Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Hyundai ix35 2.0 CRDi Style vs 2.0 MPI Style

Awatar okol
    Auto
    mjenki i konfotofy

Domyślnie

No widzisz... na forum kia sportage czytalem, ze ktos zamawial sportage we wrzesniu z odbiorem na grudzien (kratka), a dostal info ze samochod dostanie w kwietniu/maju... Tak ze calkowicie sie zakorkowali, a z tego co czytalem to zarowno ix35 jak i sportage sa produkowane w tej samej fabryce w Zylinie.
    Co ciekawe... jak sie pytalem ile sie czeka to facet w hjundaju powiedzial ze na wersje 1,6 tylko 2 miesiace. Az nie bardzo chce mi sie wierzyc.

Auto
    VW CC 2.0TDI 177KM DSG

Domyślnie

...swiadczy to bardzo zle o firmie, to produkcja seryjna, na temat ciaglosci i realizacji zamowien przy takich produkcjach napisano cale biblioteki prac naukowych....skoro firma nie wywiazuje sie z podpisanego terminu, powinna placic wysokie kary....bo jest to ewidetnie zle zarzadzanie (oczywiscie przypadki losowe sie zdarzaja np; powodz w Czechach - patrz ubezpieczenie), ....ale niedopusczalnym jest przyjmowanie zamowien (bo za dwa miesiace termin) a potem olewka klienta, bo i tak skoro czekal 3 miesiace to i poczeka 2 nastepne, a licznik zamowien bije....pomyslec ze zrobilem jazde, bo mi nie wydali auta w piatek tylko we wtorek (pon bylo swieto)...jej normalnie Pewex mialem

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez don_pazurro Zobacz posta
    moja rodzinka złożyła zamówienie 27 lipca, diesel, 4x4, miał byc odbiór październik/listopad....
    A to ciekawe bo my poszliśmy do salonu, było co najmniej kilka dostępnych modeli ( wrzesień ), problemem mogł być kolor... ale bez problemu można było wziąć wersje 4x4 w dieslu, zreszta taką mamy, 183KM, wersja Style, no i fakt trzeba było brać kolor jaki był, ale w sumie srebrny nie jest zły , acha i auto bylo do odbioru w połowie października - z tym, ze to już było gotowe auto, nie zamawiane....
    ...................f*..perfect

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

moze az taki duzy popyt jest,ze tyle trzeba czekac

Awatar Jacobser

Domyślnie

Niby do tego modelu nic nie mam, jednak w czarnym kolorze boczna linia nadwozia wydawaje mi się przyciężkawa. Za to duży plus stanowi bardzo wygodne i przestronne wnętrze. Tak więc w ix35 liczą się głównie kolory, które powodują, czy tej model się nam może podobać czy tez nie.

Awatar okol
    Auto
    mjenki i konfotofy

Domyślnie

Mi sie najbardziej podoba w ciemnym graficie, czarny w sumie tez moze byc...
    Za to jasny kolor tak jakos nie bardzo mi tu pasuje bo to bulwiaste przetloczenie na przednim blotniku staje sie wyrazne. Tak mi sie wydaje ze ono chyba jest troche na sile, tak zeby odroznic sie od Kugi...
    W ogole musze powiedziec ze z 2 krewniakow IMO Kia ladniejsza.

Uprawnienia umieszczania postów