Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Rules

Domyślnie

Wczoraj na chwilę pograłem u bratanka i albo jestem już stary, albo aż tak wielkiego szału nie ma. Fajna grafika, krajobrazy itd, jednak ogólnie po chwili grania poszedłem napić się z bratem piwa.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja niedawno Wolfenstein 3d odpalilem. Jest moc ��

Domyślnie

Ciężko żeby konsola robiła jakieś wow - przynajmniej dla mnie. To raczej zabijacz czasu żeby się odmóżdżyć, zagrać z kolegą w Fifę przy piwku czy odpalić jakąś grę. Przynajmniej ja to tak traktuje - nowy Xbox fajny, kultura pracy i szybkość zdecydowanie na plus.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Zeby trzaskac FPSy to tylko mocny komputer.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Coraz rzadziej ostatnio gram, a tym bardziej w nowe gry, ale Cyberpunka sobie kupiłem i nawet całkiem przyjemnie mi się gra, choć początkowo przytłoczył mnie mocno mechaniką i trochę zajęło mi to jako tako ogarnąć. Z dużych minusów to moim zdaniem sterowanie samochodami jest beznadziejnie - wolę biegać, tak, jak w Wiedźminie nie lubiłem jeździć na koniu . Z zaskoczeń na plus - oprawa wizualna (i muzyczna) - spodziewałem się, że na swoim 4670K / 1070Ti w 1440p będę musiał zejść w rejony minimum ustawień, a tu na miksie Medium / High chodzi na oko lepiej, niż Wiedźmin 3 i wygląda super (szczególnie modele postaci). Nie ma efektu wow, ale jednak wciąga. No i szczęśliwie bugów znaczących nie natrafiłem - chyba tylko raz jakiś lewitujący tel. komórkowy .

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Wśród wielu klasyków pod https://archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games polecam Oregon Trail.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Metoda na klodke mnie rozwalila. Czego to czlowiek nie wymysli zeby nie isc do pracy. Swoja droga przeciez da sie namierzyc telefon na ktory przesylany jest kod. Bez sensu.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Karta sim i konto założone na jakiegoś menela spod sklepu i się kręci.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Tylko menel by musial do salonu podejsc. Mimo wszystko ida na bezczela.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Kartę sim kupisz i zarejestrujesz w pierwszym lepszym sklepie/kiosku. Konta w banku na dobrą sprawę nie potrzebujesz, bo blikiem wysyłasz właśnie na numer telefonu i możesz to wypłacić w bankomacie. Maseczki, czapeczki i inne fanty sprawiają, że monitoring i tak pewnie polegnie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów