Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 4567891011121314151617181920
Pokaż wyniki od 191 do 199 z 199

Wątek: Gdzie na wakacje?

Awatar dżony
    Auto
    Mitsubishi Space Star

Domyślnie

Byłem w tym roku w Czarnym Młynie obok Jastrzębiej Góry, nawiązując do treści artykułu, w tych małych miejscowościach turystycznych rzeczywiście czas się zatrzymał.
    Handel je zeszpecił strasznie, ale to w równym stopniu dotyczy miejscowości nadmorskich jak i górskich.

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Mala miejscowosc poza sezonem nie ma nic do zaoferowania szczegolnie nad morzem dlatego w sezonie musi byc absolutnie na maxa.

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Mielno to bez wątpienia nadmorska stolica szmiry, buractwa i tandety oraz kiczu, tak charakterystycznego dla polskiego wybrzeża. W miesiącach letnich także bodaj największe zagęszczenie na m2 Januszów, Grażyn, Sebixów, Karyn wraz z ich potomstwem. Zatem drogi Czytelniku jeśli lubisz klimaty skarpet w sandałach, szeleszczących toreb z "Biedronki", rozpuszczonych dzieciaków, którym zaczytane w "Pudelku" inteligentne mamusie pozwalają na absolutnie wszystko, po zjedzeniu gofra z górą bitej śmietany i smażonej w starym oleju ryby lubisz sobie głośno beknąć, do tego klniesz jak szewc, słuchasz Sławomira i życiu nie przeczytałeś żadnej książki wiedz, że oto znalazłeś swoje miejsce na Ziemi... Miejsce idealnie skrojone pod twoje potrzeby intelektualne i estetykę jaka najbardziej Ci odpowiada.

Ja ze swej strony mogę polecić nadbałtyckie małe miejscowości w południowej Szwecji.

Domyślnie

Dokładnie Mielno to w ogóle pod młodzież jest nastawione, które pije od rana do wieczora, dzień na dzień, co mnie kompletnie nie kręci, wolę na spokojnie...

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Godzilla Zobacz posta
    Mielno to bez wątpienia nadmorska stolica szmiry, buractwa i tandety oraz kiczu, tak charakterystycznego dla polskiego wybrzeża. W miesiącach letnich także bodaj największe zagęszczenie na m2 Januszów, Grażyn, Sebixów, Karyn wraz z ich potomstwem. Zatem drogi Czytelniku jeśli lubisz klimaty skarpet w sandałach, szeleszczących toreb z "Biedronki", rozpuszczonych dzieciaków, którym zaczytane w "Pudelku" inteligentne mamusie pozwalają na absolutnie wszystko, po zjedzeniu gofra z górą bitej śmietany i smażonej w starym oleju ryby lubisz sobie głośno beknąć, do tego klniesz jak szewc, słuchasz Sławomira i życiu nie przeczytałeś żadnej książki wiedz, że oto znalazłeś swoje miejsce na Ziemi... Miejsce idealnie skrojone pod twoje potrzeby intelektualne i estetykę jaka najbardziej Ci odpowiada.

Ja ze swej strony mogę polecić nadbałtyckie małe miejscowości w południowej Szwecji.
    Powiedział Godzilla po przeczytaniu materiału na stronie axel springer...

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Po prostu był i widział

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Kilka lat temu byłem w chłopach i robiłem objazdówkę okolicznych miejscowości nadmorskich. Mielno mi się bardzo podoba z wyglądu, szczególnie ta nadmorska część, ale dla mnie niestety tam królują klimaty imprezowe, i to w złym tego słowa znaczeniu. Na szczęście zaraz obok, w Ustroniu Morskim jest mega rodzinnie, więc dla każdego coś dobrego.

Co do wypowiedzi Godzilli, to muszę się zgodzić z Buzzerem, że zajechało onetem/wp, czyli wylewaniem agresji i bluzg w internecie. Proponuje jakiś trening samoakceptacji, bo kompleksy aż się z Ciebie wylewają.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Za Bieszczady zawsze plus.

Uprawnienia umieszczania postów