Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: BMW E-38

Domyślnie BMW E-38

Chcę kupić siódemke 2.8 litra. Potrzebuje porady. Wcześniej miałem e 32, 3litry. Oczywiście chodzi mi o zakup e 38.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Jaka porada ci jest potrzebna.Jak chcesz kupic to szukasz i kupujesz.Swoja droga ten model jest super,jeden z moich ulubionych ale nie z tym silnikiem.Ja bym wybrał 3l lub 4l deasel lub 3.5 v8 benzyna.2.8 jest smieszny jak na ten model.
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C469029
    ten jest ciekawy

Domyślnie

E-38 to bardzo dobre i ladne auto. Bardzo wygodne i dobrze sie prowadzi. Zgadzam sie z Robakiem, ze dobra alternatywa moze byc diesel V6 lub V8. 2,8 jak na to autko, to troche malawo... Chyba, ze sie ma wiecej $$ to wtedy 740i - poezja

Awatar daniel

Domyślnie

No tak, fantastyczne autko
    Zaj****** jest dzwięk silnika, zawsze mi się podobał
    a co do silinków?
    czemu, 2,8l w benzynie, wcale nie jest tak źle, no ale 4l to juz jest autko, co prawda troszke literków pociągnie

Post ocenzurowany (Przemysław Szymański)

Domyślnie

4l bym raczej nie polecal,bedzie palil cholernie duzo a benzyna teraz bardzo droga,ja bym wzial 2.8l wystarczajaco dobry silnik

Domyślnie

Dobry wyjściem będzie 740d, przy spokojnej jeździe zbyt dużo niespali, a jak będzie taka potrzeba to całkiem całkiem jak na tak duży samochód przyspiesza. W zasadzie e - 38 bardzo stanialy i rocznik 97 w pełnej opcji z tv itd można już kupić za mniej 10.000€, myśle że to niedużo jak za tak dobry samochód!!! a 2.8 w benzynie to zdecydowanie za mało... jeszcze pewnie zainstalowany gaz itp "uprzykrzające jazde" dziadostwo". Ale z tego co się orientuje to e - 38 z dieslem jest rzadko sprzedawane!!! Najwięcej jest 5,4 v12 w pełnej opcji...

Domyślnie

tak,malo jest E-38diesli,z tego co ja sie orientuje to bmw z serii3 starsze to wogole nie ma diesli

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez leopard
    ,z tego co ja sie orientuje to bmw z serii3 starsze to wogole nie ma diesli
    zapewne mowisz o e36, wiec sa diesle, jak sie chce znalezc to raczej nie ma problemu. jednak nie jest problemem kupic diesla, tylko kupic go w dobrym stanie (co odnosi sie tez do innych silnikow). a propos e36 to ostatnio widuje czesto np 320i z przyczepionym znaczkiem M....zalosne.

jesli ktos kupuje albo chce kupic e38 to nie ma prawa myslec, ze bedzie malo palilo, a czesci beda bardzo tanie. samochody tego typu stanialy, jest zastoj na rynku. co z tego, ze ktos wywali kase na bmw, jesli pozniej nie stac go na czesci? moj stary moglby kupic takie e38, ale woli mniec scenica z 99 i nie wwalac masy pieniedzy w utrzymanie auta. lepiej sie dobrze zastanowic.

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Osobiście wybrał bym wersje 750 ale jak by cena paliwa była u nas taka jak w Iraku. Hehe. Moim zdaniem silnik 2.8 ma troszke za mało mocy jak na to auto ale w ostateczności wystarczy. Polecam silnik 3.5 V8. Uwielbiam dźwięk V8 a zwłaszcza w BMW i mocy też ma sporo.

Uprawnienia umieszczania postów