Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Kuźwa Agent z tą ceną paliwa to żeś już wszystko przebił.
    Ręce opadają

Tapatalk @ Galaxy S9

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, Opel Astra G Caravan '98, AR 164 2.0 V6 Turbo '93

Domyślnie

Najlepszy argument przeciwko demokracji, to krótka rozmowa z potencjalnym wyborcą...

Trzeba pana z wąsikiem i wszystko byłoby jak w zegarku!
    '94 BMW E32 730i V8 Calypsorot Metallic/ '90 Mercedes-Benz W124 230CE Almandinrot Metallic / '95 BMW E36 328i Coupe / '89 Honda NTV600 Revere
    '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance / '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo
    ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    W tefauenie to usłyszałeś, czy w wyborczej mnichnik tak napisał? xD
    Bzdury piszecie, prawda jest taka, że teraz niektórzy chociaż część z pieniędzy które państwo zabiera, odzyskują w postaci 500 +, a za poprzedników to państwo tylko doiło ludzi. Ceny tak samo by rosły, zresztą przypominam że za kanclerza tuska paliwo było niemal po 6 zł.
    Jeśli myślisz, że ludzie o bardziej lewych poglądach biorą wiedzę z TVN i Wyborczej, i mieszkają tylko w "warszafce", to uprawiasz samozaoranie.
    A 500+ idzie głównie w chińską elektronikę kupowaną w niemieckich marketach, drogie zwierzaki i stare BMW. To dobry pomysł, gdyby był jakkolwiek kontrolowany i przysługiwał tylko biedniejszum. Obecnie to głównie PR.

Za "kanclerza Tuska" (nazwiska pisze się z wielkiej litery, wykształciuchu) były dwie powodzie i kryzys, a mimo to był wzrost i były inwestycje, z których profity biorą ci, którzy potrafią tylko latać na weekendy do domu i świecić uśmiechami w kościołach gardzę PO niewiele słabiej niż PiSem, ale wtedy stać mnie było na leki - teraz nie.

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Ideały KOD? Mówisz o wymigiwaniu się od płacenia alimentów przez kijoskiego..?
    Wciąż lepiej niż tłumaczenie wyborcom co to prawdziwa Polska rodzina, kiedy samemu nie ma się żadnej, a ta po rodzeństwie jest patologią.

Ale dosyć dyskusji, przekonasz się jak chleb będzie po 10 PLN, a wypłata spadnie do 2k.

Daboo nie pilnuje, więc sami róbmy porządek.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kecaj Zobacz posta
    Najlepszy argument przeciwko demokracji, to krótka rozmowa z potencjalnym wyborcą...

Trzeba pana z wąsikiem i wszystko byłoby jak w zegarku!
    w punkt !!!

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    Nie wszyscy, tylko rządowi. Oni wyliczą wszystko jak będzie potrzebne. Zresztą, jakby się opłacało, to już ze 2 lata temu by zaczęli kopać, a nie wbili kijek w plażę przed kamerami, który wymyło tydzień później.

Monachium akurat jak na swoje rozmiary jest faktycznie nieźle ogarnięte. Ale już FRA jest dramatyczne.
    CPL ma być dwa razy większy niż jest teraz Monachium. Ale stopień ogarnięcia pewnie będzie na poziomie nie-LOT-u i Okęcia. Więc będzie masakra

Czyli co. Zamiast NRT- WAW będę latał NRT-CPL-WAW, przy czym te 100 km z CPL do WAW... nie wiem czym
    Seth. To nie dziala tak ze zaczynasz kopac od razu. Liczba formalnosci przekracza ludzkie pojecie. W pyrlandii 3 lata przygotowuja sie pod budowe linii tramwajowej i jeszcze nawet lopaty nie wbili a tu w dwa lata zrobili bardzo duzo. Dla mnie pomysl na plus bo po co pytac naszych "braci" o mozliwosc przeplyniecia.
    CPK to tez bardzo dobry pomysl. Geograficznie ma bardzo duze uzasadnienie.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez manager Zobacz posta
    Jeśli myślisz, że ludzie o bardziej lewych poglądach biorą wiedzę z TVN i Wyborczej, i mieszkają tylko w "warszafce", to uprawiasz samozaoranie.
    A 500+ idzie głównie w chińską elektronikę kupowaną w niemieckich marketach, drogie zwierzaki i stare BMW. To dobry pomysł, gdyby był jakkolwiek kontrolowany i przysługiwał tylko biedniejszum. Obecnie to głównie PR.

