na mazurskich dziurach z okazjonalnym skrawkiem asfaltu poza oponami nic nie hałasuje.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

To dobrze! Pozostaje tylko cieszyć się z udanego egzemplarza.

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez theOne Zobacz posta
    Mam takie samo zdanie. Dobra sprzedaż widać bazowała na "bezawaryjności" Toyoty, która nie tak dawno została nadszarpnięta.
    Co prowadzi nas do smutnej prawdy, że być może i większość zmotoryzowanych, jest nimi tylko z prozaicznej potrzeby, a samochód jest złem koniecznym. To przecież chyba ogólna cecha zarówno Toyoty i Lexusa... Kupują je ludzie, którzy nieczęsto lubią samochody... Traktują je jako środek transportu z punktu A do B... W tej kwestii nie można Toyocie niczego odmówić... Ale poza tym nie oferuje już nic.

Co do opinii na temat wyraziście wyglądających samochodów... Rzekomo szybciej się opatrujących... Te wyjątkowe na pewno przetrwają dłużej. Kogo obchodzi dziś stary Passat przy takiej np. 155-tce?
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Auto
    Astra GTC

Domyślnie

A.....Napiszę sobie ! W Avensisie ujmuje mnie bardzo rzecz, na którą zwróciłem uwagę już w chwili wprowadzenia jej na polski rynek. Ujmuje mnie z uwagi na mojego osobistego zajoba w sprawie wszelakich namiastek i imitacji,. Toyota ma mianowicie jedyne w swoim rodzaju ( i chyba jedyne w klasie ) , autonomiczne, oryginalne wykończenie panelu środkowego takim specyficznym materiałem , o którym pisano kiedyś w materiałach reklamowych, ze nawiązuje do sticte japońskiej maniery materiałowo - estetycznej ( wiecie - coś w rodzaju sprasowanego bambusa, czy jakoś tak ,ale nie pamiętam dokładnie i nie chcę strzelić babola . Miało to nawet swoją nazwę własną ) . Nie trawię organicznie tych wszystkich quasidrewien, plastikowego aluminium, ekoskóry i innych ersatzów. Materiał nie musi być straszliwie drogi, ale nie musi też niczego udawać !
    A ten w Toyocie jest faktycznie jedyny w swoim rodzaju.

Uprawnienia umieszczania postów