Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 248

Wątek: Gdzie na wakacje?

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

cała Toskania jest naprawdę piekna, ale akurat okolice Livorno najmniej chyba, że zależy Ci na morzu
    Jeżeli chcesz odrobiny spokoju an włoskiej wsi to polecam szczególnie Chianti (Rada di Chianti, Gaiole di Chianti)

Z większych miast jak już koledzy pisali - Lucca, Pisa (tłok), Siena, Floerncja - z mniejszych Montepulciano, Monteriggioni, Volterra

Osobiście polecam pobyt w jakiejś sennej winnicy - całe mnówstwo propozycji znajdziesz na popularnych portalach wakacyjnych (ja korzystam z Casamundo)

W tym roku też jedziemy - we wrześniu i udało nam się dorwać apartament 85 m2
    dokładnie to
    https://www.casamundo.pl/apartament/...?split3=1a6743

generalnie gdize nie pojedziesz to moim zdaniem będziesz zachwycony, szczególnie jak planujesz zwiedzać - znajdziesz mnóstwo naprawdę cudownych miejsc

swoją drogą na 8 dni masz spory rozstrzał - Florencja, Cinque Terre, Siena - oczywiscie wszystkie piękne, ale z doświadczenia powiem, że pewnie i tak tam wrócisz więc skoncetruj się na jakimś regionie Toskanii, na pewno nie bedziesz się nudzić i bedziesz miał co oglądać - tam w zasadzie każde miasteczko jest warte zobaczenia spędzenia przynajmniej paru chwil....także czasu na pewno Ci nie starczy.

jeżeli to Twój pierwszy wyjazd to polecam Chianti - śliczne, cudowne małe miasteczka - piękne okolice, mnóstwo winnic - odwiedz np. Castello di Brolio - piekne miejsce - polecam potem trase w kierunku Rada di Chianti....

ale jak już pisałem - każda część Toskanii jest warta zobaczenia
    Ostatnio edytowane przez AdamS ; 29-07-2016 o 22:47

Domyślnie

Wenecję chcemy zobaczyć w zasadzie po drodze. Będziemy jechać od strony Villach, więc Wenecja jest dobrym przystankiem. Będę też jedynym kierowcą, więc 1200km będzie w sam raz. Spędzimy 2 noce w Wenecji, a później przejedziemy właśnie do Toskanii. Do morza chcę mieć maksymalnie 10-15km, nie muszę mieszkać przy samej plaży, bo generalnie nastawiamy się na zwiedzanie. Sprzętu do nurkowania w tym roku nie biorę, więc morze będzie takim dodatkiem co drugi dzień do godziny 13-14. Wszystkie lokalizacje skrupulatnie sobie notuję, dzięki!

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Domyślnie

Ja na wakacje w tym roku wybieram zabitą dechami wioskę w Bieszczadach To było moje marzenie

Domyślnie

Moje wakacje w tym roku przesunięte są na listopad - lecę na kanary! U nas będzie zimno i mokro, a tam cieplutko

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

U nas juz teraz jest mokro

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Nie martw się @mariobull - będzie tylko gorzej
    A odpowiadając na pytanie w dyskusji - w wakacje robię remont, jak przystało na prawdziwego Polaka, więc o wakacjach sobie mogę tylko poczytać na forum ;p

Domyślnie

Dla mnie w tym roku jedynie polskie morze Mimo, że zimno, to bezpiecznie

Zbanowany
    Auto
    fiat bravo

Domyślnie

Majorka to piękna wyspa - tam lecę za tydzień

Domyślnie

Ja zaczynam urlop w ten piątek i zapowiadają ciepło i dużo słońca, a akurat ruszam w Bieszczady. Idealnie, nie będzie tłoku, a pogoda jak w lipcu/sierpniu

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

tłok w bieszczadach?
    zdefiniuj słowo tłok.
    miłego urlopu :-)
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Uprawnienia umieszczania postów