Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71

Wątek: Toyota Avensis Sedan 1.8 Valvematic Sol Plus

Auto
    Cruze 1.8 LPG

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    A od kiedy to Toyota sprzedaje rope... czy ja czegoś nie wiem?
    masz rację, to akurat nie jest wina Toyoty, co nie zmienia faktu, że ilość niedociągnięć w ciągu 2 lat dyskwlifikuje drogie auto. Być może tak tylko mi sę trafiło, ale więcej nie zaryzykuje, lepiej kupić tanie i proste auto z prostym benzyniakiem. Auto ma wiele zalet nie powiem, ale za swoją cenę oczekiwałem więcej.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Bo diesel w osobówkach to taki dziwny wymysł Europy, spowodowany idiotyczną polityką cenową oleju na starym kontynencie. Na wszystkich innych rynkach- ludzie diesle mają gdzieś i nikogo ta technologia nie interesuje... W naszym kraju dochodzi jeszcze problem niskiej jakości paliwa, co skutkuje wspomnianym zamarzaniem ropy i... częstszymi awariami silników (większa wrażliwość na "lewe" paliwo niż w benzyniakach).

O odpadającym zderzaku pierwsze słyszę. :surp: Po lifcie zamiast oddzielnego zderzaka jest taki duży płat (ze zintegrowanym grillem)- śmiesznie by to wyglądało, gdyby odpadł. U mnie nawet po stłuczce nie odpadł, więc jest raczej solidnie zamontowany.

Auto
    Corolla

Domyślnie

Idiotyczną polityką paliwową, bo różnica w cenach paliwa na szerokość atlantyku jest ogromna. W stanach BMW i Audi przekopują diesle przez tłum, z jakimiś tam sukcesami.

Awatar lapt
    Auto
    VW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rsk Zobacz posta
    @lapt
    Jak odczuwasz brak mocy w Toyocie to zapraszam do salonu lexusa, tam dostaniesz auto które będzie miało te upragnione 200 koni, mało? Panowie bardzo chętnie opchną dodatkowe 230. Nie mów więc że koncern nie sprzedaje tego co ma do zaoferowania, nie robi tego pod jednym brandem bo by nie wyszedł ponad kreskę. VW też nie spycha luksusowych aut pod swoim znaczkiem.
    Ja mówię o Toyocie, Hondzie, Nissanie, VW, Fordzie, Oplu a nie o Lexusie, Infiniti, Accurze, Audi, Volvo, Saabie. Bo jak pojedziemy dalej to co koncern Toyota ma do zaoferowania w stosunku do marek koncernu VW (Porsche, Bntley, Lamborghini, Bugatti)?

Mój kolega co kupił sobie Lexusa IS 250 jak obejrzał mojego Passata to powiedział " k...wa za podobne pieniądze mam mniejszy, wolniejszy, z gorszą skrzynią, bez AWD, bez regulacji zawieszenia samochód. Z pozytywów ma L z przodu zamiast VW.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

No i prawdę powiedział kolega, tak to właśnie jest...
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar lapt
    Auto
    VW

Domyślnie

No właśnie. Pytanie czy kupujemy samochód aby dobrze jeździł i żeby mieć fan, czy dla szpanu.

Auto
    -

Domyślnie

Pewnie, że kolega miał rację, ale jakiś powód musiał mieć, skoro kupił jednak Lexusa?

Awatar lapt
    Auto
    VW

Domyślnie

Chyba słabo przeanalizował rynek. Na końcu stwierdził, że lepiej było kupić Infiniti G37 (były wtedy w bardzo rozsądnej cenie).

Auto
    Lanos

Domyślnie

To wszystko racja, ale chyba nie tylko o znaczek Lexusa chodziło. Dochodzi jeszcze oryginalny i ciekawy design, to auto może się podobać, a Passat to król nudy, dobry ale bezbarwny. Są ludzie którzy już podchodząc do auta chcą się cieszyć, inni wolą odczuwać radość z jazdy, wolny wybór.

Zbanowany
    Auto
    audi a4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    . Mam doświadczenie i bezpośredni kontakt z 2.0 benzyną, to, co da się z niej wyczarować przy odrobinie wysiłku, jest ponad wszystkie Ople i Fordy o tej samej mocy.
    A to jakas nowa fizyka ?

Uprawnienia umieszczania postów