Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Ja tam dość długo oglądałem Zachara, ale jakoś tego forowania VAGa nie zauważyłem... Dla mnie był on zawsze dość obiektywny, choć niektóre jego "testy", szczególnie te we wnętrzach aut, są bez sensu. Ale przyznaję, że nie oglądałem wszystkich filmów, bo testy Fabii i innych Capturów kompletnie mnie nie interesują.

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Pany, niedawno odradzaliście mi skrzynie DSG przy silniku 1.8 TSI w Octavii. Z tego co widzę jak najbardziej słusznie, bo to skrzynia 7 biegowa, a te podobnież są słabawe. Ale widzę, że ta sama Octa III z 1.8 TSI w kombinacji z napędem 4x4 i automatem, to ma już 6 biegowe DSG. Czy to już będzie lepsze rozwiązanie? Niestety kombinacja 2.0 TSI + 4x4 + DSG występuje wyłącznie w Superbie i Passacie, ew. Golf R, a tu, choć bardzo bym chciał, mi się budżet nie zgadza (na hatchbacki i SUVy nie patrze) A Octa 1.8 TSI + 4x4 + DSG 6b to już bardziej się wpasowuje w budżet

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Ilością biegów się nie sugeruj, bo w pewnym momencie te mocniejsze, mokre skrzynie (DQ380/DQ500) też dostały 7. bieg. Najlepiej vin zdobyć i sprawdzić co tam siedzi. Bezwzględnie omijać DQ250, ale przy 4x4 na 99% będzie mocniejsza skrzynia.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Jeśli kupujesz używane z przebiegiem powyżej 150 000km, to dla swojego dobra nie idź ani w TSI, ani w DSG to nie jest istotne jaka. Uparci Klienci pakuja w to niezła kasę. Dwusprzeglowki to są skrzynie do nowych aut na przebiegi 120-150 000km, później pojawiają się problemy, które są drogie i trudne do usunięcia. Dałbym sobie siana osobiście, mimo że to fajnie jeździ.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Dzięki Panowie Marzy mi się ok. 150-200 konne 4x4 z automatem, nie będące SUVem. Ciężki temat...

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Mondeo mk5 nie mialo takiej wersji?

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Mondeo miały w ogóle napęd na 4 koła?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Galaxy i s max w ostatnim wypuscie na 100%. Mysle ze mondeo tez.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

No właśnie patrzę i było, ale z klekleklekotem. Nie wiem czemu, ale nie jestem przekonany do bocianiego śpiewu we własnym aucie. W służbowym jak najbardziej, ale na co dzień chyby wolę PB.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Dzięki Panowie Marzy mi się ok. 150-200 konne 4x4 z automatem, nie będące SUVem. Ciężki temat...
    Subaru Legacy? Tylko trochę muł będzie, bo wolnossące 2.0 + automat + 4x4. Chyba że 2.5 wchodzi w grę, wtedy cacy. No i eksploatacja dosyć droga.
    Z innych aut (benzyna, automat,4x4) masz jeszcze BMW 320i X-drive, albo volvo s/v60 T5 awd (tu już grubo ponad 200 koni)

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów