Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 18 z 198 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 1973

Wątek: Kącik sprzętu Komputerowego

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Toshiba A210-11B, czyli:
    AMD Turion™ 64 X2 1,6 GHz
    2048 MB DDR2
    Dysk 120 GB
    Matryca 15,4' TFT WXGA Toshiba TruBrite®
    ATI Radeon® X1200

Nieźle działa, dobrze gra, jestem zadowolony.

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    ponoc Acer nie ma u nas serwisu...ale nie daje sobie nic uciac bo nie jestem pewien :P
    Ma i sprawuje się bardzo dobrze, przesyłka do nich i spowrotem jest darmowa (nawet pogwarancyjna). Naprawili mi laptopa w tydzień po wysłaniu.

Odnośnie Acera. Oferują więcej za niższą cenę. Mój po 3 latach ma dość znacznie startą srebrną farbę z klawiszy od touchpada i przed klawiaturą. Popsuł się raz i to z mojej winy bo zamiast wymienic odrazu zasilacz w ktorym naderwał się wtyk to czekałem aż się urwie... i pamięć padła, ale za 200zł naprawili mi to w serwisie Acera. Jestem zadowolony choć komputer jest już troche przestarzały, radzi sobię ze wszystkim oprocz gier . Nie gram wogóle i nie mam takiej potrzeby, używam komputera tylko do internetu, więc najbliższa wymiana planowana gdy się rozsypie i mam nadzieje że nie tak szybko Ale wtedy to będzie MacBook Pro

Domyślnie

A ja mam pytanie jaką karte graficzną polecilibyście do około 2000 ?
    Nie znam sie na tym i prosze o jakieś konkretne przykłady.
    Znalazłem cos takiego:
    http://www.komputronik.pl/Karty_graf...elny,id,38014/

czy to jest dobra karta czy za taka cene można znaleźć coś lepszego?

Awatar Nuba
    Auto
    służbowe

Domyślnie

hie hie zawsze fascynowały mnie takie pytania
    jeśli chcesz wydać około 2k na samą kartę to nic tylko pogratulować farta w życiu lub bogatych rodziców

ale do rzeczy
    na chwilę obecną za tą cenę jest jeden układ mianowicie GF 8800 GTX, który :
    1. jest ciekawostką bo jeszcze żadne gry nie obsługują Dx10
    2. jakiegokolwiek producenta byś nie wziął to bez zasilacza 600 W i wyżej nawet nie podchodź (i nie chodzi mi o jakiegoś modecona czy "takemetakeme" tylko porządny Tagan/chieftec)
    3. w spoczynku karta ma około 50-60 stopni i wcale nie podaję Fahrenheita
    włączysz bardziej wymagającą grę to masz i 80 stopni jak chłodziwo słabe
    4. przez chłodzenie zajmuje tyle miejsca że czasami płyta główna jest "fee" a jak chcesz podłączyć w SLI to musisz patrzeć na rozstaw złącz na płycie żebyś zmieścił
    5. jest kompletnym nieporozumieniem kupowanym przez zbyt majętnych i rozrzutnych graczy i tzw onanistów sprzętowych którzy taką kartą szpanują przed znajomymi

lepiej poczekać na odpowiedź ATI na ten układ lub kupić 8800 GTS 640 Mb
    prawie 1000 zeta taniej a możliwości niewiele mniejsze
    w grach nie zobaczysz na własne oczy, a nie sądzę żebyś chciał tej karty używać do bardziej ambitnych zadań

pozdro

Domyślnie

Dzięki.
    Zastanawiam sie nad zmianą bo Crysis chodzi mi tylko na minimalnych ustawieniach...teraz mam ge force 7600 GS więc nie ma co się dziwic...a do tego mam Viste

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

U mnie narazie wszystko chodzi super, bez mrugnięcia. Choć czas ładowania sie gier jest sporawy (1 GB RAM). Co do gier to testuje teraz Gears Of War. Naprawdę wymagająca sprzętowo gra.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Purple
    Auto
    sierry poszły na żyletki. W planie? Może Ford Mercury Cougar '69, ale najpierw...Capri i Jagi XJS

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez renówa Zobacz posta
    ...a do tego mam Viste
    no tak Vista śwista Vista się zaVista
    jak chcesz mieć tanie karty, to zawsze poprostu podmieniaj jedną na drugą (kupujesz jedną, ale trzymasz powiedzmy pół roku, a nie 2lata, bo straci zupełnie na wartości) i sprzedajesz, po czym dokladasz 100, 200, max 300 zł i masz nowiusie cacko (w cenie rynkowej.np1000zł)-trza se umieć radzić w życiu, nie?

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Witam! Obecnie mam taki oto komputer (konfiguracja ma już rok):
    procesor: AMD Athlon 64 3200+
    płyta główna: Asus M2N4-SLI
    karta graficzna: GeForce 7300 GT SLI Gigabyte
    pamięć RAM: 2 x 512 MB

Ale od pewnego czasu zastanawiam się nad kilkoma rozwiązaniami, a mianowicie:

1. Chciałbym notebooka, ale nie wiem jakiego kupić, żeby miał dobre parametry i żeby można było czasami sobie w coś pograć, np. w Wiedźmina. Co Wy polecacie, jaki sprzęt? Kwota maksymalna to ok. 2500-3000 zł, bo jeżeli powyżej tej granicy, to musiałyby być raty.

2. Dołożyć kilka nowych części do obecnego PC-ta, np. nowa karta graficzna (moja obecna, czyli GF 7300 GT jest wersją SLI, czyli można podpiąć do niej drugą, np. GF jakiegoś, ale nie wiem jakiego, ponieważ od jakiegoś czasu nie interesowałem się tematem kart graf.), nowy procesor (ale musi być to Athlon, ponieważ płytę główną mam Asusa M2N4-SLI, czyli wejście AMD AM2 Socket), dodatkową pamięć RAM (obecnie mam 2 kostki po 512 MB, ale są jeszcze 2 wolne gniazda). A co Wy polecacie, jak ewentualnie skonfigurować? Tu kwota będzie trochę niższa niż w przypadku notebooka, ok. 1500 zł.

Z chęcią dowiedziałbym się jakie jest Wasze zdanie na ten temat, co byście polecili i wybrali na moim miejscu.

Awatar spider27
    Auto
    nie mam

Domyślnie

Procesor: Intel Core2 Quad Extreme QX9650 3,00 GHz Karta graficzna: 2x GeForce 8800 Ultra 768MB TV & 2x Pamięć RAM 2x 2gb ddr3 dysk twardy 1tb Karta muzyczna Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer

Awatar Nuba
    Auto
    służbowe

Domyślnie

jeszcze dopisz jaką masz płytę główną i system operacyjny i będzie "git" ...

Uprawnienia umieszczania postów