Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: SUV do 75tys 2 letni santafe / 5-6letni touareg

Auto
    Hyundai I30

Domyślnie SUV do 75tys 2 letni santafe / 5-6letni touareg

Witam. Mam do wydania 70-75 tys max i w zasadzie do tych dwóch samochodów zredukowałem wybór (no jeszcze nowa c5tka mi chodzi po głowie. Chciałbym poznać waszą opinię odnośnie tych samochodów i oczywiście jakies propozycje inne , także w perspektywie sprzedaży za 3-4 lata. Jazda głównie asfalt , krótkie trasy i miasto , chodzi mi głównie o wygodę i przestronność , żebym mógł wózek bez skladania jak mi sie zachce wrzucić
    Jeżdże obecnie Hyundaiem I30 i jestem zadowolony , nic sie nie dzieje prócz tego ze sie alarm czasem sam włącza nie wiem czemu (moze ktos ma pomysl na to lub słyszał o podobnym problemie). Jednak Touareg bardziej mnie kreci z tym że mam wrażenie że te wszystkie 2005 / 100 000 wystawione na allegro byly bite hehe czy to jest adekwatna cena za taki rocznik i przebieg? i czy to nie jest juz za duży przebieg i nie zacznie sie to sypac ??

sory za dlugi wywód i z góry dzieki za odpowiedz.

Auto
    Corolla

Domyślnie

Możliwe że alarm jest ustawiony zbyt czule, miałem przez tydzień przygodę że alarm reagował na każdą pierdołę w garażu, czy to pompa CO czy samochód na ulicy. Pomogło obniżenie czułości.

Licz przebieg uśredniając na 20/rok.

Uprawnienia umieszczania postów