Za "kanclerza Tuska" (nazwiska pisze się z wielkiej litery, wykształciuchu) były dwie powodzie i kryzys, a mimo to był wzrost i były inwestycje, z których profity biorą ci, którzy potrafią tylko latać na weekendy do domu i świecić uśmiechami w kościołach gardzę PO niewiele słabiej niż PiSem, ale wtedy stać mnie było na leki - teraz nie.

Wciąż lepiej niż tłumaczenie wyborcom co to prawdziwa Polska rodzina, kiedy samemu nie ma się żadnej, a ta po rodzeństwie jest patologią.

Ale dosyć dyskusji, przekonasz się jak chleb będzie po 10 PLN, a wypłata spadnie do 2k.

Daboo nie pilnuje, więc sami róbmy porządek.
    Widze ze wybiorcza weszla mocno. Mam znajomego ktory to namietnie czyta i tez pitoli te same glupoty. Dobry czlowiek ale z domu wyniosl ta tradycje i niestety ratunku dla niego nie widac.
    Skoro 500+ to taki zly pomysl to dlaczego wszyscy zwolennicy przeciwnikow tego programu z niego korzystaja? Skoro to takie zlo to nie powinni sie przyczyniac do okradania panstwa. Korzystaja z tego rozdawnictwa i to wspieraja. Hipokryzja totalna jak nasza pozal sie boze opozycja.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Jakiego okradania państwa skoro 500+ idzie tak naprawdę z naszych pieniędzy? Już wole brać co moje niż puszczac bokiem 500.

Fakt, że na wyborczej często piszą nieźle kocopaly. No, ale prawicowe media są jeszcze gorsze

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Widze ze wybiorcza weszla mocno. Mam znajomego ktory to namietnie czyta i tez pitoli te same glupoty.
    Chyba Tobie, ja nigdy tego szmatławca nie kupiłem. Nawet w internecie nie czytam, bo limit

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Jakiego okradania państwa skoro 500+ idzie tak naprawdę z naszych pieniędzy? Już wole brać co moje niż puszczac bokiem 500.

Fakt, że na wyborczej często piszą nieźle kocopaly. No, ale prawicowe media są jeszcze gorsze

Rozdawnictwo i okradanie panstwa przez 500+ to sa glowne hasla totalnych.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Ja się z nimi nie identyfikuję. Póki co żadna partia polityczną do mnie nie trafia i na wyborach miałem ciężko.

500+ powinno mieć surowe wymagania jak Kosiniakowe, żeby naprawdę to pomagało ludziom. A tak jak teraz to jest kupowanie wyborców, ot co.
    Fakt, że PiS można uznać za jedyną partie, która spełniła swoją obietnicę wyborcza odnośnie socjalu.

Wracając do opozycji. Oni potrzebują młodych polityków, żeby coś mogli zrobić. Że Schetyna i reszta dziadów na czele to mogą sobie pomarzyć.

Mind Full of Colors.

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Dopóki Schetyna, który, cytując Andrzeja Rysuje, posiada "charyzmę doniczki na fiskusa", nie odejdzie z Polityki, nic się w tym bajzlu nie zmieni. Jedyną nadzieją jest świeża krew i dywersyfikacja, dlatego ostatnie wybory są dobrą zmianą.

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Rozdawnictwo i okradanie panstwa przez 500+ to sa glowne hasla totalnych.
    Przypomnieć, kto był totalną opozycją i wetował prawie wszystkie zmiany w dawniejszych czasach? Tak do wiosny '10. Wszyscy są siebie warci, dlatego czas na zmiany.

Uprawnienia umieszczania postów