Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 198 z 198 PierwszyPierwszy ... 182183184185186187188189190191192193194195196197198
Pokaż wyniki od 1,971 do 1,973 z 1973

Wątek: Kącik sprzętu Komputerowego

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    Ja nie mam pytań, jeśli komuś poleca się sprzęt firmy, która instaluje chamsko bloatware, malware albo nawet na poziomie UEFI upycha oprogramowanie szpiegujące.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nikt nie jest omnibusem, nie miałem nawet pojęcia ze Dell takie coś instaluje aż tak mocno ingerując. Możesz rozwinąć na przyszłość z miłą chęcią posłucham. A lenovo zaraz po kupnie wywaliłem 99% ich dupereli.

Na X-kom takiego modelu nie mają z tego co widzę, a nie szukałem na morele zapewne też by mi wpadł w oko. Patrząc ogólnie to fajny sprzęt za bardzo dobrą cenę.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

To nie Dell instaluje, tylko Lenovo miało takie wpadki. Żeby nie było , że czepiam się tylko ich to niedawno Asus miał też poważna wpadkę. Ktoś przejął im serwer i podrzucał w oficjalnym kanale aktualizacji Asusa zainfekowane oprogramowanie, aktualizujesz sobie coś tam i bum.

Spoko, po prostu od początku wątku pisałem o praktykach Lenovo. Dla kogoś może to nie być zupełnie istotne i może to bagatelizować , jego sprawa.

Jak coś to bez urazy, mam trochę pierdolca na te tematy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

- - - Aktualizacja - - - -

Jeśli chcesz się takiego syfu pozbyć to musisz zrobić czystą instalacje całego systemu bez użycia wbudowanego dysku recovery.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Po kupnie usunąłem co się dało, ale obecnie już jest czysty win 10 Dzięki za info.

Uprawnienia umieszczania postów